آخرین اخبار

وبینار طراحی لرزه ای پل ها بر مبنای عملکرد مطابق دستور العمل AASHTO

وبینار طراحی لرزه ای پل ها بر مبنای عملکرد مطابق دستور العمل AASHTO در تاریخ ۷ مرداد ۱۴۰۰ توسط امید افشاریان زاده برگزار خواهد شد.

تخفیف اختصاصی محصولات سایر تولید کنندگان فیلم های آموزشی برای 808 ای ها

اگر شما نیز محصولاتی برای فروش در وبسایت 808 دارید و مایل هستید در این طرح همراه با سایر تولید کننده تخفیف روی محصولاتتان عرضه کنید کافیست با ما تماس بگیرد.

رانت وزیر بهداشت برای مهندسان ساختمان/ خرم: مهندسان باید در اولویت واکسن کرونا باشند

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با اشاره به موافقت وزیر بهداشت برای تزریق رایگان واکسن به ۲۰۰ هزار مهندس وهمسران آنها، گفت:‌مهندسان با کارگران سروکار دارند و باید در اولویت واکسن کرونا باشند.

دوره آموزشی مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE)

دوره آموزشی مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) در تاریخ ۱۴ و ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ توسط جامعه مهندسان مشاور ایران برگزار می شود.

دوره آنلاین آموزش نرم افزار OpenSees

دوره آنلاین آموزش نرم افزار OpenSees در تاریخ ۲۱ تیر ۱۴۰۰ توسط مرکز آموزش های آزاد دانشگاه علوم و فنون مازندران و با همکاری گروه عمران برگزار می شود.

دوره آنلاین محاسبات سازه و فونداسیون ساختمان های بلند با ETABS2019 و SAFE2016

دوره آنلاین محاسبات سازه و فونداسیون ساختمان های بلند با ETABS2019 و SAFE2016 در تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۰ توسط مرکز آموزش های آزاد دانشگاه علوم و فنون مازندران و با همکاری گروه عمران برگزار می شود.

پنل "معرفی و امکان سنجی پیاده سازی سیستم ملی رتبه بندی ساختمان "

پنل "معرفی و امکان سنجی پیاده سازی سیستم ملی رتبه بندی ساختمان " همزمان با برگزاری پنجمین نمایشگاه و همایش ساختمان پایدار در تاریخ ۲۳ تیر ۱۴۰۰ برگزار می شود.

پنل "مصادیق معماری پایدار در شهر" با محوریت پروژه های طراحی و اجرا شده

پنل "مصادیق معماری پایدار در شهر" با محوریت پروژه های طراحی و اجرا شده همزمان با برگزاری پنجمین نمایشگاه و همایش ساختمان پایدار در تاریخ ۲۴ تیر ۱۴۰۰ برگزار می شود.

دوره آموزش مجازی تشخیص صلاحیت شرکت‌های مهندس مشاور و آشنایی با سامانه ساجات (کد۴)

دوره آموزش مجازی تشخیص صلاحیت شرکت‌های مهندس مشاور و آشنایی با سامانه ساجات (کد۴)  در مرداد ماه ۱۴۰۰ توسط جامعه مهندسان مشاور برگزار می شود.

فراخوان شناسایی و ارزیابی شرکت های فعال در حوزه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده

سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در نظر دارد نسبت به شناسایی و ارزیابی شرکت های فعال در حوزه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده  از طریق فراخوان اقدام نماید .جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اسناد فراخوان می توانید به آدرس سایت WWW.TEHRAN.I

رپورتاژ آگهی: ۶ گام در طراحی داخلی ویلا

 امروزه خانه‌ها از قبل کوچک‌تر هستند زیرا از خانه‌های بزرگ مقرون‌به‌صرفه تر و کاربردی‌تر هستند. ما در این مقاله سعی داریم ۶ گام در طراحی داخلی ویلا را به شما آموزش دهیم. زندگی روزمره ما شلوغ‌تر شده است بنابراین یک خانه کوچک‌تر بهترین انتخاب است اما با همه این مزایا طراحی داخلی و انتخاب مبلمان برای این فضاهای کوچک دشوار است.

 

رپورتاژ آگهی: رسمینو، اولین ارائه دهنده خدمات طراحی و ترسیم نقشه های اجرایی سازه‌ها به وسیله رایانش ابری

تهیه نقشه های اجرایی سازه مرحله نهایی طراحی یک ساختمان است. یک نقشه اجرایی از جزئیات سازه ای و غیر سازه با یک چیدمان کلی لازم برای مرحله اجرا در کارگاه تشکیل شده است.

 

دوره آنلاین آموزشی طراحی و بهسازی پل های راه آهن و راه آهن

دوره آنلاین آموزشی طراحی و بهسازی پل های راه آهن و راه آهن در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ توسط مهندس امید افشاریان زاده شروع برگزار خواهد شد.

دوره آموزش مجازی تشخیص صلاحیت شرکت‌های مهندس مشاور و آشنایی با سامانه ساجات ( کد3)

 دوره آموزش مجازی تشخیص صلاحیت شرکت‌های مهندس مشاور و آشنایی با سامانه ساجات ( کد3) در تاریخ ۱ تیر ۱۴۰۰ توسط جامعه مهندسان مشاور ایران برگزار می شود.

دوره آموزش مجازی تشخیص صلاحیت شرکت‌های مهندس مشاور و آشنایی با سامانه ساجات

دوره آموزش مجازی تشخیص صلاحیت شرکت‌های مهندس مشاور و آشنایی با سامانه ساجات در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ توسط جامعه مهندسان مشاور ایران برگزار می شود.

وبینار آشنایی با طراحی حرفه ای انواع پل های راه و راه آهن با استفاده از نرم افزار CSI Bridge و SAP2000

وبینار آشنایی با طراحی حرفه ای انواع پل های راه و راه آهن با استفاده از نرم افزار CSI Bridge و SAP2000 در تاریخ ۷ خرداد ۱۴۰۰ توسط مهندس امید افشاریان زاده برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون ورود به حرفه سال ۱۴۰۰

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان اعلام کرد: آزمون های اردیبهشت ماه نظام مهندسی که به جهت ورود موج چهارم بیماری کرونا لغو شده بود، با توجه به تصمیمات اخیر ستاد ملی مدیریت کرونا در روزهای ۱۳ تا ۱۵ مردادماه ۱۴۰۰ بطور همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 

رپورتاژ آگهی: هزینه ۰ تا ۱۰۰ ساختمان سازی

مقدمه

امروزه ساخت‌وساز به یکی از بازارهای پررونق تبدیل شده است؛ به طوری‌که افراد زیادی سرمایه خود را در این کار می‌گذارند. یکی از مسائل مهمی که ذهن مالک یا سازنده را مشغول می‌کند بحث قیمت و هزینه اتمام کار است.

پروفسور علی اکبر رمضانیانپور، پدر تکنولوژی بتن ایران درگذشت

درگذشت استاد گرامی جناب علی اکبر رمضانیانپور را به همه جامعه مهندسین کشور تسلیت عرض می کنیم.

وبینار رایگان آشنایی با راهکارهای موفقیت در آزمون طراحی

وبینار رایگان آشنایی با راهکارهای موفقیت در آزمون طراحی در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می شود.

وبینار رایگان آشنایی با راهکارهای موفقیت در آزمون نظارت و اجرا

وبینار رایگان آشنایی با راهکارهای موفقیت در آزمون نظارت و اجرا در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار می شود.

پنجمین کنفرانس بین المللی مهندسی عمران، سازه و زلزله

پنجمین کنفرانس بین المللی مهندسی عمران، سازه و زلزله در تاریخ ۹ خرداد ۱۴۰۰ توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس برگزار می شود.

شیده دشتی، برنده جایزه انجمن مهندسان عمران آمریکا

شیده دشتی نخستین زن ایرانی است که این جایزه را از آن خود کرد.

صفحه‌ها