مقالات تحلیلی آموزشی مهندسی عمران (موارد پیشنهادی)

مجموعه فیلم های آموزشی دوبله فارسی CSI (رایگان ویژه اعضای VIP سایت)

در این صفحه مجموعه ای از فیلم های آموزشی دوبله فارسی CSI گردآوری شده که در ادامه می توانید هر یک از آنها را به صورت جداگانه خریداری کنید.

برنامه محاسبه بار باد و برف سوله (تحت Excel)- بر اساس مبحث ششم ویرایش ۹۸

بار برف زمین، وزن لایه برف بر روی سطح افقی زمین است که، بر اساس آمار موجود در منطقه، احتمال تجاوز از آن در سال دو درصد باشد.

برنامه محاسبه برش چشمه اتصال (تحت اکسل)

به ناحیه ای از ستون که توسط ارتفاع تیر پوشانده شده است ناحیه اتصال یا چشمه اتصال گفته می شود که این کنترل در ویرایش ۹۲ مبحث نهم برای سازه های با قاب خمشی متوسط الزامی نبود ولی بر اساس آیین نامه مبحث نهم ویرایش ۹۹ این کنترل برای سازه های با سیستم قاب خمشی متوسط هم الزامی شده است. لذا با توجه به اینکه نرم افزار ETABS  این کنترل را به درستی انجام نمی دهد به همین دلیل سعی کردیم برنامه صفحه گسترده ای را تهیه کنیم تا بتوان این کنترل را به راحتی انجام داد.

برنامه ارزیابی و ‌پذیرش بتن ساخته شده بر اساس نتایج آزمایش مقاومت فشاری

این برنامه تحت اکسل ارزیابی و پذیرش بتن را بر اساس نتایج آزمایش مقاومت فشاری و با لحاظ تاثیر نوع سیمان و سن بتن بر مقاومت فشاری نسبی بتن (مطابق آیین نامه بتن ایران (آبا) و مبحث 9 مقررات ملی ساختمان) انجام می دهد. از امکانات دیگر این برنامه امکان گرفتن گزارش و صورتجلسه تعین تکلیف بتن هایی با مقاومت کم است.

نکته: در ویرایش جدید مبحث نهم مقررات ملی ساختمان، اثر نوع سیمان بر مقاومت فشاری (جدول ۹-۱۰-۲۴ در ویرایش قدیم) حذف شده است، ولی با توجه به اینکه نمی‌توان گفت این اثر وجود ندارد، در این فایل کماکان اثر گذاری لحاظ شده است. کاربران  در صورتی که بخواهند مطابق ویرایش جدید مبحث نهم این اثر را نادیده بگیرند، میتوانند هنگام استفاده، نوع سیمان را بر روی تیپ ۱ تنظیم نمایند.

فروش آنلاین نرم افزارهای سازه و پی Checker Vr.15.5.2

این نرم‌افزار کمک بسیار خوبی برای مهندسین محاسبی است که احتیاج به یک ماشین‌حساب همه کاره برای طراحی دستی اجزا مختلف سازه دارند و یا می خواهند از صحت نقشه‌های آماده شده و جزئیات آن در کوتاه ترین زمان ممکن و یا بدون دسترسی به مدل سازه ای مطلع شوند.

آموزش های اورجینال شرکت CSI (نحوه مدلسازی و طراحی دیوار برشی در Etabs2013) دوبله فارسی 808

در این مقاله با قسمت دیگری از آموزش های اورجینال کمپانی CSI با موضوع مدلسازی و طراحی دیوار برشی در ETABS 2013 در خدمت شما عزیزان هستیم که به طور اختصاصی توسط موسسه 808 ترجمه و دوبله شده است.

آموزش های اورجینال شرکت CSI (آموزش تصویری طراحی دیواربرشی در نرم افزار Sap) دوبله فارسی

در این مقاله با قسمت دیگری از آموزش های اورجینال کمپانی CSI با موضوع طراحی دیواربرشی در نرم افزار Sap در خدمت شما عزیزان هستیم که به طور اختصاصی توسط موسسه 808 ترجمه و دوبله شده است.

آموزش های اورجینال شرکت CSI (آموزش تصویری آنالیز مودال و پی دلتا در نرم افزار Sap) دوبله فارسی

در این مقاله با قسمت دیگری از آموزش های اورجینال کمپانی CSI با موضوع آنالیز مودال و پی دلتا در نرم افزار Sap در خدمت شما عزیزان هستیم که به طور اختصاصی توسط موسسه 808 ترجمه و دوبله شده است.

آموزش های اورجینال شرکت CSI (تحلیل تاریخچه زمانی در ETABS 2013) دوبله فارسی

در این مقاله با قسمت دیگری از آموزش های اورجینال کمپانی CSI با موضوع تحلیل تاریخچه زمانی در ETABS 2013 در خدمت شما عزیزان هستیم که به طور اختصاصی توسط موسسه 808 ترجمه و دوبله شده است.

آموزش های اورجینال شرکت CSI (نحوه مدلسازی و طراحی دال های پس تنیده توسط نرم افزار Safe 12) دوبله فارسی

در این مقاله با قسمت دیگری از آموزش های اورجینال کمپانی CSI با موضوع مدلسازی و طراحی دال های پس تنیده توسط نرم افزار Safe 12 در خدمت شما عزیزان هستیم که به طور اختصاصی توسط موسسه 808 ترجمه و دوبله شده است.

آموزش های اورجینال شرکت CSI (آموزش کاربرد نرم افزار CSI Column جهت ترسیم و تعریف مقاطع در ایتبس) دوبله فارسی 808

در این مقاله با قسمت دیگری از آموزش های اورجینال کمپانی CSI با موضوع کاربرد نرم افزار CSI Column جهت ترسیم و تعریف مقاطع در ایتبس در خدمت شما عزیزان هستیم که به طور اختصاصی توسط موسسه 808 ترجمه و دوبله شده است.

آموزش های اورجینال شرکت CSI (آموزش تصویری آنالیزطیفی و تاریخچه زمانی در نرم افزار Sap) دوبله فارسی

در مقاله تحلیلی امروز اینبار نیز از سری آموزشهای اورجینال کمپانی CSI با آموزش تصویری نحوه آنالیز طیفی و تاریخچه زمانی در نرم افزار SAP در خدمت شما عزیزان هستیم. برای دانلود و مشاهده فیلم آموزشی امروز لازم است که بیشتر بخوانید!

آموزش های اورجینال شرکت CSI (تعیین مقدار آرماتور مورد نیاز برای پوسته های بتنی در برنامه Sap) دوبله فارسی

در این مقاله با قسمت دیگری از آموزش های اورجینال کمپانی CSI با موضوع تعیین مقدار آرماتور مورد نیاز برای پوسته های بتنی در برنامه Sap در خدمت شما عزیزان هستیم که به طور اختصاصی توسط موسسه 808 ترجمه و دوبله شده است.

آموزش های اورجینال شرکت CSI (آموزش تصویری آنالیز پوش آور در نرم افزار Sap) دوبله فارسی

در این مقاله با قسمت دیگری از آموزش های اورجینال کمپانی CSI با موضوع آنالیز پوش آور در نرم افزار Sap در خدمت شما عزیزان هستیم که به طور اختصاصی توسط موسسه 808 ترجمه و دوبله شده است.

آموزش های اورجینال شرکت CSI (آموزش تصویری نحوه انتقال اطلاعات از نرم افزار Sap به Excel به کمک OAPI) دوبله فارسی

در این مقاله با قسمت دیگری از آموزش های اورجینال کمپانی CSI با موضوع نتقال اطلاعات از نرم افزار Sap به Excel به کمک OAPI در خدمت شما عزیزان هستیم که به طور اختصاصی توسط موسسه 808 ترجمه و دوبله شده است.

آموزش های اورجینال شرکت CSI (آموزش تصویری نرم افزار Perform3D) دوبله فارسی

در این مقاله با قسمت دیگری از آموزش های اورجینال کمپانی CSI با موضوع آموزش تصویری نرم افزار Perform3D در خدمت شما عزیزان هستیم که به طور اختصاصی توسط موسسه 808 ترجمه و دوبله شده است.

آموزش های اورجینال شرکت CSI (آموزش تصویری طراحی سازه های کابلی در نرم افزار Sap) دوبله فارسی

در این مقاله با قسمت دیگری از آموزش های اورجینال کمپانی CSI با موضوع طراحی سازه های کابلی در نرم افزار Sap در خدمت شما عزیزان هستیم که به طور اختصاصی توسط موسسه 808 ترجمه و دوبله شده است.

مقاله تحلیلی: جداول تبدیل نمونه‌ ها- ویژه آزمون نظام‌ مهندسی (نظارت، اجرا)

در مقاله جداول تبدیل نمونه‌ها- ویژه آزمون نظام‌مهندسی (نظارت، اجرا)، تبدیل مقاومت نمونه های مکعبی و استوانه ای را ارائه می کنیم.

محاسبه ضریب CpCg برای سوله ها تا زاویه ۴۵ درجه ویژه آزمون محاسبات، اردیبهشت ۹۷

آزمون‌های نظام‌مهندسی، آزمون سرعت و دقت است که باید با مدیریت درست زمان به سؤالات جواب داده شود.

آپدیت جدید برنامه محاسبه بار برف (تحت Excel)

آزمون‌های نظام‌ مهندسی، آزمون سرعت و دقت است که باید با مدیریت درست زمان به سؤالات جواب داده شود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مقالات تحلیلی آموزشی مهندسی عمران (موارد پیشنهادی)