یادداشت 91: راهنمای ورود، شارژ حساب و معرفی خدمات صفحه اول سایت 808

یادداشت 91: راهنمای ورود، شارژ حساب و معرفی خدمات صفحه اول سایت 808

در این یادداشت قصد داریم به صورت تصویری و با فیلم راهنمایی از ورود به سایت 808  و استفاده از خدمات ویژه آنرا خدمت شما شرح دهیم.

گرچه عضویت در وبسایت 808 جز برای حالت خرید از وبسایت استفاده ظاهری دیگری ندارد اما میتواند به ما در شناسایی بیشتر مخاطبان وبسایتمان کمک کند و به علاوه به شما برای استفاده راحت و سریعتر  از آخرین خدمات آموزشی تولیدی وبسایت 808 از طریق خبرنامه ایمیلی و پیامکی 808. جهت عضویت در وبسایت میتوانید از طریق منوی زیر اقدام بفرمایید:

Civil808.com/user

در توضیح آندسته از افرادی که تعداد زیاد سوالات  موجود در صفحه عضویت را همواره به عنوان یکی از دلایلی عقب نشینی آنها از عضویت در سایت یاد میکردند میرسانیم علت این سوالات اینست که ما بتوانیم با کمک شما پوشه ای خاص از اطلاعات تخصصی مخاطبان محصولات آموزشی وبسایتمان داشته باشیم تا با شناخت بیشتر این اطلاعات بتوانیم خدمات بهتری به شما اختصاص دهیم ، برای مثال اگر شغل  و رشته تحصیلی شما را میپرسیم دلیلش آنست که در نوع محتواهایی که در صددیم به شما ارائه دهیم دقت بیشتری کنیم. از این وقت میگذارید و با حوصله این قسمت از سایت را برای یکبار پر میفرمایید از شما سپاسگذاریم:

Civil808.com/user/register

اطلاعات تکمیلی را با ذکر جزئیات میتوانید از طریق فیلمی که در پایین این صفحه ضمیمه شده است دریافت بفرمایید:

درباره نویسنده
عکس‌های mojtaba808

مجتبی اصغری سرخی

مجتبی اصغری هستم ، پژوهشگر،محقق و نویسنده حوزه صنعت ساختمان ، دیوانه ای که فکر میکند میتواند دنیا را تغییر دهد ، علاقه عجیبی به وب و IT دارم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون شد 808 (از مهر ماه 86) و امروز امیدوارم تونسته باشم در صنعت ساختمان کشورمون با کمک همکارانم در شبکه اجتماعی 808 تغییری ایجاد کرده باشم.
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .