ورکشاپ های تخصصی

فیلم وبینار اندرکنش خاک و سازه، چالش های مدل سازی به روش مستقیم و زیر سازه با تمرکز روی نرم افزار OpenSees

وبینار اندرکنش خاک و سازه - چالش های مدل سازی به روش مستقیم و زیر سازه باتمرکز روی نرم افزار  OpenSees با تدریس فرزانه نباتی در تاریخ ۴ شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار شد. برای تهیه این محصول به این صفحه از فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

 

فیلم وبینار نگاهی به ضوابط مربوط به طرح چشمه اتصال در سازه های بتن آرمه مطابق ضوابط مبحث نهم مقررات ملی ساختمان - ویرایش 99 و ACI318-19 و نکات طراحی در نرم افزار ETABS2019

فیلم وبینارنگاهی به ضوابط مربوط به طرح چشمه اتصال در سازه های بتن آرمه مطابق ضوابط مبحث نهم مقررات ملی ساختمان - ویرایش 99 و ACI318-19 و نکات طراحی در نرم افزار ETABS2019 با تدریس احمدرضا جعفری در تاریخ ۸ شهریور ۱۴۰۰ برگزار شد. برای تهیه این محصول به این صفحه از  فروشگاه سایت مراجعه کنید.

کلاس های آنلاین نکته و حل تست آمادگی کنکور دکتری عمران 1401 (سازه- زلزله- ژئوتکنیک)

کنکور دکتری عمران، امسال نیز مانند سال‌های گذشته برگزار خواهد شد و در منابع ذکر شده درس‌های تخصصی ملاک طرح سوال قرار گرفته و سوالات عمومی شامل دروس زبان و استعداد تحصیلی است.

وبینار تخصصی تحليل و مقاومت ويژه ارشد و دكتری عمران

كارگاه آنلاین تخصصی تحليل و مقاومت ويژه ارشد و دكتری عمران با ارائه  تيام شيرزادی درتاریخ سه شنبه ٨ مهر برگزار شد.

 

وبینار تخصصي ارشد عمران

ورکشاپ آنلاین تخصصي ارشد عمران  با ارائه تیام شیرزادی در تاریخ 9مهر ماه برگزار شد

تاریخ برگزاری: ۹ مهر ماه ۹۹

زمان برگزاری: ۲۱ تا ۲۳

پخش آنلاین رایگان هجدهمین دوره مسابقات ملی بتن، ۱۰ مهر

شرکت در این وبینار برای همه اعضای سایت رایگان میباشد

تاریخ: پنجشنبه ۱۰ مهر از ساعت ۸ تا ۱۵

فیلم وبینار آموزش پروژه محور نرم افزار PLAXIS 2D

فیلم وبینار آموزش پروژه محور نرم افزار PLAXIS 2D با تدریس حسین پورساعی در ۵ شهریور برگزار شد.برای تهیه پستی آن به این صفحه از فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

 

فیلم وبینار آشنایی مقدماتی با نرم افزار OpenSees

فیلم وبینار آشنایی مقدماتی با نرم افزار OpenSees  با تدریس هادی اسلام نیا در تاریخ  ۹ مرداد برگزار شد.برای تهیه پستی به این صفحه از فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار تبادل داده های اطلاعاتی بین نرم افزارهای Revit و Excel

فیلم وبینار تبادل داده های اطلاعاتی بین نرم افزارهای Revit و  Excel در تاریخ برگزاری ۲۷ تیرماه برگزار شد.برای تهیه پستی به این صفحه از فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار Conceptual Modeling In Mass ،ایده پردازی و طراحی کانسپت در محیط مدلسازی مس نرم افزار رویت

وبینار Conceptual Modeling In Mass ،ایده پردازی و طراحی کانسپت در محیط مدلسازی مس نرم افزار رویت در ۲۱ تیرماه  برگزار شد. برای تهیه پستی آن به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار بررسی مهمترین تغییرات مبحث نهم ویرایش پنجم (۹۹) و کاربرد نرم افزاری آن

وبینارآنلاین بررسی مهمترین تغییرات مبحث نهم ویرایش پنجم (۹۹) و کاربرد نرم افزاری آن با تدریس علیرضا فاروقی برگزار شد. برای تهیه پستی به این صفحه از فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینارمدلسازی اطلاعات ساختمان با نرم افزار Tekla structures

ورکشاپ آنلاین مدلسازی اطلاعات ساختمان با نرم افزار Tekla structures با تدریس مجتبی لاریجانی در تاریخ ۵ تیرماه ۹۹ برگزار شد.برای تهیه پستی محصول به این صفحه از سایت مراجعه کنید

فیلم وبینار تاثیر مقاومت الکتریکی در میزان دوام و خوردگی سازه های‌ بتنی ، نحوه انجام آزمایش و بررسی الزامات در ویرایش جدید مبحث نهم

وبینار تاثیر مقاومت الکتریکی در میزان دوام و خوردگی سازه های‌ بتنی ، نحوه انجام آزمایش و بررسی الزامات در ویرایش جدید مبحث نهم با تدریس حامد فرح ابادی برگزار شد.برای تهیه پستی محصول به این صفحه از سایت مراجعه کنید

فیلم وبینار بررسی کاربردی اندرکنش خاک و سازه از منظر آیین نامه ۲۸۰۰

وبینار بررسی کاربردی اندرکنش خاک و سازه از منظر آیین نامه ۲۸۰۰ با تدریس نوید حسینی در تاریخ ۱۵ تیرماه ۹۹ برگزارشد.برای تهیه پستی به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

ورکشاپ آنلاین آموزش جامع و کاربردی نرم افزار Revit و Enscape

ورکشاپ آنلاین آموزش جامع و کاربردی نرم افزار Revit و Enscape در تاریخ ۲۶ خرداد ساعت ۱۹ تا ۲۱ با تدریس مهندس حسین سماعی برگزار می شود.

ایران پس از کرونا چه شکلی خواهد بود؟! وبینار شماره 4، دوشنبه - 22 اردیبهشت

مجموعه وبینار های رایگان 808 با همکاری  شرکت های فعال در ساخت و ساز کشور

هر هفته دوشنبه شب ها از فاصله دو متری همراه شما هستیم!

فیلم وبینار شبیه سازی عددی ساخت و آبگیری سدخاکی در FLAC3D

وبینار شبیه سازی عددی ساخت و آبگیری سدخاکی در FLAC3D با تدریس علیرضا رشید دل در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۹۹ برگزار شد. برای تهیه محصول پستی آن به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

فیلم وبینار پاسخگویی به سوالات در حوزه اجرا و بهینه سازی دیتیل های ساختمانی

 وبینار پاسخگویی به سوالات در حوزه اجرا و بهینه سازی دیتیل های ساختمانی با تدریس  سید مهدی میر ابیانهدر تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۹۹ برگزارشد. برای تهیه پستی محصول به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار معرفی نرم‌افزارکاربردی PLAXIS 2D 2020 در مهندسی ژئوتکنیک

 وبینار معرفی نرم‌افزارکاربردی  PLAXIS 2D  2020 در مهندسی ژئوتکنیک با تدریس محب اله آگاه ناو در تاریخ  ۹ اردیبهشت ۹۹ برگزار شد.برای تهیه پستی محصول به این صفحه مراجعه کنید

صفحه‌ها

تقویم آموزشی

18 بهمن 1401
انجمن هیدرولیک ایران، دانشگاه شهید چمران
19 بهمن 1401
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
28 ارديبهشت 1402
انجمن مدیریت و مهندسی توسعه فناوری

موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

پکیج استثنایی 808