ورکشاپ های تخصصی

دوره حضوری و آنلاین آمادگی ورود به حرفه عمران و معماری؛ محاسبات-نظارت-اجرا و طراحی

دوره ورود به حرفه؛ آمادگي آزمون نوبت اول سال ٩٨ توسط مدرسان اختصاصي دوره های ورود به حرفه موسسه ۸۰۸ به صورت حضوری و آنلاين و براي هر دو رشته عمران و معماري برگزار می شود.

ورکشاپ ویژگی های رویت ۲۰۲۰

 مدرس: قاسم آریانی

زمان برگزاری: چهارشنبه 28 فروردین ساعت 21 تا 23

فیلم وبینار آشنایی با ضوابط ACI209 در زمینه محاسبه خیز درازمدت ناشی از افت و خزش در دال های بتنی و اعمال این ضوابط در نرم افزار SAFE

وبینار آشنایی با ضوابط ACI209 در زمینه محاسبه خیز درازمدت ناشی از افت و خزش در دال های بتنی و اعمال این ضوابط در نرم افزار SAFE در روز 31 فرودین 98 از ساعت 20 تا 23 به صورت آنلاین برگزار شد. فیلم این ورکشاپ  در این صفحه برای فروش قرار گرفته است.

فیلم ورکشاپ آنلاین تخصصی مشاوره آزمون کارشناسی ارشد ۹۸

ورکشاپ آنلاین تخصصی مشاوره آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ در جمعه ۲۴ اسفند ۹۷ ساعت ۱۷ تا ۲۰ با حضور مشاوران موسسه ۸۰۸، علی عبایی و مصطفی دوگوهرانی برگزار شد. برای تهیه فیلم این ورکشاپ به این صفحه مراجعه کنید.

فیلم ورکشاپ ضوابط و مقررات شهرداری با رویکرد طرح تفصیلی شهر تهران با نگاهی بر حقوق معماری در بافت شهری

وبینار ضوابط و مقررات شهرداری با رویکرد طرح تفصیلی شهر تهران با نگاهی بر حقوق معماری در بافت شهری در روز ۲۴ اسفند ساعت ۱۲ تا ۱۵ به صورت آنلاین برگزار شد. برای تهیه فیلم این ورکشاپ به این صفحه مراجعه کنید.

فیلم ورکشاپ تخصصی کاربرد نوین سازه های LSF و موارد اجرایی آنها

ورکشاپ تخصصی کاربرد نوین سازه های LSF و موارد اجرایی آنها با تدریس «رامین ریاحی» فوق لیسانس عمران از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی پنج‌شنبه ۲۳ اسفند ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار شد. فیلم این ورکشاپ به زودی برای فروش در این صفحه قرار خواهد گرفت.

فیلم وبینار کنترل ارتعاش در سازه های بتنی و فولادی مطابق ضوابط مبحث دهم مقررات ملی ساختمان

وبینار کنترل ارتعاش در سازه های بتنی و فولادی مطابق ضوابط مبحث دهم مقررات ملی ساختمان در روز ۵شنبه ۲۳ اسفند ساعت ۱۹ الی ۲۲ به صورت آنلاین برگزار شد. فیلم این ورکشاپ به زودی در این صفحه برای فروش قرار خواهد گرفت.

فیلم ورکشاپ تخصصی معرفی و کاربرد نرم افزار میداس در مهندسی ژئوتکنیک

ورکشاپ تخصصی معرفی و کاربرد نرم افزار میداس در مهندسی ژئوتکنیک به صورت آنلاین با تدریس «محب‌اله آگاه» روز چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷، ساعت ۱۹ تا ۲۱ برگزار شد. برای تهیه فیلم این ورکشاپ به این صفحه مراجعه کنید.

فیلم ورکشاپ روش اجزا محدود در سازه و ژئوتکنیک

ورکشاپ آنلاین روش اجزا محدود در سازه و ژئوتکنیک با تدریس «نوید حسینی» دکتری مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف روز چهارشنبه ۲۲ اسفند ساعت ۱۷ تا ۱۹ برگزار شد. فیلم این ورکشاپ به زودی در این صفحه برای فروش قرار خواهد گرفت.

چهارمین دوره جامع آموزش اصول محاسبات، بهسازی لرزه ای و طراحی عملکردی سازه ها

این دوره ویژه مهندسین عمران شاغل در صنایع فعال در حوزه مقاوم سازی و سازمان های مرتبط و دانشجویان است که توسط پروفسور حسن مقدم ارائه می شود و سرفصل های آن عبارتند از: مبانی طراحی عملکردی (اصول و کاربردها)، طراحی عملکردی در آیین نامه ها، آشنایی با

فیلم ورکشاپ تخصصی آشنایی با سبک سوالات و بررسی موردی در آزمون کارشناسی رسمی

ورکشاپ تخصصی آشنایی با سبک سوالات و بررسی موردی در آزمون کارشناسی رسمی در روز ۲۱ اسفند ۹۷ در ساعت ۱۷ تا ۱۹ برگزار شد. برای تهیه فیلم این وبینار می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

وبینار راهنمای فرمت IFC در رویت برای تبادل در مدل های BIM

راهنمای فرمت IFC در رویت برای تبادل در مدل های BIM با تدریس «قاسم آریانی» تدریس می شود. به زودی فیلم این وبینار برای فروش در این صفحه قرار خواهد گرفت.

فیلم وبینار طراحی سازه های صنعتی دارای جرثقیل با SAP

وبینار طراحی سازه های صنعتی دارای جرثقیل با SAP در تاریخ ۲۰ اسفند به صورت آنلاین برگزار شد. برای تهیه فیلم این ورکشاپ می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

فیلم ورکشاپ تخصصی طراحی دیوار برشی بتنی در سازه فولادی به روش نیمه مدفون

ورکشاپ تخصصی طراحی دیوار برشی بتنی در سازه فولادی به روش نیمه مدفون در روز شنبه ۱۸ اسفند ۹۷، ساعت ۱۷ تا ۱۹ به صورت آنلاین برگزار شد. برای تهیه فیلم این ورکشاپ به این صفحه مراجعه کنید.

فیلم وبینار راهکارهای موفقیت در آزمون طراحی معماری با بررسی موردی آزمون بهمن ۹۷

ورکشاپ تخصصی راهکارهای موفقیت در آزمون طراحی معماری با بررسی موردی آزمون بهمن ۹۷ در روز یکشنبه ۱۹ اسفند ۹۷ به صورت آنلاین با تدریس «مصطفی شمس» کارشناس ارشد مهندسی معماری و مدرس دانشگاه برگزار شد. از این صفحه می‌توانید فیلم آن را مشاهده کنید.

فیلم وبینار نکات ویژه در تحلیل و طراحی دیافراگم سقف ها مطابق آیین نامه 2800 و ACI 318-14 در نرم افزارهای ETABS 2016 و SAFE 2016

وبینار نکات ویژه در تحلیل و طراحی دیافراگم سقف ها مطابق آیین نامه 2800 و ACI 318-14 در نرم افزارهای ETABS 2016 و SAFE 2016 در روز ۱۶ اسفند ۹۷ ساعت ۱۷ تا ۲۲ به صورت آنلاین برگزار شد. برای تهیه این فیلم می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

فیلم ورکشاپ تخصصی آمادگی آزمون محاسبات عمران؛ بیان دغدغه ها و راه حل های اساسی در آزمون

ورکشاپ تخصصی بیان دغدغه ها و راه حل های اساسی در آزمون محاسبات عمران روز جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ در ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار شد. برای تهیه فیلم این ورکشاپ می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

فیلم ورکشاپ تخصصی حل سوالات دینامیک خاک و پی پیشرفته؛ آمادگی کنکور دکتری عمران سال ۹۸

ورکشاپ تخصصی حل سوالات دینامیک خاک و پی پیشرفته؛ آمادگی کنکور دکتری عمران سال ۹۸ روز جمعه ۱۷ اسفند ۹۷، ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین با تدریس «سجاد هادئی»، دکتری مهندسی عمران- ژئوتکنیک از دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. برای تهیه فیلم این ورکشاپ به این صفحه مراجعه کنید.

فیلم ورکشاپ تخصصی حل سوالات تئوری الاستیسیته؛ آمادگی کنکور دکتری عمران سال ۹۸

ورکشاپ تخصصی حل سوالات تئوری الاستیسیته؛ آمادگی کنکور دکتری عمران سال ۹۸ روز پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ۹۷، ساعت ۱۰ تا ۱۲ به صورت آنلاین با تدریس «نوید حسینی» دکتری مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد. برای تهیه فیلم این ورکشاپ به این صفحه مراجعه کنید.

فیلم ورکشاپ بررسی مسایل کارگاهی اجرای سازه پس کشیده

ورکشاپ بررسی مسایل کارگاهی اجرای سازه پس کشیده با تدریس جلال صالحی مبین روز ۱۵ اسفند ۹۷ به صورت آنلاین برگزار شد. برای تهیه فیلم این ورکشاپ به این صفحه مراجعه کنید.

فیلم وبینار اندرکنش لرزه ای خاک و سازه

ورکشاپ اندرکنش لرزه ای خاک و سازه در تاریخ ۱۶ اسفند از ساعت ۱۹ الی ۲۳ به صورت آنلاین برگزار شد. برای تهیه فیلم این ورکشاپ می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

صفحه‌ها

تقویم آموزشی

3 ارديبهشت 1398
انجمن بتن ایران
3 ارديبهشت 1398
دانشکده عمران، معماری و هنر دانشگاه آزاد
3 ارديبهشت 1398
انجمن بتن ایران، دانشگاه علم و صنعت ایران
4 ارديبهشت 1398
انجمن مهندسان عمران آمریکا (ASCE)
4 ارديبهشت 1398
دانشگاه آیندگان
5 ارديبهشت 1398
موسسه 808
8 ارديبهشت 1398
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
10 ارديبهشت 1398
گروه طرح و ساخت مهرگان
10 ارديبهشت 1398
بخش مهندسی راه، ساختمان و محیط زیست دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز
11 ارديبهشت 1398
سازمان نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی
31 ارديبهشت 1398
دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها
20 خرداد 1398
انجمن سازه‌های فولادی ایران
30 خرداد 1398
دبیرخانه دائمی کنفرانس
25 تير 1398
دانشگاه ارومیه - انجمن آبخیزداری ایران
20 آبان 1398
پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله

موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

پکیج استثنایی 808