ورکشاپ های تخصصی

دوره های آنلاین آمادگی کنکور دکتری عمران (سازه- زلزله- ژئوتکنیک) بهار 99

کنکور دکتری عمران، امسال نیز مانند سال‌های گذشته برگزار خواهد شد و در منابع ذکر شده درس‌های تخصصی ملاک طرح سوال قرار گرفته و سوالات عمومی شامل دروس زبان و استعداد تحصیلی است.

فیلم وبینار مدلسازی عددی تست برش مستقیم خاک و تاثیر تزریق دوغاب بوسیلهFLAC 2D

وبینار مدلسازی عددی تست برش مستقیم خاک و تاثیر تزریق دوغاب بوسیلهFLAC 2D باتدریس  علیرضا رشید دل در تاریخ  ۹ فروردین ۹۹ برگزار شد.برای تهیه پستی آن به این صفحه از فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

 

فیلم وبینار آموزشي تحليل سازه و مقاومت مصالح ويژه ي ارشد و دكتري عمران ٩٩

ورکشاپ آنلاین كارگاه آموزشي تحليل و مقاومت  ويژه ي ارشد و دكتري عمران ٩٩ با تدریس تیام شیرزادی در تاریخ 7 فروردین 99  برگزار شد. برای تهیه محصول پستی به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

فیلم وبینار میراگرها و جداگرها

وبینار  میراگرها و جداگرها با تدریسسید امین موسوی در تاریخ ۱۰ فروردین ۹۹ برگزار شد .برای تهیه محصول پستی به این صفحه سایت مراجعه کنید.

 

ورکشاپ آنلاین مدلسازی اطلاعات ساختمان با نرم افزار Tekla structures

ورکشاپ آنلاین مدلسازی اطلاعات ساختمان با نرم افزار Tekla structures با تدریس مجتبی لاریجانی در تاریخ 16 فروردین 99 برگزار می شود.

دانلود فیلم وبینار رياضى عمومى ١ - مبحث مشتق و کاربرد مشتق

فیلم وبینار رياضى عمومى ١ - مبحث مشتق و کاربرد مشتق  که در تاریخ ۲۹ اسفند ۹۸ با تدریس علی عبایی  برگزار شده است از این صفحه میتوانید دریافت بفرمایید در صورت تمایل به دریافت پستی این فیلم میتوانید از این صفحه اقدام فرمایید

 

فیلم وبینار گودبرداری عمیق و مهار آن با انکراژ و نیلینگ

 وبینار گودبرداری عمیق و مهار آن با انکراژ و نیلینگ با تدریس علیرضا رشید دل در17 اسفند 98 برگزار شد. برای تهیه محصول به صورت پستی این صفحه از سایت مراجعه کنید. 

 

فیلم وبینار رياضى عمومى ١ - مبحث حد

فیلم وبینار رياضى عمومى ١ - مبحث حد در تاریخ 15 اسفند 98 با تدریس علی عبایی  برگزار گردید که از این صفحه میتوانید فیلم آن را تهیه بفرمایید.

 

دوره های آزمایشگاهی ویژه مهندسان صنعت ساختمان ترم بهار 99

دوره های آزمایشگاهی ویژه مهندسان ساختمان ، کاملا عملی و با هدف آمادگی مهندسان برای ورود به بازار کار مرتبط 

فیلم وبینار شبیه سازی ایستگاه مترو و پل با نرم افزار FLAC 2D

ورکشاپ آنلاین  شبیه سازی ایستگاه مترو و پل با نرم افزار FLAC 2D در تاریخ ۳ اسفند ۹۸ با تدریس علیرضا رشید دل برگزار شد.برای تهیه محصول پستی آن به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار شبیه سازی روانگرایی در ماسه ها و تاثیر آن بر تونل ها در FLAC 2D

وبینارشبیه سازی روانگرایی در ماسه ها و تاثیر آن بر تونل ها در FLAC 2D در تاریخ ۲۶ بهمن با تدریس علیرضا رشید دل برگزار شد.برای تهیه پستی به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار (۴) بارگذاری انفجار خرج کروی در سطح زمین و تاثیرش بر روی تونل سگمنتی در FLAC 2D

وبینار (۴) بارگذاری انفجار خرج کروی در سطح زمین و تاثیرش بر روی تونل سگمنتی در FLAC 2D در تاریخ ۱۲ بهمن با تدریس علیرضا رشید دل برگزار شد.برای تهیه  پستی محصول وبینار به این صفحه فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

دوره های آمادگی آزمون ورود به حرفه عمران و معماری آزمون بهار 99

همواره این کیفیت برتر آموزشی است که در کنار آنلاین بودن و خارج از محدودیت زمان و مکان برخورداری از کلاس‌های آموزشی دلیل اصلی استقبال شرکت‌کنندگان در دوره‌های موسسه ۸۰۸ بوده است. اما این بار با تکیه بر تجربیات گذشته و برگزاری دوره‌های گوناگون در زمینه آزمون ورود به حرفه در هر سه رشته محاسبات- نظارت و اجرا قصد داریم در کنار پکیج‌های آموزشی تالیفی شامل فیلم و ایبوک و آزمون‌های تالیفی، دوره‌هایی را در خدمت شما عزیزان باشیم که صرفا به حل تست در آن بپردازیم. هدف اصلی برگزاری این دوره‌ها تسلط و بالابردن سرعت در حل مسائل است که برای مهندسینی که در دوره‌های عمومی شرکت کرده‌اند، اکیدا شرکت در این دوره‌ها توصیه می‌شود.

فیلم وبینار تحلیل پایداری شیروانی و شیب ها تحت شرایط زهکشی شده و زهکشی نشده در نرم افزار flac 2d

ورکشاپ آنلاین تحلیل پایداری شیروانی و شیب ها تحت شرایط زهکشی شده و زهکشی نشده در نرم افزار flac 2d با تدریس علیرضا رشید دل در تاریخ ۵ بهمن برگزار شد.برای تهیه پستی این محصول به این صفحه مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار طراحی اتصالات جوشی مهاربندها مطابق با ضوابط مبحث دهم مقررات ملی ساختمان، نشریه 264 و آیین نامه AISC

 وبینار طراحی اتصالات جوشی مهاربندها مطابق با ضوابط مبحث دهم مقررات ملی ساختمان ، نشریه 264 و آیین نامه AISC با تدریس احمدرضا جعفری در تاریخ ۵بهمن ۹۸ برگزار شد.برای تهیه پستی این محصول به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

فیلم وبینار آنلاین طراحی سازه‌های هیدرولیکی

 وبینار آنلاین طراحی سازه‌های هیدرولیکی با تدریس امین نوری در تاریخ ۲۶ دی ماه برگزار شد. جهت تهیه محصول پستی به این صفحه از فروشگاه سایت مراجعه کنید.

صفحه‌ها

تقویم آموزشی

16 فروردين 1399
آکادمی انقلاب صنعتی چهارم
27 فروردين 1399
موسسه آموزش عالی وحدت
30 فروردين 1399
آکادمی انقلاب صنعتی چهارم
1 ارديبهشت 1399
انجمن ژئوتکنیک ایران
3 ارديبهشت 1399
دبیرخانه دائمی کنفرانس
15 ارديبهشت 1399
انجمن توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین
31 ارديبهشت 1399
دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها
7 خرداد 1399
دانشگاه صنعتی سهند
8 خرداد 1399
موسسه علمی تحقیقاتی کومه علم آوران دانش
11 خرداد 1399
موسسه آموزش عالی میزان
20 خرداد 1399
انجمن بتن ایران
20 مرداد 1399
دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها
1 آبان 1399
مرکز مطالعات و تحقیقات علوم و فنون بنیادین در جامعه
18 آبان 1399
کمیته ملی سدهای بزرگ ایران

موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

پکیج استثنایی 808