همایش سقف های پس کشیده

همایش سقف های پس کشیده بتنی

این دوره در تاریخ 30-31 فروردین و 1 اردیبهشت 95  توسط شرکت صنایع پیش تنیده خوانسار با همکاری انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و موسسه آموزشی و مهندسی 808 برگزار گردید که از این صفحه میتوانید فیلم این دوره را تهیه بفرمایید.   هزینه تهیه فیلم دوره 400.000 تومان میباشد. 

دانلود بروشور فارسی                                                                                                 دانلود بروشور انگلیسی

 

سخنرانان

 

دکتر بیژن اعلامی

عضو مادام العمر موسسه پیش تنیدگی PTI  و ASCE  ، استاد بازنشسته دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو و مؤسس شرکت مهندسی سازه ADAPT  با تخصص طراحی سازه های بتنی در کالیفرنیا می باشد.

ایشان در زمینه طراحی و ساخت تعداد قابل توجهی ساختمان ، پل و سازه های خاص پس کشیده در دنیا شناخته شده هستند.

ایشان یک رهبر و آموزگار مشهور در طراحی ساختمانهای بتنی ، پل ، سازه های خاص و پیش تنیدگی از طریق سمینارهای آموزشی در سراسر دنیا می باشد ، که به این طریق سطح دانش فنی بسیاری از مهندسان در آمریکای شمالی و آمریکای لاتین ، خاور دور ، اروپا و خاورمیانه را ارتقا داده است.

نشریات فراوان و متعدد ایشان در زمینه طراحی بتن و به ویژه پیش تنیدگی ، به عنوان منابع اولیه در طراحی کاربردی پل ها و ساختمان های پس کشیده در نظر گرفته می شود.

بیش از بیست سال دکتر اعلامی مدیریت پروژه برنامه های نرم افزار ADAPT  را بر عهده داشتند.

این نرم افزار هم اکنون در بیش از 75 کشور دنیا در خدمت مهندسین طراحی سازه های بتنی می باشد.

اطلاعیه سفارش نرم افزار اورجینال ADAPT:

به اطلاع آندسته از افراد و شرکت ها که تمایل به تهیه نسخه اورجینال نرم افزار ADAPT دارند میرسانیم که سازه808 به عنوان تنها نماینده شرکت ADAPT در ایران امکان تهیه نسخه اورجینال آخرین نسخه ADAPT Builder 2015 را به طور مستقیم برای اولین در داخل کشور از طریق مجموعه سازه 808 ایجاد نموده است. علاقه مندان جهت تهیه این نرم افزار کافیست از طریق ایمیل info@civil808.com درخواست خود را مبنی بر دریافت قیمت  به ما اعلام دارند.

معرفی قابلیت های نرم افزار طراحی سازه ADAPT (دانلود فایل بروشور راهنمای فارسی معرفی نرم افزار)  

اطلاعیه نحوه تهیه فیلم این دوره به همراه کتاب جناب پروفسور اعلامی:

مجموعه فیلم و اطلاعات آموزش طراحی سقف‌های پس‌کشیده و نحوه تهیه نرم افزار ADAPT

سفارش آنلاین

محل برگزاری

تهران، خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف، سالن همایش جابر ابن حیان

 

برگزار کنندگان