درباره‌ ما

درباره ما

مجموعه ای خلاق،‌ در مسیر رشد و شکوفایی

سازه ۸۰۸ از سال ۸۶ با مدیریت مجتبی اصغری سرخی ، مفتخر است تا تمام تلاش خود را برای انتقال دانش تخصصی سازه و زلزله به مهندسان به کار گرفته و به عنوان یک مرکز خصوصی خود را در امر تولید این دانش طی سال‌های اخیر در کشور با تلفیقی از تجربیات جهانی پیش قدم می‌داند. در حال حاضر، مجموعه فعالیت‌های ۸۰۸ تلفیقی است از آموزش‌های حضوری و آنلاین در وبسایت ۸۰۸، دفتر مرکزی موسسه در تهران و نمایندگی‌های ۸۰۸ در فضای آنلاین و سراسر کشور که با ادغام تکنولوژی و جدیدترین تجربیات جهانی در امر آموزش مهندسی در کلیه گرایش‌های عمران و معماری در کنار نگاه ویژه به مقوله اتصال دانش به صنعت مشغول به فعالیت است. چشم‌انداز آینده ۸۰۸، بین‌المللی کردن آموزش‌های ارائه شده و از بین بردن مرز‌های آموزش در انتقال دانش تخصصی عمران و معماری بین مهندسان و متخصصان در سرتاسر جهان است.

درباره موسس

مجتبی اصغری سرخی

موسس و مدیر عامل موسسه 808

مشاهده پروفایل

کوتاه درباره من:
مجتبی اصغری هستم ، دیوانه ای که فکر میکند میتواند دنیا را تغییر دهد ، علاقه عجیبی به وب و IT دارم و به نوعی یک گیگ عمرانی محسوب میشم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون تشکیل تیم آموزش مجازی 808 از مهر ماه 86 شد و امروز امیدوارم تونسته باشم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمون با کمک همکارانم در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کرده باشم.

همکاران ما

افرادی جوان، پرتلاش و همدل

# 11
نقش‌ها: ویراستار، سرپرست تیم مترجمین و پشتیبان محتوایی
عضو به مدت: 3 سال 8 ماه
# 15
نقش‌ها: کارشناس امور چند رسانه ای و گرافیکی
عضو به مدت: 4 سال 2 ماه
# 13
نقش‌ها: برنامه نویس ارشد وب
عضو به مدت: 7 ماه 2 هفته
# 19
نقش‌ها: برنامه نویس سمت سرور
عضو به مدت: 1 ماه 6 روز

تاریخچه فعالیت های 808

808 از 86 تا کنون

سازه 808

ورود سازه 808 به فضای وبلاگ نویسی تخصصی کشور

آبان 1386

آموزش‌های تخصصی سازه و زلزله مجازی

۸۰۸ در کنار مقاله‌نویسی تخصصی، برای اولین بار در کشور اقدام به ارائه آموزش‌های تخصصی سازه و زلزله در فضای مجازی و انتشار ویدئو‌های آموزشی در وبسایت مجموعه کرد.

مهر 1387

آموزش‌های تخصصی آنلاین و رادیو پادکست اینترنتی

فضایی اختصاصی در وبسایت مجموعه جهت آموزش‌های تخصصی آنلاین، تهیه و انتشار رادیو پادکست اینترنتی، تهیه و انتشار آنلاین ایبوک‌های تخصصی، راه اندازی شد.

آذر 1390

مقالات تحلیلی

بخش تازه‌ای با عنوان مقالات تحلیلی به فعالیت‌های ۸۰۸ اضافه شد که در این مقالات به تحلیل و ترجمه تخصصی‌ترین موضوعات در حوزه‌های سازه و زلزله در کشور و جهان توسط کارشناسان جوان، متخصص و فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی کشور در حوزه‌های مربوطه با همراهی تیم مترجمین 808 پرداخته می‌شود.

مرداد 1392

فروشگاه آنلاین

808 با رونمایی بخش فروشگاه آنلاین خود اقدام به عرضه تخصصی‌ترین آموزش‌ها از قبیل کتاب، نرم‌افزار ، DVD و غیره کرد.

مرداد 1393

افتتاح دفتر مرکزی آموزشگاه

با افتتاح دفتر مرکزی آموزشگاه ۸۰۸ در تهران، سعی شد تا کوله‌بار سال‌ها آموزش تخصصی سازه و زلزله ۸۰۸ را از صرف آنلاین بودن به فضای فیزیکی بسط و توسعه یابد.

آبان 1393

شبكه اجتماعی مجازی مهندسان عمران و معماری دنیا

با گذشت بیش از یکسال کار محتوایی و فنی بر روی وبسایت انگلیسی زبان ED808 مفتخریم به مهندسان فارسی زبان اعلام کنیم از این پس در کنار سایت کنونی Civil808.com میتوانند اخبار و اطلاعات محتوا های انگلیسی زبان 808 را از طریق وبسایت ED808.com (شبكه اجتماعی مجازی مهندسان عمران و معماری دنیا) دنبال بفرمایند.

فروردین 1398

فعالیت های 808

مستند فعالیت های تیم 808 و رونمایی از وبسایت ED808

مشاهده سایر فیلم های معرفی 808