دوره پیشرفته طراحی سقف های دال پس کشیده Post Tension Slab درنرم افزار ADAPT

دوره پیشرفته طراحی سقف های دال پس کشیده Post Tension Slab درنرم افزار ADAPT

سازه 808 در ادامه برگزاری دوره های تخصصی سازه و زلزله به صورت ورکشاپ های فشرده آخر هفته ای ، اینبار دوره طراحی سقف های پس تنیده را  در تاریخ 26 و 27 شهریور در محل موسسه 808 برگزار میکند. علاقه مندان به شرکت در این دوره میتوانند با توجه به ظرفیت محدود دوره های فشرده تخصصی موسسه 808 حداکثر تا تاریخ 20 شهریور  به صورت حضوری یا آنلاین نسبت به ثبت نام در این دوره آموزش تخصصی  و حرفه ای اقدام نمایند. 

سرفصل مطالبی که در این دوره ارائه میگردد:

روز اول (تئوری)

 • - مبانی پیش‌تنیدگی
 • - تحلیل و طراحی مقاطع پیش‌تنیده معین
 • - تحلیل و طراحی مقاطع پیش‌تنیده نامعین
 • - آشنایی با سیستمهای مختلف پیش‌تنیده و بررسی تفاوت آنها
 • - افت نیروی پیش‌تنیدگی

روز دوم (عملی در قالب مثال کاربردی در نرم افزار ADAPT)

 • - مدلسازی هندسه در نرم افزار
 • - بارگذاری
 • - مدلسازی پیش‌تنیدگی در نرم افزار
 • - تحلیل و بررسی نتایج نرم افزار
 • - پرسش و پاسخ 

 

ویژگی  و مزایای این دوره:

 • از جمله ویژگی های این دوره کاربردی بودن و خاص بودن دوره میباشد به طوریکه  همانند سایر ورکشاپ های تخصصی قبلا برگزار شده توسط 808 مشابه این دوره ها تاکنون در کشور در هیچ آموزشگاهی برگزار نگردیده است
 • به شرکت کنندگان در دوره گواهینامه رسمی موسسه سازه808 دارای بالاترین اعتبار برای ارائه به شرکت های مشاور سازه ای ارائه میگردد.
 • مدرس این دوره جناب دکتر توافقی رئیس هیئت مدیره شرکت  آرمه بن ( بزرگترین شرکت طرح و اجرا سقف های پس تنیده در کشور) میباشد که به همین منظور دوره هم از لحاظ تئوری و هم کاربردی در بالاترین سطح ممکن برگزار میگردد.

 

نحوه ثبت نام:

این دوره در 16 ساعت  در تاریخ های پنجشنبه و جمعه 26 و 28 شهریور از ساعت 9 صبح الی 18 و به مبلغ 320 هزار تومان حضوری  در محل موسسه 808 یا 250 هزار تومان به صورت آنلاین  برگزار میگردد . جهت ثبت نام آنلاین پس از عضویت در سایت از انتهای همین صفحه میتوانید اقدام فرمایید.

افرادی که تمایل دارند در این دوره به صورت آنلاین شرکت داشته باشند کافیست ابتدا از طریق همین صفحه با همین مبلغی که برای دوره حضوری و آنلاین گذاشته ایم در این دوره ثبت نام کنند سپس به ما ایمیل (edu@civil808.com) بدهند تا لینک مربوط به کلاس آنلاین برای آنها ارسال گردد. لینک ورود به کلاس آنلاین بعد از ثبت نام از طریق انتهای همین صفحه نیز قابل مشاهده میباشد.

 

 

اطلاعیه مهم در خصوص سفارش نرم افزار اورجینال ADAPT:

همچنین به اطلاع آندسته از افراد و شرکت ها که تمایل به تهیه نسخه اورجینال نرم افزار ADAPT دارند میرسانیم که سازه808 به عنوان تنها نماینده شرکت ADAPT در ایران امکان تهیه نسخه اورجینال آخرین نسخه ADAPT Builder 2015 را به طور مستقیم برای اولین در داخل کشور از طریق مجموعه سازه 808 ایجاد نموده است. علاقه مندان جهت تهیه این نرم افزار کافیست از طریق ایمیل info@civil808.com درخواست خود را مبنی بر دریافت قیمت  به ما اعلام دارند.

مطالب مرتبط:

 

دوره پیشرفته طراحی سقف های پس تنیده Post Tension Slab

کد دورهنام دورهاستاد دورهمدت دورهزمان برگزاریشهریه (تومان)توضیحات
PT1طراحی سقف های پس تنیده Post Tension Slab (حضوری)16 ساعتپنجشنبه و جمعه 26 و 27 شهریور320,000
PT1-Onlineطراحی سقف های پس تنیده Post Tension Slab (آنلاین)16 ساعتپنجشنبه و جمعه 26 و 27 شهریور250,000
سوالات مرتبط
عکس کاربر
1پاسخ
در خصوص آموزش ADAPT
با سلام برای شروع آموزش اول کدام دوره را باید تهیه کنم لطفا در خصوص این دوره ها توضیح مختصری بفرمایید که ترتیب خرید آموزش ها به چه وجهی باید باشد ،ممنون
عکس کاربر
2پاسخ
منظور از پس کش کردن کابل چیست؟
پس کش کردن کابل یعنی چه ؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • Comments

  سلام ببخشید من دیر متوجه شدم فیلم اموزشی این دوره وجود نداره؟
  عکس‌های giahdan3411
  giahdan3411
  سلام بله موجود است و به قیمت دوره آنلاین یعنی 250 تومان میباشد جهت تهیه میتوانید به ایمیل saze808@gmail.com درخواست خود را ارسال فرمایید تا اطلاعات مربوطه خدمت شما ارسال گردد
  عکس‌های Civil808-Admin
  Civil808-Admin
  سلام ببخشید من دیر متوجه شدم فیلم اموزشی این دوره وجود نداره؟
  عکس‌های giahdan3411
  giahdan3411