کلید واژه آزمون ورود به حرفه مهندسی (ویژه آزمون نظارت عمران آبان ماه ۹۳)

کلید واژه آزمون ورود به حرفه مهندسی (ویژه آزمون نظارت عمران آبان ماه ۹۳)

با کلید واژه آزمون ورود به حرفه سازمان نظام مهندسی ساختمان تمامی درها را باز کنید.

با توجه به جزوه باز بودن آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی؛ یکی از عامل های موفقیت در این آزمون‌ها یافتن محل پاسخ سوالات در کتب و منابع مربوطه است. کلید واژه های آزمون نظارت میتواند در کمترین زمان ممکن شما را به صفحه مورد نظر که پاسخ سوالاتان در آن است؛ هدایت کند. پس نگران نباشید؛ کلید تمامی منابع آزمون در دست شماست.

کلیدواژه آزمون چیست؟

اگر از تمامی شرکت‌کنندگان آزمون ورود به حرفه دوره های پیشین سوال کنید ؛ خواهید فهمید که مهمترین عامل موفقیت در آزمون ؛ مدیریت زمان است. چرا که آزمونهای سازمان نظام مهندسی به دلیل ماهیتشان جزوه باز هستند. شما با منابعی که همراه خواهید داشت؛ قطعاً به جواب خواهید رسید. ولی آیا صرفاً رسیدن به جواب صحیح در منابع همراه تان ؛ چقدر میتواند در موفقیت شما تاثیر داشته باشد؟ در پاسخ باید گفت: همه به جواب می رسند ولی تنها کسانی در این آزمون موفق هستند که بتوانند در مدت زمان بسیار محدود آزمون، بیشترین سوالات را جواب دهند. آن هم جواب صحیح.

کلید واژه های آزمون ورود به حرفه با دسته بندی کردن تمام واژه ها و عبارات کلیدی آزمون بر اساس حروف الفبا؛ شما را در کمترین زمان ممکن به صفحه مورد نظر هدایت می‌کند. به طور مثال شما با دیدن عبارت «اتصال اصطکاکی با پیچ پرمقاومت یا جوش» در یکی از سوالات آزمون؛ به بخش حرف «الف» مراجعه کرده و عبارت فوق را خواهید یافت. حال روبروی این عبارت تمامی صفحاتی که شامل این عبارت هستند را خواهید دید و سریعاً میتوانید بدون هیچ‌گونه اتلاف وقتی به صفحات ذکر شده مراجعه کرده و پاسخ صحیح را بیابید . آیا می‌دانید با این روش تا چه میزان در وقت آزمون صرفه‌جویی کرده‌اید؟ آیا می‌دانید در صورتی که این کلید واژه‌ها را در اختیار داشته باشید؛ چند سوال می‌توانید پاسخ دهید؟

مجموعه کلیدواژه فوق در بیش از ۲۰۰ صفحه سه ستونه؛ بر اساس آخرین تغییرات منابع آزمون نظارت (مباحث ویرایش ۹۲) تهیه و تنظیم شده است. منابعی که این مجموعه آنها را پوشش می‌دهد عبارتند از:

 • قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان و آئين‌نامه‌های اجرایی آن (۱۳۹۰)
 • مبحث اول (تعاريف)- (۱۳۹۲)
 • مبحث دوم ( نظامات اداری)- (۱۳۸۴)
 • مبحث پنجم (مصالح و فرآورده‌های ساختمانی)- (۱۳۹۲)
 • مبحث ششم (بارهای وارد بر ساختمان)- (۱۳۹۲)
 • مبحث هفتم (پی و پی‌سازی)- (۱۳۹۲)
 • مبحث هشتم (طرح و اجرای ساختمان‌های با مصالح بنایی)- (۱۳۹۲)
 • مبحث نهم (طرح و اجراي ساختمان‌های بتن‌آرمه)- ويرايش چهارم، چاپ دوم (۱۳۹۲)
 • مبحث دهم (طرح و اجرای ساختمان‌های فولادی)- (۱۳۹۲)
 • مبحث يازدهم (طرح و اجرای صنعتی ساختمان)- (۱۳۹۲)
 • مبحث دوازدهم (ايمني و حفاظت كار در حين اجرا)- (۱۳۹۲)
 • مبحث بيست و يکم (پدافند غيرعامل)- (۱۳۹۱)
 • مبحث بيست و دوم (مراقبت و نگهداری از ساختمان‌ها)- (۱۳۹۲)
 • آئين‌نامه طراحی ساختمان‌ها در برابر زلزله ( استاندارد ۲۸۰۰- ۸۲) ويرايش سوم
 • راهنمای جوش و اتصالات جوشي در ساختمان‌هاي فولادي (بخش‌هاي نظارت و اجرا)- (۱۳۹۰)
 • راهنمای قالب‌بندی ساختمان‌های بتن‌آرمه (۱۳۸۲)
 •  تحليل سازه‌ها و طراحی سازه‌های فولادی و بتنی (در حد اطلاعات دانشگاهی و كلی)*
 • روش‌ها و جزئيات اجرايي ساختمان*
 • گودبرداری و سازه های نگهبان*
 • مقررات، قوانين و ضوابط حقوقی و انتظامی مرتبط با ساخت و سازها

منابعی که در فوق بدان اشاره شده است؛ منابعی است که توسط دفتر امور مقررات ملی ساختمان آن را معرفی کرده است. از اینجا می‌توانید این منابع را ببینید.

در تصویر زیر یک نمونه از صفحات این مجموعه را مشاهده خواهید کرد.

قابل ذکر است که تمامی حقوق نشر و باز نشر این مجموعه متعلق به موسسه آموزشی- مهندسی ۸۰۸ بوده و انتشار آن در دیگر وب سایتها و وبلاگ‌ها مجاز نیست و در صورت مشاهده آن، برابر مقررات جرائم رایانه‌ای کشور (حق کپی رایت) با فرد و وبسایت خاطی برخورد خواهد شد.

کاربران و داوطلبینی که تمایل دارند این مجموعه را در اختیار داشته باشند؛ تنها کافیست با صرف ۱۰٬۰۰۰ تومان از اعتبار خود ؛ بر روی لینک زیر «پرداخت و مشاهده محتوا» کلیک کنید.

توجه: مجموعه کلید واژه 808 ویژه آزمون نظارت ؛ برای کاربرانی که در دوره های آنلاین و حضوری آمادگی ورود به حرفه مهندسی (نظارت و محاسبات) ثبت نام کنند؛ علاوه بر ارسال پکیج اختصاصی ۸۰۸ ویژه آزمون نظارت و محاسبات آبان ماه ۹۳؛ می‌توانند مجموعه بی‌نظیر کلید واژه نظارت ۸۰۸ را به رایگان در اختیار داشته باشند. بدین منظور تنها کافیست از لینک زیر در دوره‌های آنلاین یا حضوری ویژه آبانماه ۹۳؛ ثبت نام کنید تا این مجموعه همراه با دیگر محصولات ویژه این دوره‌ها برای شما به رایگان ایمیل شود.

 

 

 

 

 

 

ثبت نام در دوره های آمادگی آزمون ورود به حرفه ویژه آبان ماه ۹۳

 

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با پکیج کمک آموزشی ۸۰۸ می‌توانید به این وبسایت سر بزنید:


www.civil808.com/eng

 www.ENG808.com

 

برای مشاهده کامل این محتوا می بایست مبلغ مورد نیاز را از اعتبار خود پرداخت کنید

نوع فایل دریافتی :
اعتبار مورد نیاز : 10,000 تومان
برای کاربران vip :9,000 تومان
پرداخت 9,000 تومان و مشاهده محتوا
درباره نویسنده
عکس‌های Civil808-Admin

مدیریت محتوای سایت

امیدواریم توانسته باشیم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمان با کمک همکارانمان در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کنیم.در این راه میتوانید با حمایت و همکاریتان ما را دلگرم سازید.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
3پاسخ
سوال در خصوص نظارت ساختمان
سلام وخسته نباشید.درمورد نظارت ساختمان سوالی داشتم.بنده اولین نظارت ساختمان رو بهم دادن.بعداز امضای نقشه هادر نظام مهندسی مالک به من زنگزد واومد دنبالم بریم زمینش رو ببینم بعد شروع بکار رو امضا کنم رفتم دیدم وزمین خالی رو به من نشون دادومن اونجا یو تی ام زدم.وامضاکردم .بعد ازچند روز متوجه شدم یو تی امی که من برا خودم نوشتم با یو تی ام نقشه معماری همخوانی نداره و یو تی ام نقشه معماری چند کوچه بالاتر ساختمان مسکونی رو نشون میده.وزیاد توجه نکردم .بعد چند روز مالک زنگزد وگفت میخوام دوباره مراحل نظام مهندسی رو طی کنم ومتراژ رو اضافه کنم ویکبرگه میارم تا توضیح بنویسی و امضا کنی ومن زنگزدم به مهندسی که نقشه روکشیده گفتم اولین نظارت منه چی بنویسم؟گفت بنویس که زمین فاقد عملیات ساختمانی میباشد.منم همون کار رو کردم ومالک رفت.الان 20روزه خبری از مالک وطراح نیست.ومن نمیدونم چیکار کنم؟آیا اینها برا ساختمانی که قبلا ساخته شده میخوان پروانه بگیرن؟
عکس کاربر
1پاسخ
سوال در خصوص برنامه های عمرانی ماشین حساب
سلام و وقت بخیر می خواستم بدونم که برنامه هایی که در ماشین حساب کاسیو استفاده میشن و توسط اقای دکتر اتقایی تهیه شدن ایا فقط مخصوص ماشین حساب کاسیوClasspad 330 PLUS هست یا در مدل های دیگه هم مثل ماشین حساب کاسیو مدل fx-CG500 یا کاسیو مدلFX-CP400 هم کار میکنه؟
عکس کاربر
1پاسخ
نحوه آمادگی برای آزمون محاسبات
در مورد دوره آنلاین محاسبات نظام مهندسی برای نیمه اول 98 میخواستم بدونم امکان داره که بتونم فیلم هاش رو دانلود کنم یا بصورت دی وی دی از سایت تهیه کنم؟چون من برای نیمه دوم 98 میخوام اماده بشم و وقتش رو ندارم در زمان مقرر شده فیلم ها رو نگاه کنم ممنون از سایت خوبتون
ورود به بخش پرسش و پاسخ
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • Comments

  در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

  تقویم آموزشی

  20 خرداد 1398
  انجمن سازه‌های فولادی ایران
  30 خرداد 1398
  دبیرخانه دائمی کنفرانس
  25 تير 1398
  دانشگاه ارومیه - انجمن آبخیزداری ایران
  20 آبان 1398
  پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله

  موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

  پکیج استثنایی 808