کتاب «آشنایی با مهندسی ارزش» تالیف دکتر داود رضا عرب

کتاب «آشنایی با مهندسی ارزش» تالیف دکتر داود رضا عرب

همانطور که در رادیو شماره 36 و اختصاصا در رادیو شماره 37به معرفی مفاهیم مهندسی ارزش پرداختیم ، جناب دکتر داود رضا عرب جهت تفهیم بیشتر این دانش آخرین کتاب تالیفی خودشان با نام «آشنایی با مهندسی ارزش» را که با همکاری موسسه پژوهشی مهندسی راهبرد دانش پویا در تابستان 1389 به چاپ رسانده اند را برای اولین در فضای مجازی برای انتشار در سایت Civil808  به کاربران سایت اهدا نمودند. مطالعه این کتاب به همه مهندسین به خصوص آنهایی که به دنبال بالا رفتن کارکرد  مهندسی اشان هستند توصیه می شود.

این کتاب تحت نظر مستقیم جناب دکتر داود رضا عرب در موسسه پژوهشی مهندسی راهبرد دانش پویا با همکاری آقایان مهدی رجبی هشجین،حمید پشتوان،نیمدا جهدی و با همکاری معاونت آموزش پژوهشکده مدیریت شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی کشور در تابستان 1389 به چاپ رسیده است.

 

درباره نویسنده

مجتبی اصغری سرخی

مجتبی اصغری هستم ، پژوهشگر،محقق و نویسنده حوزه صنعت ساختمان ، دیوانه ای که فکر میکند میتواند دنیا را تغییر دهد ، علاقه عجیبی به وب و IT دارم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون شد 808 (از مهر ماه 86) و امروز امیدوارم تونسته باشم در صنعت ساختمان کشورمون با کمک همکارانم در شبکه اجتماعی 808 تغییری ایجاد کرده باشم.
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .