رادیو 808: شماره 15- مقاوم سازی هتل آزادی تهران

 • مقاوم سازی با FRP
 • شرکت EMPA سوئیس
رادیو 808: شماره 15- مقاوم سازی هتل آزادی تهران

 این مصاحبه در اسفند 90 با مهندس جواد نجفی، مدیر عامل شرکت رادیاب  و با موضوع مقاوم سازی هتل آزادی تهران تهیه و تنظیم گردیده است.

شنوندگان عزیز ، این پانزدهمین شماره از رادیو 808 و آخرین شماره از پادکست هامون در سال 90 است.

در سال جدید با سری جدید پادکست هامون در خدمتتون هستیم، قصد داریم تغییرات اساسی در لیست برنامه های رادیومون ایجاد کنیم  و چند وقتیه که با گسترش  و سازمان دهی بخش های خبری ، آموزشی و اجرایی رادیو808 به دنبال اینیم تا به بهترین شکل ممکن بتوانیم در آموزش مجازی به شما خدمت رسانی کنیم و به زودی بخش نمایش رادیویی هم به برنامه پادکست هفتگیمون اضافه خواهد شد. بنابراین نیاز به صرف وقت برای گسترش زیر ساخت های رادیویی تیم داشتیم که گفتیم بهتره فروردین را اختصاص به این موضوع بدیم .

و البته خبر های خوش دیگری هم برای شنوندگان رادیو 808 داریم  و اون اینکه به امید خدا در سال جدید دو برنامه ویژه عمرانی دیگر هم علاوه بر رادیو پادکست های هفتگیمون به چارت برنامه های کاری رادیو 808 اضافه خواهد شد که به صورت ماهانه از رادیو 808 پخش خواهد گردید.خبر های تکمیلی در این مورد را به زودی از طریق سایت جدیدمون اطلاع رسانی خواهیم کرد.

و البته خبر خوش مهمی برای شنوندگانمون داریم  و اونم اینکه در سال جدید تمامی برنامه های رادیو 808  علاوه بر وبسایت های سازه 808 و Civil808 در بخش آموزش مهندسی رادیو اینترنتی میهن نیز پخش خواهد شد.از این پس رادیو 808 به عنوان همکار بخش آموزش مهندسی رادیو میهن قادر است تا برنامه های خود را علاوه بر منوال گذشته ؛  به صورت لایو و از طریق برودکستینگ رادیو میهن به گوش شنوندگانش برساند.  برای اطلاع بیشتر از جزئیات این همکاری می توانید به آدرس اینترنتی مربوطه مراجعه کنید.

ما در فروردین ماه برنامه نخواهیم داشت و این ماه را اختصاص به تهیه بستر و زیر ساخت های گسترش رادیو808 داده ایم.پس تا هفته اول اردیبهشت و رادیو پادکست شماره 16 امون ، نوروزی شاد را براتون آرزو میکنیم.

شنوندگان گرامی ، شما میتوانید نظرات خودتان را در ارتباط با موضوع پادکست هر شماره از طریق آدرس ایمیل ما  Saze808@gmail.com یا به شماره پیامک ما 30009900666808 ارسال کنید. نظرات متنی شما در ارتباط با موضوع هر شماره از پادکست هامون با نام خودتان در پادکست بعدی به اطلاع سایر شنوندگانمان رسانده می شود یا اگر امکان ضبط صدای خود را با کمک میکروفون لپ تاپ یا امکانات دیگر دارید می توانید صدای ضبط شده خودتان را برای ما ارسال کنید تا در برنامه هامون در قسمت پیشنهادات  و نظراتمون پخش کنیم.

دانلود فایل صوتی مصاحبه- پارت 1

دانلود فایل صوتی مصاحبه- پارت 2

درباره نویسنده

مجتبی اصغری سرخی

مجتبی اصغری هستم ، دیوانه ای که فکر میکند میتواند دنیا را تغییر دهد ، علاقه عجیبی به وب و IT دارم و به نوعی یک گیگ عمرانی محسوب میشم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون تشکیل تیم آموزش مجازی 808 از مهر ماه 86 شد و امروز امیدوارم تونسته باشم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمون با کمک همکارانم در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کرده باشم.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
2پاسخ
ضوابط لرزه ای در مورد اتصالات تیر به ستون
سلام وخسته نباشید.مخلص همه استادان عزیز. بی زحمت اگ امکانش هست به سوالم ج بدین.ممنون از شما تصاویر سوال به پیوست ضمیمه شده است
عکس کاربر
2پاسخ
ضوابط طراحی برای برش از فصل الزامات لرزه ای
سلام.امیدوارم حالتون خیلی خوب باشه .نمیدونم با چه زبونی از مدیریت سایت از استاد عزیز تشکر کنم که بدون هیچ چشم داشتی به سوالات بنده پاسخ دادن.امیدوارم از خداوند منان پاسخ خوبیاتونو بگیرین. و اما سوالم در که داشتم به همراه شکل تقدیم حضورتون میشه.بازم قربون قدمتون
عکس کاربر
2پاسخ
ارزیابی عضو نیرو کنترل در نرم افزار SAP
سلام. همانطور که می دونید در ستون قاب خمشی با نیروی محوری بیش از نصف ظرفیت فشاری،خمش از نوع نیرو کنترل میشه و طبق نشریه ۳۶۰ باید رابطه ای رو چک کرد. سوال من از شما این چطور میشه این رابطه رو چک کرد؟ چون بصورت دستی برای هر ستون جداگانه واقعا زمانبر هست. ممنون میشم راهنماییم کنید تصویر به پیوست ارسال شده است.
ورود به بخش پرسش و پاسخ
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

  تقویم آموزشی

  18 مهر 1398
  اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان
  30 مهر 1398
  موسسه غیرتجاری فرهنگی هنری نشر فن آریا
  20 آبان 1398
  پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله
  28 آبان 1398
  دانشگاه صنعتی مالک اشتر
  28 آبان 1398
  دانشگاه شهید بهشتی
  19 آذر 1398
  دانشگاه میعاد با همکاری دانشگاه شیراز
  26 آذر 1398
  دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها
  2 دى 1398
  سازمان بسیج مهندسی صنعتی استان گیلان
  30 دى 1398
  دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها
  5 اسفند 1398
  مرکز مطالعات و تحقیقات علوم و فنون بنیادین در جامعه
  18 آبان 1399
  کمیته ملی سدهای بزرگ ایران

  موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

  پکیج استثنایی 808