پادکست مقاله تحلیلی: ضرورت تعیین جانشین در شرکت‌ های پیمانکاری

  • پویایی
  • آموزش
  • ازدواج‌های دیرهنگام
  • اخلاق کاری
  • فرصت‌های شغلی
  • پیچیدگی کسب‌وکار
  • جنگ بر سر استعدادها
  • توانایی تشخیص
پادکست مقاله تحلیلی: ضرورت تعیین جانشین در شرکت‌ های پیمانکاری
پادکست مقاله تحلیلی: ضرورت تعیین جانشین در شرکت‌ های پیمانکاری

 

 برنامه تعیین جانشین همیشه یک موضوع داغ بین پیمانکاران بوده و تغییر هم نخواهد کرد. آنچه قطعاً تغییر کرده این است که بحث‌های امروزی جامع‌تر هستند و گزینه‌های زیادی را در برمی‌گیرند. همیشه شرکت‌های ساختمانی خانوادگی وجود خواهند داشت؛ اما برای پیمانکار امروزی، تصمیمات جایگزینی بیش از این‌که بر مبنای ملاحظات خانوادگی باشند بر مبنای شایسته‌سالاری هستند.به لطف تغییرات اجتماعی، اقتصاد کلان و رهبری، تعیین جانشین هم در چند سال گذشته تغییرات زیادی داشته است. در این مقاله ۱۰ محرک اصلی تشکیل‌دهنده برنامه تعیین جانشین در قرن ۲۱ تشریح خواهند شد.. برای دنبال کردن این موضوع شما را به شنیدن فایل صوتی این مقاله دعوت می کنیم.

 این پادکست به گویندگی مهندس سعیده پور نور علی تهیه و ضبط شده است.

دانلود پادکست مقاله تحلیلی:ضرورت تعیین جانشین در شرکت‌ های پیمانکاری

مطالب مرتبط:

برای آشنایی با نحوه استفاده از اپلیکیشن 808 پلاس و همچنین شنیدن پادکست صوتی مقالات تحلیلی، فیلم زیر را مشاهده کنید:

درباره نویسنده

سعیده پورنورعلی

کارشناس ارشد معماری عضو تیم دوبلور های اختصاصی موسسه 808
سوالات مرتبط
عکس کاربر
79پاسخ
مهندسی بیکارم، چه کنم؟
سلام وقت بخیر خدمت مهندسین و اساتید گرامی بنده 30 سالم هستش ، فارغ التحصیل عمران اجرایی از دانشکده ثامن الحجج مشهد . متاسفانه بنا به شرایط و کم کاری که داشتم تابحال نتونستم بصورت حرفه ای وارد بازار کار بشم، یک مدت هم از کار فاصله گرفتم و کار دیگه ای انجام میدادم. متاسفانه سابقه ی کاری زیادی هم ندارم ، مجموعا یکسال سابقه ی کار دارم که حدود 4 ماهش مربوط به یک شرکت بتن بوده که نمونه میگرفتم فقط و 8 ماهم سرپرست کارگاه و اجرا بودم که اونم مربوط به شرکت بتن و کارهای ترمیمی بوده . بعد از اون دیگه فعالیتی نداشتم . نرم افزاری به شدت ضعیفم ، و بدلیل فاصله ای که مدتی گرفتم خیلی از مباحث و فرمولا و من الحیث المجموع کلا باعث شده صفر صفر باشم و اعتماد به نفس ورود به بازار کار ازم گرفته بشه . حتی چندین جا هم برای مصاحبه رفتم ولی متاسفانه اکثرا بدلیل سابقه کم و .. قبول نمیکنن یا میگن باید رایگان بیای وایسی که برام مقدور نیست . خواستم خواهش کنم اگر امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید چه کاری انجام بدم و با این شرایط از کجا شروع کنم تا خودمو برسونم و کم کاری و خلاء که هست رو جبران کنم.
عکس کاربر
1پاسخ
تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی
با سلام تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی در امور اجرایی و حقوقی ،بخصوص در بحث اجرا در چیست؟ و آیا ممکن است دفتر را زیرمجموعه‌ی شرکت به حساب اورد یا خیر
عکس کاربر
1پاسخ
صلاحیت مهندس محاسب
سلام و احترام من کاردانی پیوسته رشته ساختمان دارم در حال گذراندن کارشناسی عمران اجرایی اگر کارشناسی ارشد سازه یا زلزله بخوانم صلاحیت محاسبه تعلق خواهد گرفت؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .