ایبوک48 منتشر شد: حل تست درس سازه های فولادی(حالت حدی) ویژه آزمون ورود به حرفه

22 مهر 1392 - 09:15

ایبوک (کتاب الکترونیکی) انتشارات مجازی 808

عنوان ایبوک: حل تست درس سازه های فولادی(حالت حدی) ویژه آزمون ورود به حرفه

مولف: مهندس سید صادق علوی ، کارشناس ارشد سازه

شماره ایبوک: 48

تعداد صفحات:   375 صفحه

سال انتشار:  شهریور 1392

نحوه انتشار: انتشار رایگان  130 صفحه نامنظم از ایبوک  و فروش کل ایبوک با قیمت 14 هزار تومان

 

مقدمه مولف:

همانطور که اطلاع دارید درس سازه های فولادی یکی از مواد آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی را شامل می شود. با توجه به اینکه درصد قابل توجهی از سوالات 60 گانه این آزمون مربوط به این درس می شود، لازم است تا داوطلبان محترم با آمادگی کافی در این زمینه پای به آزمون مربوطه گذارند. به هر حال آمار نشان می دهد غالباً حدود 15 تست از 60 تست مربوط به این درس می شود. با انتشار ویرایش 1387 مبحث دهم مقررات ملی ساختمان، روند آزمونها به گونه ای بوده که سوالات به سمت روش حالت حدی میل کرده و به تدریج از تعداد تست ها در روش تنش مجاز کاسته می شود. در حال حاضر کتابهای مناسبی جهت کسب آمادگی جهت آزمون ورود به حرفه در بازار کتاب موجود است، اما به هر عنوان به صورت اختصاصی به بخش حالت حدی مبحث دهم کمتر پرداخته شده است. بنابراین تصمیم بر این گرفته شد، یک پکیج تکمیلی با رویکردی کاملاً کاربردی در جهت ایجاد آمادگی برای درس فولاد در حالت حدی برای آزمون ورود به حرفه تهیه و تنظیم شود. از ویژگی های منحصر به فرد این پکیج می توان به تخمین مدت زمان لازم جهت پاسخگویی به هر تست و همچنین ارائه الگوریتم جهت حل سریع مسائل زمانبر اشاره کرد. البته این زمان برای داوطلبی می باشد که به آمادگی لازم جهت کسب حد نصاب در آزمون رسیده باشد. بنابراین ممکن است سطح یک سوال در حدی باشد که درصد بالایی از داوطلبان توان پاسخگویی به لحاظ علمی را داشته باشند. در حالی که به دلیل محدود بودن زمان آزمون، معمولاً درصد بسیار کمی حد نصاب لازم در این آزمون را کسب می کنند. به هر حال دشمن شماره یک شما در این آزمون زمان است.

مدت زمان آزمون ورود به حرفه 210 دقیقه می باشد. با توجه به اینکه تعداد سوالات 60 عدد می باشد، بنابراین به طور متوسط جهت پاسخ دهی به هر سوال 5/3 دقیقه زمان وجود دارد. البته با توجه به اینکه حد نصاب قبولی در آزمون 50 درصد می باشد، نیازی به پاسخ دهی به کلیه سوالات نمی باشد. تجربه نشان می دهد پاسخگویی به 35 تا 45 تست (البته پاسخ هایی که یقین به صحت آن دارید) می تواند ضامن قبولی شما در این آزمون باشد. در نهایت کلید موفقیت شما برنامه ریزی مناسب جهت مطالعه قبل از آزمون و مدیریت زمان سر جلسه آزمون خواهد بود. مطالعه این پکیج نه به عنوان مرجع بلکه به عنوان یک بسته تکمیلی به داوطلبان توصیه می شود. در این ایبوک جهت درک بهتر خوانندگان محترم مطالبی ارائه شده که بعضاً در کمتر منبع فارسی زبانی به آن اشاره شده است.

» برای دانلود 130 صفحه از کتاب به صورت رایگان می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

لینک دانلود

 

 

توجه: سیستم انتشار نامنظم ایبوک (یا همان سیستم رایج در گوگل ایبوک)  این گونه است که هر چند صفحه در میان تعدادی از صفحات اصلی ایبوک که حاوی نکات مهم و پیشرفته میباشد حذف گردیده است بنابراین ایبوک رایگان صرفا جهت مشاهده بخش های کلی و صورت مساله ها و نحوه بیان نویسنده ایبوک منتشر شده است و جهت مطالعه علمی  کامل مطالب دریافت ایبوک اصلی توصیه می شود.

 

» برای دانلود و مطالعه کل ایبوک به مبلغ 14 هزار تومان می توانید از طریق لینک زیر اقدام به خرید آنلاین ایبوک کنید. پس از واریز آنلاین مبلغ ایبوک ، فایل پی دی اف نهایی با حجم 15 مگا بایت حداکثر تا 12 ساعت پس از خرید به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

خرید کل ایبوک

 

 

 مطالعه آنلاین نسخه نمایشی این ایبوک به حجم 130 صفحه

 

 

توجه:

  • ایبوک های منتشر شده در وبسایت های 808 از سوی مولف اثر ویژه انتشار در وبسایت آموزش مجازی 808 در اختیار وبسایت قرار گرفته است و تکثیر و توزیع آن بدون ذکر نام منبع به هر نحو غیر مجاز است.
  • صحت علمی کلیه مطالب مندرح در ایبوک ها با مسئولیت مولف هر اثر میباشد

 


مطالب مرتبط با آزمون نظام مهندسی:

» ثبت نام در دوره ترم پاییز آموزشگاه مجازی 808 ؛ دوره آمادگی آزمون ورود به حرفه

» معرفی منابع و کتب کمک آموزشی جهت آمادگی آزمون ورود به حرفه(قسمت اول)

» همه آنچه بایست از ثبت نام در آزمون ورود به حرفه نظام مهندسی بدانید


مطالب مرتبط از بخش انتشارات مجازی 808:

» یادداشت چهاردهم: در Ebook های تخصصی به دنبال چه هستیم؟مزایای انتشارات مجازی

» ایبوک آموزش پیشرفته نرم افزار OpenSees 

» ایبوک آموزش پیشرفته طراحی و محاسبات سازه های فضاکار

» راهنمای گام به گام طراحی اتصالات سازه های فولادی و بادبند ها

» راهنمای گام به گام طراحی سازه های پروژه های فولادی و بتنی

» روش آنالیز مستقیم در آنالیز پایداری سازه های فولادی

» کتاب راهنمای طراحی سازه های فولادی به روش حالت حدی و تنش مجاز

مطالب پیشنهادی برای ادامه

مطلب پیشنهادی موجود نمی باشد.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
دستمزد مهندس ناظر ساختمان چطور حساب میشه ؟
سلام . کسی میتونه دستمزد مهندس ناظر از سال ۹۰ تا ۱۴۰۰ که برای یک ساختمان ۷۵۰ متری ۵ طبقه در شهر تهران حساب کنه ؟ ما چقدر به ناظر پرداخت کنیم ؟ ( کار یه ساختمون از ۹۰ تا ۱۴۰۰ به خاطر مشکل مالی طول کشید ) کار ساخت سال ۹۰ شروع کردیم و بیش تر کارها انجام شد به جز نازک کاری ،؛ولی به دلیل مشکل مالی متوقف شد تا ۹۷ سال ۹۷ که شروع به کار کردیم مهندس برای تایید مدارک پول این چند سال توقف کار به خاطر گرو بودن مدرک گرفت و ما مبلغی پرداخت کردیم و توافق شد تا ۹۹ کار تموم بشه ولی تاییدیه اسانسور الان که ۱۴۰۰گرفتیم مهندس میگه دوباره باید پول یک سال نظارت از ۹۹ تا الان پرداخت کنید که میشه ۱۸ میلیون در صورتی که تو سایت دیدم باید ما به اتفاوت پرداخت بشه کسی میتونه دستمزد ناظر از سال ۹۰ تا ۱۴۰۰ حساب کنه چقدر میشه ؟ خواهشا کمک کنید مشکل مالی به اندازه کافی داریم
عکس کاربر
1پاسخ
امکان دریافت مهر نظام مهندسی برای کاردان پیوسته آموزشکده غیر دولتی و غیر انتفاعی؟
با تحصیل در مقطع کاردانی علمی کاربردی غیر انتفاعی _ غیر دولتی و گذراندن دوره کارشناسی تکنولوژی مهندس اجرایی عمران در همان آموزشگاه می توانم مهر نظام مهندسی بگیرم؟ اگر می توانم کدام مهر به من تعلق می گیرد؟ محاسبات، اجرا، نظارت؟؟؟ و اگر در کارشناسی نمی شود وقتی کارشناسی ارشد بخوانم می توانم مهر محاسبه دریافت کنم؟
عکس کاربر
3پاسخ
از رشته تکنولوژی مهندسی عمران (علمی کاربردی) می تونم حق طراحی از نظام مهندسی بگیرم؟
سلام از رشته تکنولوژی مهندسی عمران (علمی کاربردی) می تونم حق طراحی از نظام مهندسی بگیرم؟ اگر جواب نه هست من شنیدم از ارشد سازه می تونم مهر طراحی بگیرم آیا درسته؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...