دانلود رایگان نرم افزار نسخه غیر تجاری Seismostruct ورژن 2018

26 شهريور 1394 - 11:56
دانلود رایگان نرم افزار نسخه غیر تجاری Seismostruct ورژن 2018

یکی از مجموعه‌های Seismosoft، نرم‌افزار Seismostruct است که در زمینه تحلیل سازه یکی از نرم‌افزارهای قدرتمند می‌باشد.
نرم‌افزار المان محدود Seismostruct، که برنده جوایزی نظیر مسابقه پیش‌بینی در پانزدهمین کنفرانس جهانی زلزله در لیسبون پرتغال در سال 2012 و مسابقه پیش‌بینی رفتار ستون بتنی در سندیگو آمریکا در سال 2010 و مسابقات دیگر است، قادر به پیش‌بینی و در نظر گرفتن رفتار قاب‌های فضایی، تحت بارهای استاتیکی و دینامیکی در تغییرمکان‌های بزرگ می‌باشد و می‌تواند هر دو مدل غیرخطی مصالح و هندسی را بیشتر دقت ممکن مدل کند. نرم‌افزار دارای قابلیت مدل‌سازی بتن، فولاد، FRP و مصالح هوشمند (SMA) می‌باشد. این مصالح می‌تواند به انواع مختلف در مدل‌های تعریف شده از قبل در خصوص فولاد، بتن و کامپوزیت‌ها به مقاطع مختلف اختصاص یابد. این نرم‌افزار با چندین مدل مختلف صحت سنجی شده است و دقت نتایج آن بسیار به محاسبات دستی و نتایج آزمایشگاهی نزدیک می‌باشد. در ادامه به صورت مختصر به برخی از ویژگی‌های این نرم‌افزار اشاره می‌شود:
- رابط کاربری کامل: در مدل‌سازی هیچ‌گونه نیازی به وارد کردن کد و دستورات برنامه نویس نمی‌باشد.
- سازگاری عالی با محیط ویندوز: برای راحتی مرحله پیش‌پردازش می‌توان داده‌های ورودی را در نرم‌افزار‌ Excel وارد کرد و سپس به راحتی در نرم‌افزار اعمال کرد. بالعکس می‌توان تمام داده‌های خروجی را نیز در جداولی به همان شکل در نرم‌افزارهای دیگری نظیر Word و... وارد کرد که شامل گراف‌های با کیفیت بالا، اشکال مدل تغییرشکل یافته و دیگر خروجی‌های گرافیکی می‌باشد.
- با استفاده از قابلیت Wizard می‌توان مدل‌های معمول دوبعدی و سه بعدی و همچنین انواع تحلیل را در چند ثانیه ایجاد کرد.
- هفت نوع تحلیل مختلف: تحلیل استاتیکی و دینامیکی تاریخچه زمانی، پوش‌آور سنتی و تطبیقی، تحلیل دینامیکی فزاینده، مقادیر ویژه و بارگذاری غیرمتغییر از انواع تحلیل‌های ارائه شده در این نرم‌افزار می‌باشد.
- قابلیت بارگذاری شامل نیرو، جابجایی و شتاب ثابت و متغییر در گره‌ها که می‌تواند وابسته به زمان یا مستقل از آن باشد.
- قابلیت در مدل‌سازی غیرخطی مصالح و غیرخطی هندسی
- مقاطع متنوع در فولاد، بتن و کامپوزیت
- قابلیت مدل‌سازی خسارت و پیش‌بینی دقیق رخ‌داد آنها
- پایداری عددی و دقت بسیاز بالا در سطح کرنش‌ها در بار انهدام سازه
- روش پوش‌آور تطبیقی پیش‌رفته: در این روش پوش‌آور نسبت بارها‌ی جانبی ثابت نبوده و به طور منظم و متناسب با اشکال مدی و ضرائب مشارکت که از تحلیل مقادیر ویژه به دست می‌آید، به روز می‌شود. به خصوص در روش مبتنی بر جابجایی، الگوهای جابجایی به طور پیوسته به روز شده و خصوصیات مدل و سیستم را در نظر می‌گیرد تا بر ضعف بزرگ الگوی ثابت جابجایی پوش‌آور معمولی غلبه شود و نتایج به دقیق‌ترین جواب نزدیک شود.
- این نرم‌افزار یک روش بسیار هوشمندانه در ریز کردن گام‌های بارگذاری، برای غلبه بر عدم همگرایی دارد. مقادیر خورد کردن گام‌ها به نسبت مواجه شدن با مشکلا عدم همگرایی در نظر گرفته می‌شود. هنگامی که مشکل مرتفع شد مقدار گام به گام قبلی برگشت داده می‌شود.
- می‌توان نمونه‌ای زنده از مدل که در حال تغییرشکل است و یا نمودارهای جابجایی دیگر خروجی‌های تحلیل را مشاهده کرد و در صورت نیاز تحلیل را به طور موقت متوقف کرد و دوباره ادامه داد.
- معیارهای عملکرد برای اعضا (خسارات سازه‌ای و فروریزشو خسارات غیرسازه‌ای) در نظر گرفته می‌شود. ترک خوردن، جاری شدن و گسیخته شدن مصالح از این نوع معیارها می‌باشند.
- و بسیاری از قابلیت‌های دیگر ....
در زیر می‌توانید نسخه جدید این نرم‌افزار قدرتمند را دانلود بکنید :

 

دانلود نسخه 30 روزه ورژن 2018 نرم افزار سایزمواستراکت

 اطلاعیه:
افرادی که تمایل به تهیه نسخه آکادمیک و رایگان نرم افزار های کمپانی SeismoSoft میتوانند درخواست خود را با ایمیل آکادمیک از طریق ایمیل support@Saze808.com برای ما ارسال بفرمایند تا موسسه 808 به عنوان نماینده رسمی کمپانی SeismoSoft در ایران نرم افزار های مربوطه را درر  اختیار علاقه مندان قرار دهد.

 

استفاده از نسخه یک ماهه رایگان با امکانات کامل در دوره جامع آموزش اصول محاسبات، بهسازی لرزه‌ای و طراحی عملکردی سازه‌ها

 

سوالات مرتبط
عکس کاربر
1پاسخ
نحوه مدلسازی کامل sma در نرم افزار seismostruct
با سلام دارم برای پایان نامه ام روی smaدر نرم افزار seismo strucht کار می کنم می خواستم ببینم کسی فیلم آموزشی داره برام بفرسته یا مقاله که element class sma را چی تعریف کنم و در قاب دوبعدی چه جهت هایی رو ببندم
عکس کاربر
0پاسخ
نحوه تحلیل IDA در SAP برای افزایش شتاب زلزله چگونه است؟
سلام وقت بخیر جهت تحلیل ida در نرم افزار sap2000 از چه روندی باید برای افزایش شتاب زلزله ها انجام داد؟ باید شتاب زلزله ها را بتدریج افزایش داد تا لحطه ی کلپس یا روند خاصی برای این کار وجود دارد؟ ممنون میشوم جواب دهید.
عکس کاربر
0پاسخ
همپایه کردن شتاب نگاشت
سلام و احترام بنده بر اساس ASCEO7 طیف شتابی رو با توجه به مشخصات ساختگاه بدست آوردم. و از سایت PEER هم با نرم افزار SEISMOSIGNAL طیف شتابی استخراج کردم. سوال من این برای هم پایه کردن شتاب نگاشت این دو باید با هم مقایسه بشن؟ یا نه باز همون ABI بایدمحاسبه بشه برای تحلیل دینامیکی غیر خطی فزاینده؟ و و قتی از 0.2T تا 1.5T صحبت می کنیم T همون زمان تناوب مود اول هست؟ اگه این مطالب درست باشه ضریب مقیاس شتاب نگاشت ۵۰ هست این غیر معمول نیست؟ لطفا راهنمایی کنید.
ورود به بخش پرسش و پاسخ
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

  تقویم آموزشی

  28 مهر 1398
  جامعه مهندسان مشاور ایران
  30 مهر 1398
  موسسه غیرتجاری فرهنگی هنری نشر فن آریا
  12 آبان 1398
  مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
  20 آبان 1398
  پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله
  21 آبان 1398
  مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
  28 آبان 1398
  مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
  28 آبان 1398
  دانشگاه صنعتی مالک اشتر
  28 آبان 1398
  دانشگاه شهید بهشتی
  5 آذر 1398
  مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
  19 آذر 1398
  مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
  19 آذر 1398
  دانشگاه میعاد با همکاری دانشگاه شیراز
  26 آذر 1398
  دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها
  2 دى 1398
  سازمان بسیج مهندسی صنعتی استان گیلان
  30 دى 1398
  دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها
  5 اسفند 1398
  مرکز مطالعات و تحقیقات علوم و فنون بنیادین در جامعه
  18 آبان 1399
  کمیته ملی سدهای بزرگ ایران

  موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

  پکیج استثنایی 808