دانلود فیلم وبینار سخنرانی علمی"پایایی ومشخصات مکانیکی نانوکامپوزیتهای با پایه سیمانی" -29 فروردین 94

دانلود فیلم وبینار سخنرانی علمی"پایایی ومشخصات مکانیکی نانوکامپوزیتهای با پایه سیمانی" -29 فروردین 94

پخش زنده وبینار

سخنرانی علمی "پایایی و مشخصات مکانیکی نانوکامپوزیت های با پایه سیمانی"

سخنران خانم دکتر راحیل خوش نظر ؛ محقق گروه مهندسی عمران دانشگاه اتاوا

مرکز نحقیقات راه ؛ مسکن و شهرسازی - انجمن بتن ایران

29 فروردین ماه 94 - ساعت : 14 الی 16

 

علاقه مندانی که قصد دارند وبینار فوق را بصورت زنده دنبال نمایند ؛ چنانچه دارای کاربری طلایی (VIP) هستند ؛ میتوانند بصورت رایگان این وبینار را مشاهده کرده و حتی پس از برگزاری وبینار فیلم سخنرانی را دانلود نمایند. کاربرانی که دارای کاربری طلایی نیستند ؛ جهت مشاهده زنده این سخنرانی و یا دانلود فیلم آن (پس از برگزاری وبینار) بایستی از اعتبار خود هزینه در نظر گرفته شده را پرداخت نمایند.

هزینه شرکت و ثبت نام در وبینار فوق و یا دانلود فیلم ضبط شده آن پس از برگزاری ورکشاپ ؛ تنها 5,000 تومان خواهد بود.

قابل توجه کاربران محترم : هزینه دریافت شده تنها برای هزینه های سرور و امکاناات پخش ورکشاپ آنلاین صرف خواهد شد. لذا موسسه 808 هیچ گونه سود و منفعتی از ورکشاپ ها و وبینارها نخواهد برد.

عزیزانی که کاربری VIP ندارند ؛ یا کاربری خود را به کاربری طلایی (VIP) تبدیل کنند و یا می توانند با پرداخت مبلغ فوق  با کلیک بر روی عبارت "پرداخت و مشاهده محتوا" ؛ لینک ثبت نام در وبینار و همچنین لینک دانلود فیلم ضبط شده پس از برگزاری وبینار را دریافت نمایند. همچنین کاربران طلایی با کلیک بر روی عبارت فوق میتوانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای لینک ثبت نام در وبینار را دریافت کنند.

توجه : چنانچه وبیناربرگزار نشده باشد لینک ثبت نام در وبینار و چنانچه وبینار برگزار شده باشد ؛ لینک دانلود فیلم ضبط شده آن خدمت کاربران محترم ارائه خواهد شد.

راهنمای ثبت نام و یا دانلود فیلم وبینارهای زنده 808 :  

 •  براي ثبت نام در ورکشاپ و یا دريافت فايل فیلم ورکشاپ برگزار شده بايست ابتدا عضو سايت باشيد و همچنین اعتبار کافي در اکانت خود داشته باشيد.
 •  اگر عضو سایت نیستید براي عضويت در سايت مي توانيد ابتدا از اين قسمت اقدام کنيد (یا ثبت نام بصورت کاربری طلایی و یا بصورت عادی) و سپس از منوی پروفایل > حسابداری گزینه شارژ حساب را بزنید و به مبلغ دلخواه اکانت خود را شارژ کنید و سپس به این صفحه رجوع کنید.
 •  اگر عضو سايت هستيد  و اعتبار کافی نیز در حساب خود دارید ابتدا برای ورود به سایت با نام کاربری از این قسمت اقدام کنید اگر شارژ کافی در حساب خود دارید از دوباره به همین صفحه رجوع کنید و بر روی لینک "پرداخت و مشاهده محتوا" کلیک نمایید.
 •  اگر عضو سایت هستید اما شارژ کافي در حساب خود نداريد پس از ورود از این قسمت از منوی پروفایل > حسابداری گزینه شارژ حساب را بزنید و به مبلغ دلخواه اکانت خود را شارژ کنید.
 • توضیحات وبینار:

  قابل ذکر است با کلیک روی لینک فوق وارد صفحه ثبت نام  خواهید شد که نام ، نام خانوادگی و ایمیل خود را وارد خواهید کرد بلافاصله پس از ثبت نام ایمیلی حاوی لینک نهایی ورود به کلاس خدمت شما ارسال میگردد که با کلیک بر روی لینک درون آن ایمیل میتوانید مستقیم  وارد کلاس شوید. جهت سهولت در ورود به کلاس های آنلاین امشب فیلم راهنمایی آماده کردیم که از طریق این لینک میتوانید مشاهده بفرمایید

  فیلم راهنمای ورود به کلاس های آنلاین808

 • با وبینارهای زنده 808 ؛ هیچ یک از جلسات سخنرانی ؛ همایشها و کنفرانسهای مهندسی عمران در سطح کشور را از دست نخواهید داد

 • 808 ؛ مرجع وبینارهای مهندسی عمران در کشور

برای مشاهده کامل این محتوا می بایست مبلغ مورد نیاز را از اعتبار خود پرداخت کنید

برای کاربران ویژه رایگان است

نوع فایل دریافتی :
اعتبار مورد نیاز : 5,000 تومان
5,000 تومان
پرداخت 5,000 تومان و مشاهده محتوا
درباره نویسنده
عکس‌های Civil808-Admin

مدیریت محتوای سایت

امیدواریم توانسته باشیم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمان با کمک همکارانمان در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کنیم.در این راه میتوانید با حمایت و همکاریتان ما را دلگرم سازید.
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • Comments

  باسلام
  سایت بسیار زیبایی دارید
  موفق باشید
  Agahi90.ir

  عکس‌های مهدی علیمیرزالو
  مهدی علیمیرزالو