پیغام خطا

Notice: Trying to get property of non-object در taxonomy_term_page() (خط 733 از /home/civilcom/domains/civil808.com/public_html/sites/all/modules/808/custom808/custom808.inc).

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر

کارت محتوای دانشگاه

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی‌شهر روز ۲۷ اردیبهشت سال ۱۳۶۷ تأسیس شد و در ابتدا با پذیرش ۶۰۰ نفر دانشجو در رشته‌های تک درس کار خود را آغاز کرد. پس از آن به علت موقعیت ممتاز این واحد دانشگاهی به لحاظ مکانی و قرارداشتن در مجاورت دانشگاه صنعتی اصفهان و نزدیکی مسافت با شهر و دانشگاه‌های اصفهان توانست به سرعت هیئت علمی مجرب و کار آزموده‌ای را جذب و رشته‌های متعددی را که از نظر نیاز جامعه و محتوای علمی دارای پویایی و توجیه منطقی بود، تأسیس نماید.

هم اینک این واحد دانشگاه دارای ۱۱۰ رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری بوده که قریب به ۸٬۰۰۰ دانشجو در آن مشغول به تحصیل می‌باشند و تاکنون نزدیک به ۲۹٬۷۰۰ نفر نیز فارغ‌التحصیل گردیده‌اند. اکثر دانشجویان این دانشگاه در رشته‌های فنی و مهندسی و جمع قابل توجهی نیز در رشته‌های علوم انسانی شاغل به تحصیل هستند. بر این اساس کل دانشجویان دانشگاه در چهار دانشکده فنی و مهندسی و مکانیک و عمران و همچنین در دو دانشکده علوم انسانی و حقوق و اقتصاد جای گرفته‌اند. این دانشگاه دارای ۴۹٬۰۳۶ متر مربع فضای آموزشی و زمینی به مساحت ۷۰ هکتار بوده و علاوه بر دانشکده‌های یادشده، ساختمان‌های متعددی نظیر: مجموعه غذاخوری و سلف سرویس ـ سایت اینترنت ـ خوابگاه دانشجویی برادران ـ مجتمع اداری و کتابخانه مرکزی ـ مجموعه ورزشی و کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها در آن جای دارد.

اطلاعات تماس:

وبسایت
نشانی: اصفهان، خمینی شهر، منظریه، انتهای بلوار دانشجو

تلفن: ۳۳۶۶۰۰۸۸-۰۳۱

کاربران این دانشگاه

#: 3
مرتضی عشقی
عضو به مدت: 2 سال 7 ماه
#: 1
مجتبی مسلمی
عضو به مدت: 2 سال 8 ماه

رشته های دارای کاربر

اشتراک در RSS - دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر