رادیو 808: شماره 30- مصاحبه با دکتر محسن تدین با موضوع کنفرانس روز بتن انجمن بتن ایران

 • کنفرانس روز بتن انجمن بتن ایران
رادیو 808: شماره 30- مصاحبه با دکتر محسن تدین با موضوع کنفرانس روز بتن انجمن بتن ایران

تو این شماره از رادیو 808 به مناسبت نزدیکی به دهمین همایش روز بتن و چهارمین کنفرانس ملی بتن که سالانه توسط انجمن بتن ایران ICI برگزار می شود به سراغ جناب دکتر محسن تدین رئیس هیئت مدیره انجمن بتن ایران رفتیم تا از ایشان علاوه بر اینکه از برنامه های امسال انجمن بتن ایران برای این روز که در 16 مهر ماه  برگزار می شود سوالاتی بپرسیم،در ارتباط با چالش های کنونی صنعت بتن کشور و بحث داغ این روز های مرتبط با بتن یعنی موضوع تعدد متولیان انجمن های بتنی کشور نیز سوالاتی بپرسیم. پس شنیدن این شماره از رادیو 808 را از دست ندهید.

دانلود فایل صوتی مصاحبه

به اطلاع دانشجویان آموزشگاه مجازی 808 رسانده میشود که در این هفته در تاریخ سه شنبه 28 شهریور ساعت 22-23 ورکشاپی در آموزشگاه مجازی با موضوع تکنولوژی بتن توسط استاد گرامی جناب دکتر تدین برگزار خواهد شد.

توجه:

 • برای شرکت در این ورکشاپ آموزشی و استفاده از امکان سوال و جواب آنلاین با جناب دکتر تدین ریاست انجمن بتن ایران میبایست از 30 دقیقه زودتر از شروع کلاس  آنلاین شوید تا ضمن تست امکانات صوتی سیستم خود از امکان حضور به موقع در کلاس برخوردار شوید.
 • ظرفیت کلاس 25 نفر است بنابراین اولویت با افرادیست که در از زمان باز شدن زمان ورود به کلاس جهت ایجاد نظم بیشتر به کلاس زودتر تشریف بیارند.
 • این کلاس به صورت صوتی و ویدئویی برگزار می شود بنابراین دانشجویان محترم میبایست از طریق ADSL با سرعت حداقل 128 کیلو بایت بر ثانیه به اینترنت متصل باشند تا بتوانند حین کلاس صدا و تصویر را بدون قطع و وصل دریافت کنند.
  درباره نویسنده

  مجتبی اصغری سرخی

  مجتبی اصغری هستم ، پژوهشگر،محقق و نویسنده حوزه صنعت ساختمان ، دیوانه ای که فکر میکند میتواند دنیا را تغییر دهد ، علاقه عجیبی به وب و IT دارم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون شد 808 (از مهر ماه 86) و امروز امیدوارم تونسته باشم در صنعت ساختمان کشورمون با کمک همکارانم در شبکه اجتماعی 808 تغییری ایجاد کرده باشم.
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...