رادیو 808: شماره 60- گزارشی از نشست با برخی از مدرسین موسسه آموزشی مهندسی 808

 • چرا رو به حرفه تدریس آورده ایم؟
 • چه تفاوت هایی در آموزش های 808 میبینیم؟
 • چه پیشنهاداتی برای بهتر شدن آموزش های 808 داریم؟
رادیو 808: شماره 60- گزارشی از نشست با برخی از مدرسین موسسه آموزشی مهندسی 808

60 شماره از رادیو 808 گذشت ، رادیویی که در ابتدا شاید کمتر کسی فکرشو  میکرد که تا این تعداد شماره بتواند ادامه پیدا کند

امروز خوشحالیم که نه تنها تعداد شماره های رادیو 808 بلکه همراه آن تعداد کاربران ، همکاران و مدرسان 808 روز به روز در حال بیشتر شدن است بلکه مفتخریم که هر روز به تعداد دوستان و اعضای خانواده بزرگ 808 اضافه میشود

همواره  از ابتدای شروع به کار گروه آموزشی 808 سعی کردیم خود را هیچوقت از کاربران و مدرسانمان جدا نبینیم و همه ما خودمان را از یک خانواده ببینیم و برای پیشنهادات همه کاربران جهت بهبود عملکردمان ارزش قایل باشیم.

در همین راستا جهت نزدیک شدن بیشتر بین خودمان ، مدرسانمان و دانشجویان دوره های 808  نشستی با تنی چند از مدرسین ترم جاری 808 تدارک دیدیم تا در کنار آشنایی بیشتر شما با مدرسین همکار با موسسه آموزشی مهندسی 808 ، به تحلیل و ارزیابی نقاط قوت و ضعف دوره های برگزار شده کنونی و پیشنهادات مدرسین جهت ارتقا کیفیت دوره های آموزشی 808 هم بپردازیم  و  در نهایت ماحصل صحبت های اساتید حاضر در این مصاحبه را به سمع و نظر شما دیگر اعضای خانواده 808 هم برسانیم.

مدرسین 808 از بالا از راست به چپ:  مهندس محسن عدلی ، صادق علوی ، مجتبی حسینی ، محمد منتظری ، جواد قدرتی ، آرش گلزار

تیم 808 از پایین از راست به چپ :   حسن نظری ، مجتبی اصغری ، آتیلا امینی

در این شماره از رادیو 808  تعدادی از اساتید موسسه آموزشی مهندسی 808 از جمله جناب دکتر مجتبی حسینی ، مهندسین صادق علوی ، محمد منتظری ، جواد قدرتی ، محسن عدلی ، آرش گلزار و آتیلا امینی در نشست میزگرد رادیویی با مدیر عامل موسسه آموزشی مهندسی 808 جناب مهندس مجتبی اصغری شرکت داشتند و به بیان نظرات و پیشنهادات سازنده خود پرداختند که شما را به شنیدن این شماره از رادیو 808 دعوت میکنیم:

 دانلود فایل صوتی نشست

 

مشاهده بخش هایی از ویئوکست ضبط شده از این نشست

درباره نویسنده

مدیریت کل سایت

امیدواریم بتوانیم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمان با کمک همکارانمان در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کنیم.در این راه میتوانید با حمایت و همکاری اتان ما را دلگرم سازید.
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • Comments

  با سلام خدمت شما
  مهندس جان به نظرم
  سایت ایران سازه یه سایت شلوغه و برای پیدا کردن یک مطلبی که مستند باشه باید خیلی وقت بذاری. و اینکه کسی نیست حرف آخر رو در مورد موضوعی بزنه (افراد متخصص کم هستند) و البته سایت خوبیه و ویژگی های خاص خودش رو داره.
  ویژگی های 808:
  سازه 808 بهترین رابط بین مهندسین و اساتید است. که به نیاز مهندسان جواب میده و همه موضوعات رو شامل نمیشه و تخصصی عمل میکنه.
  در سیستم کلاس حضوری، استاد با توجه به سطح افراد مبحث رو پیش میبره ولی در 808 اساتید سعی میکنن بهترین ارائه رو داشته باشن و کامل باشه.
  یه چیز خاصی که در 808 جالبه، میشه کاری که استاد در سیستم خودش انجام میده رو دید و رویت کرد و استاد نهایت تلاششو برای تدریس میکنه
  جدیدترین مطالب رو میشه در 808 پیدا کرد
  با تشکر

  عکس‌های شریفی
  شریفی

  در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

  هر آنچه در رابطه با یک موضوع تخصصی می خواهید ( فیلم، عکس، مقاله، اخبار و ... )، فقط در یک صفحه

  صفحه اصلی دانشنامه