عملکرد بنیادمسکن در مقاوم سازی منازل روستایی تهران قابل قبول نیست

15 تير 1399 - 11:02
عملکرد بنیادمسکن در مقاوم سازی منازل روستایی تهران قابل قبول نیست

استاندار تهران گفت: عملکرد بنیاد مسکن در مقاوم سازی منازل روستایی استان تهران قابل قبول نیست.

انوشیروان محسنی بندپی صبح چهارشنبه در همایش گرامیداشت روز دهیاری‌ها و شهرداری‌ها اظهار داشت: ۶ درصد جمعیت روستاهای استان تهران معادل ۸۰۰ هزار نفر جمعیت هستند که ظرفیت خوبی است.

محسنی بندپی با اشاره به همکاری دهیاری‌ها و روستاها در ایام شیوع کرونا گفت: مداخلات به موقع دهیاران در ضدعفونی معابر در استان تهران مثال زدنی است که همکاری‌های خوبی در این مدت صورت گرفت.

وی افزود: اینکه تصمیمات پشت درهای بسته اخذ شود بی نتیجه است و انتقال قدرت باید به جوامع محلی نظیر شورا و دهیار سپرده شود، چرا که دهیاران به منزله ثروت وزارت کشور هستند و سیاست وزارت کشور این است که دهیار موفق به بخشدار و بخشدار موفق به فرماندار ارتقا پیدا کند.

استاندار تهران گفت: دولت تدبیر و امید تنها دولتی بود که در خصوص تحمیل نیروها از خارج از وزارت کشور برای تصدی پست مقاومت کرد و امروز در شرایط بد اقتصادی برای اشتغال روستاییان تسهیلات ۴ درصد پرداخت می‌شود و نگاه دولت به ماندگاری روستاییان در روستاها است.

محسنی بندپی با اشاره به رخداد زلزله عنوان داشت: ۱۷ گسل در استان تهران فعال هستند و از بنیاد مسکن گلایه مند یم چرا که برای مقاوم سازی روستاها اقدامی نکرد و عملکرد بنیاد مسکن در مقاوم سازی منازل روستایی تهران قابل قبول نیست.

وی در خصوص عملکرد و تلاش برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در روستاها گفت: اگر دهیاری روستای پاک را به لحاظ آسیب‌های اجتماعی معرفی کنند قطعاً مشوق‌هایی دریافت می‌کنند.

منبع

سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
نحوه اختصاص مفصل فایبر به دیوارهای برشی چگونه است؟
در تعریف مفصل فایبر به دیوارهای برشی بایستی دو مفصل تعریف شود، یکی برای مقطع بتنی و یکی برای میلگردها. مشخصات مفصل میلگردها بایستی به چه صورت باشد؟ در صورت انتخاب گزینه specified rebar layout تنظیمات باید چطور تعریف شود؟
عکس کاربر
3پاسخ
تعيين پارامترهای میراگر ویسکوز برای اعمال در نرم افزار
با سلام . من روی موضوع بررسی سطح عملکرد قاب های بتن مسلح مجهز به میراگر ویسکوز کار میکنم . و چون نمیخوام زیاد وارد مسایل ریاضی و معادلات طراحی میراگر ها بشم . میخوام از طریق ازمون خطا یک میراگر معرفی کنم و سپس نیرو های محوری ماکزیمم میراگر را برداشت کنم و سپس از یک کاتالوک اماده از میراگر های موجود میراگ متناسب با سازه را انتخاب کنم . اما در برداشت و بدست اوردن و محاسبه پارامتر های میراگر که باید به نرم افزار سپ 2000 معرفی کنم مشکل دارم از جمله توان میراگر (a) و سختی میراگر و ضریب میرایی میراگر . اگر ممکن هست خواهش میکنم به من کمک کنید . حتی اگر کاتالوگ مناسب در این مورد در دسترس دارید یا اینکه منبع خاصی سراغ دارید معرفی کنید.
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...