۹۴۰۷ واحد مسکن روستایی در زنجان مقاوم سازی شده است

30 آذر 1398 - 15:30
۹۴۰۷ واحد مسکن روستایی در زنجان مقاوم سازی شده است

رضا عسگری  برمقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی در شهرستان زنجان تاکید کرد و گفت: توجه به این امر باعث ماندگاری روستاییان می شود و تاکنون هم این امر به خوبی جلو رفته است. 

وی با بیان اینکه برای مقاوم سازی مسکن روستایی اعتبارات خوبی پیش بینی شده است،اظهار کرد: تاکنون در شهرستان زنجان از ۲۵ هزار و ۴۳ واحد روستایی حدود ۹ هزار و ۴۰۷ واحد مسکن روستایی مقاوم سازی شده است. 

فرماندار زنجان، گفت: در مجموع ۴۹ درصد از واحدهای مسکونی روستایی در شهرستان زنجان مقاوم سازی شده است. 

عسگری ابراز کرد: روستاییان همکاری خوبی را در بحث مقاوم سازی واحدهای مسکونی با بنیاد مسکن استان زنجان دارند. 

وی با بیان اینکه در بخش قره پشتلو از ۴ هزار و ۸۰ واحد حدود دو هزار و ۲۸ واحد مقاوم سازی است، افزود: مقاوم سازی واحدهای مسکونی در این بخش مطلوب است. 

فرماندار زنجان تصریح کرد: برای اینکه مردم بتوانند راحت تر تسهیلات مقاوم سازی دریافت کنند، با توجه به دستور استاندار زنجان، وام ها به صورت زنجیره ای به متقاضیان پرداخت شود. 

عسگری گفت: بانک ها هم در حال حاضر تمکین کردند و مشکلی هم از بابت پرداخت تسهیلات به مردم وجود ندارد.

منبع

سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
نحوه اختصاص مفصل فایبر به دیوارهای برشی چگونه است؟
در تعریف مفصل فایبر به دیوارهای برشی بایستی دو مفصل تعریف شود، یکی برای مقطع بتنی و یکی برای میلگردها. مشخصات مفصل میلگردها بایستی به چه صورت باشد؟ در صورت انتخاب گزینه specified rebar layout تنظیمات باید چطور تعریف شود؟
عکس کاربر
0پاسخ
فصای خورشیدی: محاسبه سطح و ضخامت دیوار پشت گلخانه یک ساختمان

سلام وقت بخیر 

من یک تمرین دارم برای مشخص کردن و محاسبه سطح و ضخامت دیوار پشت گلخانه یک ساختمان برای درس عناصر جزئیات حالا اگر خواستید پلان هم رو میفرستم براتون، و مشخص کردن مصالح ساخت اون گلخانه کنار ساختمان که دست خودمونه چه مصالحی بذاریم (مصالح بدون عایق) ،ممنون میشن کمک کنید 

به پیوست ارسال شده است

عکس کاربر
1پاسخ
در یک سازه، بیست طبقه منفی وجود دارد و خاک از کیفیت مناسبی برخوردار نیست، شما چه روشی را برای اجرای سازه پیشنهاد می کنید؟
در یک سازه، بیست طبقه منفی وجود دارد و خاک از کیفیت مناسبی برخوردار نیست، شما چه روشی را برای اجرای سازه پیشنهاد می کنید؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...