فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط و کار در پروژه های عمرانی

فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط و کار در پروژه های عمرانی

این راهنما برای کمک به پیشگیری و کنترل بیماری کویید ۱۹ در بین شاغلین صنایع ساختمانی کاربرد دارد. همچنین این راهنما می تواند به کارفرمایان، مدیران پروژه ها، سرپرستان کارگاه مجریان، مهندسان ناظر، پیمانکاران ساختمانی برای برنامه ریزی در زمینه پیشگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا در محیط های کاری و جامعه  کمک نماید.

این راهنما جهت پیشگیری و کنترل کووید ۱۹ بوده و سایر قوانین آیین نامه ها و مقررات و دستورالعمل های مرتبط با بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای به قوت خود باقی است.

لازم به ذکر است بر اساس اطلاعات دریافتی، نظام امور فنی و اجرایی سازمان برنامه نیز درصدد ابلاغ دستورالعمل دقیق در این خصوص است. 

برای دریافت فایل ابن مقاله اینجا را کلیک کنید.

منبع

مطالب مرتبط:

درباره نویسنده
عکس‌های hsoltanali

حسن سلطانعلی

مشاور و مدرس HSE ساختمان مدیر دپارتمان HSE و آموزش انجمن مهندسان عمران تهران دبیر اسبق کمیته ایمنی نظام مهندسی ساختمان استان تهران دبیر کمیته کاهش حوادث ساختمان شورای مرکزی
سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
فصای خورشیدی: محاسبه سطح و ضخامت دیوار پشت گلخانه یک ساختمان

سلام وقت بخیر 

من یک تمرین دارم برای مشخص کردن و محاسبه سطح و ضخامت دیوار پشت گلخانه یک ساختمان برای درس عناصر جزئیات حالا اگر خواستید پلان هم رو میفرستم براتون، و مشخص کردن مصالح ساخت اون گلخانه کنار ساختمان که دست خودمونه چه مصالحی بذاریم (مصالح بدون عایق) ،ممنون میشن کمک کنید 

به پیوست ارسال شده است

عکس کاربر
0پاسخ
دریافت یا مشاهده گواهینامه نشان تعالی HSE
باسلام.من دوره اسفند ماه سال 97(4ام تا 6ام) در برج میلاد بصورت مجازی رو گذروندم و گواهینامه اون رو دریافت کردم.سازمان نظام مهندسی درخواست گواهینامه فارسی رو از من نمودند.چطور میتونم دریافت کنم؟ با تشکر (گواهینامه دریافتی به پیوست میباشد.)
عکس کاربر
0پاسخ
مدرک Hse فنی حرفه ای مورد تأیید نظام مهندسی هست؟
سلام مدرک Hse فنی حرفه ای مورد تأیید نظام مهندسی هست ؟ ؟! برا پروژه ساختمانی
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...