پکیج آموزش مقدماتی نرم افزار Staad pro (نرم افزار تحلیل و طراحی سازه)

 پکیج آموزش مقدماتی نرم افزار Staad pro (نرم افزار تحلیل و طراحی سازه)

قابلیت های مربوط به محاسبات دینامیکی و بررسی رفتار اندرکنش خاک-سازه همراه با نتایج خروجی منحصر به فرد، STAAD.Pro را تبدیل به یک رقیب بلامنازع برای سایر نرم افزارهای ساختمانی و صنعتی کرده است.
شرکت Research Engineers International تنها شرکت تولید کننده نرم افزارهای سازه ای است که دارای گواهی نامه ISO-9001 و گواهی نامه NUPIC-NRC (Nuclear Regulatory Commission) می باشد.
STAAD.Pro تنها نرم افزار سازه‌ای است که آیین‌نامه‌های ساختمانی بیش از 40 کشور جهان از جمله ایالات متحده، انگلیس، کانادا، استرالیا، فرانسه، آلمان، اسپانیا، نروژ، فنلاند، هند و غیره را دارا بوده و به طور پیوسته آیین نامه های جدیدتری نیز بنا به درخواست مشتریان سایر کشورها به آن اضافه می شود.
STAAD.Pro یک نرم افزار کاملاً سازگار با فن آوری COM - Component Object Model است.
رابط کاربری برنامه STAAD.Pro مبتنی بر استانداردهای جهانی است. با استفاده از محیط گرافیکی پیشرفته، ویرایشگر متن و صفحه گسترده داخل برنامه میتوان مدل های بسیار پیچیده را در مدت زمان کوتاه و معقولی ایجاد کرد.
قابلیت گزارش دهی جامع از نتایج و اطلاعات اولیه سازه، که کاربر میتواند بنا به نیاز قسمت های مورد نظر را جهت گزارش گیری انتخاب نماید.
امکان اضافه نمودن لوگوی شرکت به خروجی‌های برنامه و نیز امکان تبادل اطلاعات با نرم افزارهای MS-Excel و MS-Word از دیگر قابلیت های STAAD.Pro است.

محیط کاربری آسان:
STAAD.Pro نرم افزاری است که توسط مهندسین مجربی که مفهوم مدلسازی، آنالیز و طراحی یک سازه را خوب درک کرده اند ساخته شده است.
تجربیات 20 ساله در کنار پیشنهاداتی که از جانب مهندسینی که با این نرم افزار کار کرده اند، موجب شده تا این نرم افزار، کاربردی ترین نرم افزار طراحی و آنالیز موجود در بازارهای جهانی باشد.
ابزارهای موجود در STAAD.Pro کارهای وقت گیر و تکراری مدلسازی را حذف می کنند.
نوارهای ابزار تعبیه شده در واسط کاربری گرافیکی، امکان ورود اطلاعات مورد نیاز جهت ایجاد مدل، آنالیز و طراحی را به سادگی مسیر می سازد.ترتیب قرارگیری این نوارابزارها به گونه ای است که احتمال خطا در مدل سازی یک سازه را به حداقل می رساند.
گزینه ایجاد سازه های از پیش تعریف شده (الگوهای آماده) در STAAD.Pro به کاربر این امکان را می دهد که ظرف مدت کوتاهی مدل‌های سازه‌ای خود را ایجاد کند. با مشخص کردن ارتفاع، عرض، طول و تعداد دهانه ها در هر جهت، می توان مدل مورد نظر را ساخت؛ ویژگی فوق ایده آل برای مدل کردن سازه های سقفی، پل ها و آسمانخراشها می باشد.

STAAD.Pro داده های موجود در صفحات گسترده را در محیط خود پذیرفته و لذا ایجاد سازه‌هایی با هندسه پیجیده را براحتی میسر می‌سازد. این قابلیت برای مدل‌سازی سازه‌های پیچیده‌ای مانند پل ها، برج های خنک کننده، مخازن تحت فشار و حتی قطارهای شهربازی بسیار سودمند است.

مروری گذرا بر قابلیت های STAAD.Pro:

 • انجام آنالیزهای: استاتیکی، P-Delta، دینامیکی، طیف پاسخ، تاریخچه زمانی، کابل (خطی و غیرخطی)، کمانش به همراه طراحی مصالح فولادی، بتنی، چوبی و آلومینیومی.
 • قابلیت وارد کردن سریع اطلاعات با استفاده از صفحات گسترده.
 • استفاده از نمونه‌های سازه‌ای از پیش تعریف شده در برنامه (Templates) برای ایجاد سریع و آسان مدل‌های سازه‌ای.
 • پشتیبانی از ماکروهای VBA جهت سفارشی کردن محیط برنامه برطبق سلیقه کاربر.
 • امکان تعریف خرپا، تیر و ستون، پوسته ها، المانهای سه بعدی (Solid)، کابل‌های خطی و غیرخطی و تیرهای خمیده.
 • ایجاد بارگذاری خودکار جهت بار باد، سقف و بارهای متحرک
 • نمایش ایزومتریک و پرسپکتیو اشکال سه بعدی
 • دارای ویرایشگر متنی تعبیه شده در داخل برنامه
 • دارای سیستم آحاد متریک، FPS و SI
 • امکان انجام چند آنالیز مجزا به صورت همزمان

 

آنچه در این پکیج فیلم آموزشی خواهید آموخت:

مدت زمان فیلم دوره: 7  ساعت  همراه با فایل های اصلی مثال های طراحی شده در دوره
مدرس: مهندس محمد امینی
قیمت 150هزار تومان

سفارش پستی پکیج آموزش مقدماتی  نرم افزار Staad pro از فروشگاه سایت

  

جهت سفارش آنلاین و دریافت لینک دانلود فولدر دراپ باکس مربوط به این دوره میتوانید مستقیما از طریق همین صفحه با پرداخت مبلغ 150  هزار تومان بلافاصله لینک فولدر دراپ باکس این دوره را مشاهده بفرمایید:

 فیلم رایگان معرفی دوره  به پیوست قابل مشاهده میباشد

برچسب ها: 

برای مشاهده کامل این محتوا می بایست مبلغ مورد نیاز را از اعتبار خود پرداخت کنید

نوع فایل دریافتی :
اعتبار مورد نیاز : 150,000 تومان
با 10 درصد تخفیف برای کاربران VIP: 150,000 تومان
پرداخت 150,000 تومان و مشاهده محتوا
درباره نویسنده
عکس‌های Civil808-Admin

مدیریت محتوای سایت

امیدواریم توانسته باشیم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمان با کمک همکارانمان در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کنیم.در این راه میتوانید با حمایت و همکاریتان ما را دلگرم سازید.
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...