مقاله تحلیلی:‌ 25 سایت و وبلاگ برتر برای مهندسین عمران

مقاله تحلیلی:‌ 25 سایت و وبلاگ برتر برای مهندسین عمران

۱- civilax: این سایت برای مهندسان عمران و دانشجویان کارشناسی این رشته طراحی شده تا از طریق آن بتوانند اطلاعات خود را به‌واسطه آخرین نسخه نرم‌افزارهای مهندسی عمران، ایبوک­ها (کتاب الکترونیکی)، فیلم‌های آموزش نرم‌افزار و کتاب‌های راهنما به‌روزرسانی کنند. این سایت به‌طور متوسط حدود 74 مطلب در طول یک هفته منتشر می‌کند.

۲- The Constructor: این سایت منبع اطلاعاتی ارزشمندی برای مهندسان عمران، متخصصین گرایش‌های مرتبط و دانشجویان است. مطالب این سایت به سه دسته اطلاعات کلی، مقاله‌ها و کتاب‌های راهنما تقسیم می‌شود. این سایت دو مطلب در هر هفته منتشر می‌کند.

۳- Engineering News-Record ENR: یک مجله در حوزه ساخت و ساز است که از حدود سال 1874 منتشر می‌شود. در این مجله همیشه آخرین اطلاعات صنعت ساخت و ساز، آنالیزها، اخبار و تفسیرها ارائه می‌شود. این سایت برای همه حرفه‌های مرتبط با ساخت و ساز مناسب است. این سایت حدود 50 مطلب در طول یک هفته منتشر می‌کند.

منبع

ترجمه شده توسط تیم خبری 808

اگر دوست دارید به تیم خبری 808 بپیوندید، با ما تماس بگیرید.

دریافت فایل کامل مقاله: top_25_civil_engineering_blogs_and_websites_for_civil_engineers.pdf

درباره نویسنده
عکس‌های baharehbl328

بهاره بهرامی

فارغ التحصیل مهندسی مدیریت پروژه. علاقه مند به زبان انگلیسی و ترجمه به خصوص به متون تخصصی عمران و معماری. سرپرست تیم مترجمین 808 و پشتیبان محتوای سایت.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
7پاسخ
تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی
با سلام تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی در امور اجرایی و حقوقی ،بخصوص در بحث اجرا در چیست؟ و آیا ممکن است دفتر را زیرمجموعه‌ی شرکت به حساب اورد یا خیر
عکس کاربر
1پاسخ
صلاحیت مهندس محاسب
سلام و احترام من کاردانی پیوسته رشته ساختمان دارم در حال گذراندن کارشناسی عمران اجرایی اگر کارشناسی ارشد سازه یا زلزله بخوانم صلاحیت محاسبه تعلق خواهد گرفت؟
عکس کاربر
1پاسخ
پکیج آموزشی صفر تا صد کارشناسان دفاتر فنی شرکتهای عمرانی
آموزش صفر تا صد کارشناسان دفاتر فنی شرکتهای عمرانی رو چطور تهیه کنم؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

    تقویم آموزشی

    موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

    پکیج استثنایی 808