رادیو 808: شماره 16- نرم افزار های عمرانی داخلی

 • نرم افزار های عمرانی داخلی
رادیو 808: شماره 16- نرم افزار های عمرانی داخلی

 این مصاحبه در اردیبهشت 91 با مهندس احمدی، مدیر عامل شرکت نرم افزاری رایان سازه و با موضوع بررسی توسعه نرم افزار های عمرانی تولید داخلی تهیه و تنظیم گردیده است.

 

شنوندگان عزیز ، این شانزدهیم شماره از رادیو 808 و اولین شماره از سری جدید پادکست هامون در سال 91بود.

خیلی خوشحالیم که بعد از وقفه ای کوتاه  توانستیم به عهدمون وفا کنیم و باز هم با رادیو 808 در خدمتتون باشیم.این مدت نظرات و پیام هایی از مهندسین مختلف کشور به دستمون رسیده که به انگیزه ما برای ادامه فعالیت و خدمت رسانی به شما شنوندگان عزیز افزوده .خوشحالیم که در لیست شنوندگان ثابت رادیومون از همه اقشار مهندسین با درجه تحصیلات مختلف داریم حتی از شنیدن این خبر که رادیو 808 توانسته تا اندازه ای به عنوان صدای مهندسین عمران کشور که جای خالی آن در میان رسانه های مجازی و حقیقی کشور حس می شده شناخته شود در پوست خودمان نمیگنجیم و همه اینها ما را به فکر بالا بردن کیفیت رادیمون در همه جنبه ها از جمله بخش خبری ، مصاحبه و آموزش برده است.

 طی پانزده شماره ای که از رادیو 808 گذشت سعی کردیم هر هفته با یک موضوع آموزشی  به همراه یک مصاحبه با شما باشیم ، اینبار هم قصد داریم این رویه را ادامه بدیم.تو سری جدید سعی در بهبود کاستی های برنامه داریم  و برای همین چند تا تغییر کوچیک تو ساختار برنامه های رادیو 808 به وجود آوردیم. اول اینکه از این به بعد سعی خواهیم کرد آموزش ها را به صورت مصاحبه های آموزشی و  رزومه ای براتون تهیه کنیم .به این معنی که در هر شماره با مصاحبه ای که با یکی از اساتید دانشگاهی یا افراد موفق عمرانی در اجرا خواهیم داشت سعی خواهیم کرد در لابلای سوالات عمومی پاسخ چند سوال تخصصی را که شما در ارتباط با موضوع مصاحبه خواهید داشت از زبان استاد مربوطه دریافت کنیم .

برای همین نیاز به همکاری متقابل بین ما  و شماست. ما برای این موضوع از این به بعد سعی خواهیم کرد تا موضوع مصاحبه های مربوط به هر شماره را از چند روز قبل تر از ضبط مصاحبه در صفحات اختصاصی امان در  شبکه های اجتماعی منتشر کنیم تا شما با ارسال سوالات موجود در ذهن خود برای برنامه های آتی در پرسش هایی که در روز مصاحبه از استاد مربوطه خواهیم داشت ما را کمک کنید.

به عنوان اولین مصاحبه رادیو 808 در سال 91 به سراغ یکی از شرکت های نرم افزاری برتر کشور در حوزه مهندسی عمران رفتیم، گروه نرم افزاری رایان سازه سال هاست که در زمینه تولید نرم افزار های عمرانی مشغول به فعالیت است .در این شماره سعی داریم شما را با فعالیت های این شرکت نرم افزاری بیشتر آشنا کنیم ، میهمان این برنامه ما جناب مهندس حسن احمدی مدیر عامل گروه نرم افزاری رایان سازه میباشند .

شنوندگان گرامی، شما میتوانید نظرات خودتان را در ارتباط با موضوع پادکست هر شماره از طریق ارسال نظر در همین صفحه یا به شماره پیامک ما 30009900666808 ارسال کنید. نظرات متنی شما در ارتباط با موضوع هر شماره از پادکست هامون با نام خودتان در پادکست بعدی به اطلاع سایر شنوندگانمان رسانده می شود یا اگر امکان ضبط صدای خود را با کمک میکروفون لپ تاپ یا امکانات دیگر دارید می توانید صدای ضبط شده خودتان را برای ما ارسال کنید تا در برنامه هامون در قسمت پیشنهادات  و نظراتمون پخش کنیم.

دانلود فایل صوتی مصاحبه

درباره نویسنده

مجتبی اصغری سرخی

مجتبی اصغری هستم ، دیوانه ای که فکر میکند میتواند دنیا را تغییر دهد ، علاقه عجیبی به وب و IT دارم و به نوعی یک گیگ عمرانی محسوب میشم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون تشکیل تیم آموزش مجازی 808 از مهر ماه 86 شد و امروز امیدوارم تونسته باشم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمون با کمک همکارانم در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کرده باشم.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
1پاسخ
درخواست راهنمایی جهت یادگیری آموزش مناسب برای کاریابی در مهندس عمران
سلام دوستان وقتتون بخیر من فارغ التحصیل امسال عمران هستم و با توجه به این که فعلا کاری ندارم؛ در این مورد یه سوال دارم به ایتبس و سیف آشناهستم خیلی بیشتر از حد پروژه دانشجویی.. مثلا هم پایه سازی برش ها و تحلیل دینامیکی بلدم یعنی ب طراحی سازه علاقه دارم اما با توجه به اینکه فعلا نمیشه کارکرد و مطمئنا کار طراحی سازه رو به من نمیدن باید تا ازمون محاسبات صبر کنم در این مدت، دوستان پیشنهاد میکنید متره و براورد یادبگیرم و وقتی به حد قابل قبول رسیدم، بتونم کار کنم . یا پیشنهاد نمیدین؟ باتوجه ب این ک کار متره و کار طراحی از هم جداهست
عکس کاربر
1پاسخ
نرم افزار مناسب برای طراحی سازه خورشیدی
با سلام بهترین و در عین حال اسانترین نرم افزار برای طراحی سازه های خورشیدی کدام نرم افزار است? با تشکر
عکس کاربر
2پاسخ
در آزمون نظام مهندسی برای فردی که کاردانی معماری و کارشناسی عمران گرفته آیا میتواند در آزمون عمران محاسبات شرکت کند؟
با سلام من دارای مدرک کاردانی معماری هستم و کارشناسی عمران گرفتم الان میتونم تو آزمون نظام مهندسی رشته عمران برای محاسبات شرکت کنم
ورود به بخش پرسش و پاسخ
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • Comments

  در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

  تقویم آموزشی

  31 مرداد 1398
  سازمان بسیج مهندسی استان گیلان
  26 شهريور 1398
  دانشگاه تبریز
  26 شهريور 1398
  دانشگاه صنعتی امیرکبیر
  30 شهريور 1398
  دبیرخانه دائمی کنفرانس
  18 مهر 1398
  اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گیلان
  30 مهر 1398
  موسسه غیرتجاری فرهنگی هنری نشر فن آریا
  20 آبان 1398
  پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله
  28 آبان 1398
  دانشگاه شهید بهشتی
  28 آبان 1398
  دانشگاه صنعتی مالک اشتر
  19 آذر 1398
  دانشگاه میعاد با همکاری دانشگاه شیراز
  26 آذر 1398
  دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها
  2 دى 1398
  سازمان بسیج مهندسی صنعتی استان گیلان
  30 دى 1398
  دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری ها
  5 اسفند 1398
  مرکز مطالعات و تحقیقات علوم و فنون بنیادین در جامعه
  18 آبان 1399
  کمیته ملی سدهای بزرگ ایران

  موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

  پکیج استثنایی 808