اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام ورکشاپ طراحی عملکردی دکتر فاروقی (پنجشنبه 21 آذر)

6 آذر 1392 - 06:53

اطلاعیه مهم:
خدمت آن دسته از دانشجویانی که در دوره آموزش مجازی جناب دکتر فاروقی ثبت نام کرده اند میرساند که زمان برگزاری این ورکشاپ تخصصی 3 ساعته از تاریخ پنجشنبه 7 آذر به پنجشنبه 21 آذر تغییر یافت. لذا علاقه مندانی که تمایل به شرکت در این ورکشاپ دارند می توانند تا تاریخ فوق در این ورکشاپ آموزش آنلاین اقدام به ثبت نام کنند:

 

دوره آشنایی با مبانی طراحی بر اساس عملکرد (تحلیل استاتیکی غیرخطی)

مدرس: دکتر علیرضا فاروقی (رزومه: مصاحبه با رادیو808)

پنجشنبه 21 آذر-ساعت 18-21

(زمان برگزاری این دوره از پنجشنبه 7 آذر به پنجشنبه 21 آذر انتقال یافت)

 

ویژگی این دوره:

این دوره اطلاعات کاملی از مبانی تحلیل غیر خطی سازه را به طور کاربردی همراه با مثال های متعدد نرم افزاری به مهندسان انتقال میدهد. مخاطبان این دوره طیف وسیعی از مهندسین عمران را شامل می شود به طوریکه هم طراحان و محاسبان و هم مهندسان اجرایی سازه را در بر میگیرد.

شرکت کننده ها در این دوره قادر خواهند بود از گواهینامه های آموزش مجازی 808 که با همکاری شرکت لویزتک نهیه میگردد برخوردار شوند. این گواهینامه ها از اعتبار بین المللی برخوردار خواهند بود و پیش از این به شرکت کنندگان در دوره های ترم پاییز و زمستان 91 آموزشگاه مجازی 808 نیز این نوع گواهینامه های آموزش مجازی اعطا شده بود.(مشاهده نمونه گواهینامه ها)

 

 

سرفصل این دوره:

هزینه شرکت در این ورکشاپ 3 ساعته 30 هزار تومان میباشد.

از ویژگی های خوب دوره های آموزش مجازی حذق محدودیت زمان و مکان برای این نوع دوره هاست طوریکه چنانچه دانشجو طی ساعت و روز قید شده در کلاس موفق به حضور نشد تا مدت یک ماه قادر است از نسخه ضبط شده دوره روی همان لینک اولیه ورود به کلاس جهت مشاهده دوره برگزار شده استفاده کند.جهت شرکت در این ورکشاپ هم اینک ثبت نام کنید-

ثبت نام

 

 

توضیح ثبت نام: حداکثر تا کمتر از 12 ساعت پس از خرید آنلاین ایمیل حاوی فایل لینک ورود و راهنمای استفاده از آموزشگاه مجازی 808 به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد.


  مطالب مرتبط:

 » شروع ثبت نام دوره ترم پاییز92 آموزشگاه مجازی 808 ،معرفی برنامه های آموزشی 808

» رادیو808- شماره31- مصاحبه با دکتر علیرضا فاروقی (ویژه برنامه نمایشگاه صنعت ساختمان

» سمینار آشنایی با مفاهیم بهسازی لرزه ای با سخنرانی دکتر فاروقی ، اسفند 89

» دانلود اطلاعات ورکشاپ آشنایی با نرم افزار های تخصصی گرایش خاک و پی، مهندس افخمی

مطالب پیشنهادی برای ادامه

مطلب پیشنهادی موجود نمی باشد.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
140پاسخ
خمش تیر بلند در عرض
سلام . میخواستم فرمول و علت خم نشدن تیر بلند از عرض رو بپرسم. مثال: چرا خطکش نازک معمولی از عرض نازکش سریع با فشار بسیار کمی خم میشه ولی در عرض بیشترش اصلا خم نمیشه
عکس کاربر
0پاسخ
مشاوره در زمینه ساختن ماکت و سازه مذهبی
سلام.می خوایم برای ایام فاطمیه یه موکب تقریباً بزرگ درست کنیم و در کنارش یه سری از مکان ها و حادثه ها رو با کمترین هزینه و طبیعی بودن به تصویر بکشیم.کسی می تونه مشاوره بده در این زمینه ؟
عکس کاربر
0پاسخ
راهنمایی درخصوص کسب درامد
سلام.من دانشجوی ترم 7 عمران هستم.و شدیدا نیازدارم که درآمدشخصی داشته باشم اتوکد واکسل و ورد و طراحی فاز1 پلان معماری هم تا حدودی آشنا هستم.چه توصیه ای دارید که بتونم کارپیداکنم چه مهارتهایی یادبگیرم که درکمترین زمان بشه حداقل درامدی داشته باشم مثلا درکمتر از 3 ماه اینکه درسم داره تمام میشه وصفرهستم و شدیدا نیاز ب درامددارم منو ترسونده واسترس بدی بهم واردکرده گیجم ونمیدونم چکارکنم ازکجا شروع کنم حتی شده ماهی1تومنم دربیارم خوبه برای شروع
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...