چهارمین جلسه دوره آموزش چامع تحلیل غیر خطی سازه ها، سه شنبه 28 آذر ساعت 20

28 آذر 1391 - 13:17

 دوره آموزش جامع تحلیل غیرخطی و بهسازی لرزه ای سازه ها در Sap و Etabs

مدرس: مهندس رضا تنباکوچی 

به اطلاع دانشجویان آموزشگاه مجازی 808  که قبلا در دوره آموزش جامع تحلیل غیر خطی سایت ثبت نام کرده بودند رسانده میشود چهارمین جلسه از دوره آموزش جامع تحلیل غیر خطی سازه ها توسط جناب مهندس تنباکوچی در روز سه شنبه 28 آذر برگزار می شود. علاقه مندان به ثبت نام در این دوره می توانند ضمن برخورداری از لینک دانلود جزوات و فیلم سه جلسه تاکنون برگزار شده در باقی دوره های آموزش مجازی این دوره از طریق لینک زیر آنلاین ثبت نام کنند:

ثبت نام

دانلود جزوه

 

 

توضیح ثبت نام: جهت ثبت نام  در دوره ده جلسه ای (20 ساعته) آموزش جامع تحلیل غیر خطی و بهسازی لرزه ای سازه ها نیاز به تکمیل فرم خرید آنلاین زیر به منظور پیش ثبت نام در دوره مربوطه است برای این منظور لازم است متقاضیان شرکت در دوره پس از کلیک بر روی نام دوره مورد نظر اقدام به خرید آنلاین و سپس پیش ثبت نام در دوره مربوطه نمایند.برای این منظور پس از کلیک بر روی نام فایل به صفحه درج مشخصات خریدار برای فروش آنلاین فایل منتقل خواهید شد که با پر نمودن اسم واقعی و شماره تلفن همراه و ایمیل خود  و سپس انتقال به درگاه اینترنتی زرین پال با انتقال آنلاین وجه به حساب بانکی ذکر شده بلافاصله ایمیل خودکاری از سوی وبسایت 808 دریافت خواهید کرد که به پیوست آن مشخصات لینک ورود به کلاس  و توضیحات تکمیلی در این ارتباط آمده است.

علاقه مندان به شرکت در این دوره آموزشی از هر کدام از جلسات که تمایل ورود به دوره را داشتند می توانند همراه با  دانلود جزوات و فیلم جلسات قبل که از طریق سایت ارائه می شود در باقی جلسات دوره ثبت نام کنند:

توجه:

 • تمام کسانی که مایل هستند در این دوره مجازی شرکت کنند جزوه پیوست را حتما از قبل از کلاس دانلود و پرینت بگیرند.
 • دانشجویان گرامی برای اینکه در سوال و جواب کلاس شرکت کنند حتما میکروفون سیستم خود را از قبل تست کنند.
 • داشتن اینترنت با سرعت 128 به بالا برای دریافت بدون مشکل صدا الزامیست.
 • کلاس به صورت دو ساعته از ساعت 8 الی 10 شب برگزار میشود.

ثبت نام دوره آموزشی ده جلسه ای تحلیل غیرخطی و بهسازی لرزه ای سازه ها -مهندس تنباکوچی

اولین جلسه ورکشاپ های آموزشگاه مجازی 808 -آشنایی با انواع روش های تحلیل خطی و غیر خطی

دومین جلسه ورکشاپ های آموزشگاه مجازی 808 -آشنایی با جدا ساز های لرزه ای

 توجه:

 • کلیه کلاس های ترم پاییز به صورت یک جلسه در هفته و کلا در ده جلسه دو ساعته برگزار می شود که از ابتدای آذر ماه شروع شده و تا اواسط ترم زمستان به طور می انجامد.
 • برای استفاده از کلاس ها لازم است تا دانشجویان با حداقل سرعت اینترنت ADSL- 128 کیلوبایت بر ثانیه به اینترنت متصل شوند و برخی تنظیمات از قبیل سیستم صوتی و تصویری سیستم هایشان از قبل انجام شده باشد تا بتوانند از صدا و تصویر ویدئویی اساتید بدون قطع و وصل شدن استفاده مطلوب تری کنند.
 • دانشجویان برای آنکه امکان سوال و جواب شفاهی با استاد را داشته باشند لازم است از قبل از شروع دوره نسبت به خرید یا تست لوازم صوتی شامل اسپیکر و میکروفون سیستم های خود اقدامات لازم را انجام دهند.
 • دانشجویان می توانند از بعد از اتمام زمان برگزاری کلاس با کلیک مجدد بر روی لینک ورود، از نسخه ضبط شده کلاس آنلاین بازدید کنند.
 • پس از اتمام دوره کل فیلم های دوره به همراه جزوات و  اطلاعات جانبی مرتبط با دوره در  1DVD به همراه گواهینامه چاپ شده حاوی اعتبار گذراندن دوره توسط دانشجو به آدرس دانشجو به طور رایگان پست می شود.
 • به شرکت کنندگان در دوره گواهینامه معتبر آموزشی بین المللی اهدا خواهد شد. این گواهینامه با همکاری شرکت معتبر بین المللی  lloydstec   و پس از اخذ آزمون نهایی انتهای دوره و ارزشیابی حضور فعال در دوره به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد. یک نمونه از این گواهینامه های آموزشی را می توانید از این لینک مشاهده کنید.
 • لینک ورود به کلیه کلاس ها 30 دقیقه قبل از شروع تایم کلاس جهت ورود دانشجویان باز خواهد بود، تا دانشجویان با تست امکانات سخت افزاری سیستم خود آماده شروع کلاس در راس ساعت از قبل تعیین شده شوند .
 • نام کاربری هر فرد در کلاس مجازی میبایست حتما نام و نام خانوادگی باشد که در فرم ثبت نام آنلاین پر نموده است در غیر اینصورت گواهینامه گذراندن دوره به شرکت کننده اهدا نخواهد شد.
 • به دلیل یکی از ویژگی های مهم آموزش مجازی که همان امکان سوال و جواب نا محدود استاد و دانشجویان است برای اینکه از کیفیت کلاس کاسته نشود کلاس ها با حداقل ظرفیت 15 نفر و حداکثر ظرفیت 25 نفر تشکیل خواهند شد.
 • چنانچه در استفاده از سایت آموزشگاه دچار اشکال فنی شدید حتما توضیحات ارائه شده در این فایل را مشاهده فرمایید.
 • همچنین می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل در استفاده از محیط آموزشگاه از طریق اطلاعات قرار داده شده در این صفحه با ما تماس حاصل فرمایید.

 


مطالب مرتبط:

مطالب پیشنهادی برای ادامه

مطلب پیشنهادی موجود نمی باشد.
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

  هر آنچه در رابطه با یک موضوع تخصصی می خواهید ( فیلم، عکس، مقاله، اخبار و ... )، فقط در یک صفحه

  صفحه اصلی دانشنامه