ثبت نام دوره 8 ساعته آموزش پیشرفته نرم افزار OpenSees -مدرس: مجتبی حسینی

23 آبان 1391 - 16:57

 آموزشگاه مجازی 808 در ترم پاییز 91 برگزار می کند:

ثبت نام دوره آموزش پیشرفته نرم افزار OpenSees در 8 ساعت 

مدرس: سید مجتبی حسینی

دانشجوی دوره دکتری زلزله دانشگاه صنعتی شریف

مدرس دوره های آموزش پیشرفته نرم افزار OpenSees در دانشگاه های کشور

دانلود رزومه مدرس

خبر مربوط به مصاحبه رادیو 808 -شماره 29 با جناب دکتر حسینی

 

توضیحات دوره:

این دوره به مدت 8 ساعت به صورت تماما آنلاین برگزار می گردد و دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری گرایش های سازه و زلزله می توانند ضمن حضور در این دوره  و استفاده از مباحث آموزشی مطرح شده در این دوره، جواب سوالات مرتبط با پایان نامه خود را از مدرس مربوطه دریافت کنند.

مشاهده سرفصل دوره

ملاحظات :

1- ظرفیت این دوره محدود میباشد و حداکثر تعداد شرکت کنندگان در دوره آموزش ، 25 نفر و حداقل آن 15 نفر است.

2- با شرکت در این دوره مجازی آموزشگاه 808 ، به شرکت کنندگان گوهینامه معتبر لویزتک ارائه خواهد شد.

3- شهریه آموزش برای هر یک از شرکت کنندگان در این دوره آموزش مجازی بازای 8 ساعت تدریس 50 هزار تومان میباشد که شرکت در جلسه اول این دوره برای عموم رایگان میباشد.

4- زمانبندی نهایی جلسات آموزشی دوره:

 • جلسه اول:   دوشنبه 29 آبان ساعت 20-22
 • جلسه دوم:   یکشنبه 12 آذر ساعت 20-22
 • جلسه سوم:  یکشنبه 19 آذر ساعت 20-22
 • جلسه چهارم: یکشنبه 26 آذر ساعت 20-22

5-  اولین جلسه این دوره در تاریخ دوشنبه 29 آبان ماه 1391 میباشد که شرکت در آن برای عموم رایگان است. پس از پیش ثبت نام و تکمیل مشخصات متقاضیان ورود به دوره چنانچه دوره در حداکثر 10 روز کاری پیش رو به ظرفیت رسید با ارسال پیامک به متقاضیان شرکت در دوره که قبلا ازاین طریق پیش ثبت نام را با انتقال آنلاین وجه انجام داده اند اطلاع رسانی می شود. بدیهیست چنانچه دوره ها به ظرفیت نهایی نرسید یا ظرفیت یک گروه تکمیل شد و به هر نحو امکان باز کردن گروه دوم میسر نشد با اطلاع به خریدار، وجه واریزی به حساب وی به طور آنلاین حداکثر تا 15 روز کاری آینده انتقال خواهد یافت.

دانلود اطلاعات جلسه اول دوره آموزش پیشرفته نرم افزار OpenSees -دوشنبه ساعت 20:00-رایگان

جلسه اول این دوره در تاریخ دوشنبه 29 آبان 1391 ساعت 20-22 برای شرکت کنندگان به صورت رایگان برگزار شده است:

دانلود فیلم

دانلود جزوه

 

 

دانلود نرم افزار SUTOpenSeesPackSetup به حجم 180 مگا بایت از لینک مستقیم

 

توضیح پیش ثبت نام: جهت ثبت نام نیاز به تکمیل فرم خرید آنلاین زیر به منظور پیش ثبت نام در دوره مربوطه است برای این منظور لازم است متقاضیان شرکت در دوره پس از کلیک بر روی نام دوره مورد نظر اقدام به خرید آنلاین و سپس پیش ثبت نام در دوره مربوطه نمایند.برای این منظور پس از کلیک بر روی نام فایل به صفحه درج مشخصات خریدار برای فروش آنلاین فایل منتقل خواهید شد که با پر نمودن اسم واقعی و شماره تلفن همراه و ایمیل خود  و سپس انتقال به درگاه اینترنتی زرین پال با انتقال آنلاین وجه به حساب بانکی ذکر شده بلافاصله ایمیل خودکاری از سوی وبسایت 808 دریافت خواهید کرد که به پیوست آن مشخصات لینک ورود به کلاس  و توضیحات تکمیلی در این ارتباط آمده است.

پیش ثبت نام

 

 

توجه:

 • برای استفاده از کلاس ها لازم است تا دانشجویان با حداقل سرعت اینترنت ADSL- 128 کیلوبایت بر ثانیه به اینترنت متصل شوند و برخی تنظیمات از قبیل سیستم صوتی و تصویری سیستم هایشان از قبل انجام شده باشد تا بتوانند از صدا و تصویر ویدئویی اساتید بدون قطع و وصل شدن استفاده مطلوب تری کنند.
 • دانشجویان برای آنکه امکان سوال و جواب شفاهی با استاد را داشته باشند لازم است از قبل از شروع دوره نسبت به خرید یا تست لوازم صوتی شامل اسپیکر و میکروفون سیستم های خود اقدامات لازم را انجام دهند.
 • دانشجویان می توانند از بعد از اتمام زمان برگزاری کلاس با کلیک مجدد بر روی لینک ورود، از نسخه ضبط شده کلاس آنلاین بازدید کنند.
 • پس از اتمام دوره کل فیلم های دوره به همراه جزوات و  اطلاعات جانبی مرتبط با دوره در  1DVD به همراه گواهینامه چاپ شده حاوی اعتبار گذراندن دوره توسط دانشجو به آدرس دانشجو به طور رایگان پست می شود.
 • به شرکت کنندگان در دوره گواهینامه معتبر آموزشی بین المللی اهدا خواهد شد. این گواهینامه با همکاری شرکت معتبر بین المللی  lloydstec   و پس از اخذ آزمون نهایی انتهای دوره و ارزشیابی حضور فعال در دوره به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد. یک نمونه از این گواهینامه های آموزشی را می توانید از این لینک مشاهده کنید.
 • لینک ورود به کلیه کلاس ها 30 دقیقه قبل از شروع تایم کلاس جهت ورود دانشجویان باز خواهد بود، تا دانشجویان با تست امکانات سخت افزاری سیستم خود آماده شروع کلاس در راس ساعت از قبل تعیین شده شوند .
 • نام کاربری هر فرد در کلاس مجازی میبایست حتما نام و نام خانوادگی باشد که در فرم ثبت نام آنلاین پر نموده است در غیر اینصورت گواهینامه گذراندن دوره به شرکت کننده اهدا نخواهد شد.
 • به دلیل یکی از ویژگی های مهم آموزش مجازی که همان امکان سوال و جواب نا محدود استاد و دانشجویان است برای اینکه از کیفیت کلاس کاسته نشود کلاس ها با حداقل ظرفیت 15 نفر و حداکثر ظرفیت 25 نفر تشکیل خواهند شد.
 • چنانچه در استفاده از سایت آموزشگاه دچار اشکال فنی شدید حتما توضیحات ارائه شده در این فایل را مشاهده فرمایید.
 • همچنین می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل در استفاده از محیط آموزشگاه از طریق اطلاعات قرار داده شده در این صفحه با ما تماس حاصل فرمایید.

 


دوره های مرتبط:

پست مرتبط:

مطالب پیشنهادی برای ادامه

مطلب پیشنهادی موجود نمی باشد.
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

  هر آنچه در رابطه با یک موضوع تخصصی می خواهید ( فیلم، عکس، مقاله، اخبار و ... )، فقط در یک صفحه

  صفحه اصلی دانشنامه