رپورتاژ آگهی:‌ اطلاعیه بورسیه تحقیقاتی

3 ارديبهشت 1399 - 18:59
رپورتاژ آگهی:‌ اطلاعیه بورسیه تحقیقاتی

به اطلاع می رساند مجموعه عمران علم افزار (خانه OpenSees) به منظور پیشبرد یک پروژه مشترک تحقیقاتی با یکی از اساتید به نام کشور کره جنوبی نیازمند به همکاری است.

شرایط همکاری:

 1. فارغ التحصیلان مقطع ارشد سازه و یا زلزله در این موقعیت تحقیقاتی مورد نیاز هستند.
 2. مدت این همکاری 3 ماه است و بخش های مهمی از فرایند مدلسازی و تحلیل قبلا کدنویسی شده و این کدها و توضیحات مربوط به عنوان کمک پژوهشی اعطا می شوند (توضیحات بند 7 را ملاحظه فرمایید)
 3. هدف اولیه این پژوهش استخراج یک مقاله علمی-پژوهشی به زبان فارسی توسط دانشجوست
 4. در ادامه کار دانشجو، به کمک گروه تحقیقاتی یک مقاله ISI از این پژوهش استخراج خواهد شد. در صورت رضایت بخش بودن همکاری صورت گرفته توسط دانشجو و پیشبرد کامل مراحل کار در این دوره، اسم او نیز به عنوان یکی از نویسندگان در این مقاله درج خواهد شد.
 5.  به دلیل فضای بین المللی این پروژه، تجربه آن فرصت مغتنمی برای ارتباط با یکی از لابراتورهای مهم دانشگاهی و یکی از اسایتد پرکار کشور کره جنوبی تلقی می شود که می تواند فرصتهای تحقیقاتی و دانشگاهی مهمی را در آینده برای دانشجو فراهم آورد.
 6.  مراحل پژوهش شامل طراحی سازه ها (در صورت لزوم)، مدلسازی غیرخطی در OpenSees و انجام تحلیلها همگی تحت نظارت شخصی دکتر سیدعلیرضا جلالی انجام خواهد شد.
 7.  بورسیه ارائه شده شامل دو بخش نقدی و غیرنقدی خواهد بود:
 • بورسیه نقدی از قرار مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان است و در صورتی که پژوهش صورت گرفته به مرحله نهایی و انتشار مقاله ISI منجر شود و در انتهای این مرحله به دانشجو تعلق خواهد گرفت.
 • بورسیه غیرنقدی شامل هزینه آموزش ها و جلسات مشاوره لازم برای انجام هرچه سریعتر پژوهش (طی مدت ۳ ماه) است که بالغ بر ۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان تخمین زده می شود.

 از عزیزانی که با در نظر گرفتن شرایط بالا مایل به این همکاری هستند، دعوت می شود رزومه خود را به نشانی الکترونیکی seyedalirezajalali@gmail.com ارسال فرمایند تا درخواست آنها بررسی شود.

سوالات مرتبط
عکس کاربر
1پاسخ
چگونگی دانلود رایگان برای اعضای vip
چگونگی دانلود رایگان برای اعضای vip را لطفا توضییح دهید هر کار میکنم دانلود نمیشه
عکس کاربر
0پاسخ
نقشه کشی با ایتبس میت
سلام دوستان دوره یا موسسه ایو برای تهیه نقشه های بتنی با ایتبس میت کسی شرکت کرده جایی؟ میخوام مو به مو با ایین نامه خودمون نقشه ها کنترل بشه! کسی هست اموزش بده؟
عکس کاربر
0پاسخ
تحلیل و مدل ساختمان بنایی غیرمصلح سنگی در سایزمواستراکت

در سایزمواستراکت میشه ساختمان بنایی غیرمصلح سنگی را تحلیل و مدل کنیم؟

ممنون

ورود به بخش پرسش و پاسخ
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

  تقویم آموزشی

  موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

  پکیج استثنایی 808