۱۲۵ هزار واحد مسکونی در روستاهای گلستان نیازمند مقاوم سازی است

30 آذر 1398 - 15:03
۱۲۵ هزار واحد مسکونی در روستاهای گلستان نیازمند مقاوم سازی است

هادی حق‌شناس با حضور در روستای قلعه قافه شهرستان مینودشت اظهار داشت: از 225 هزار واحد مسکونی در روستاهای استان حدود 125 هزار واحد نیازمند مقاوم‌سازی است.

وی افزود: تاکنون با همکاری بنیاد مسکن 75 هزار واحد مقام‌سازی شده و 50 هزار واحد دیگر باید ایمن‌سازی شود.

استاندار گلستان با اشاره به وضعیت روستای قلعه قافه نیز بیان داشت: بخشی از واحدهای این روستا که نیازمند بازسازی هستند در زمین‌های فعلی امکان احداث ندارند و برای همین سه سایت جدید برای ساخت خانه در نظر گرفته شده است.

وی گفت: قرار است در مدت کوتاهی انشعابات آب، برق و گاز این واحدها به سایت‌های جدید منتقل شود.

به گفته حق‌شناس برای جابه‌جایی این انشعابات هزینه‌ای از مردم گرفته نمی‌شود و دستگاه‌های خدمت‌رسان در مدت زمان کمی این جابه‌جایی‌ها را انجام می‌دهند.

همچنین پروژه برق‌رسانی به 30 روستای شهر دوزین و احداث رینگ ترسه به دوزین با اعتبار 965 میلیون تومان و با حضور استاندار گلستان افتتاح شد.

با احداث رینگ ترسه به دوزین امکان جابجایی بار 30 روستا و شهر دوزین به بخش مرکزی و بخش کوهسارات فراهم شده است.

منبع

سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
نحوه اختصاص مفصل فایبر به دیوارهای برشی چگونه است؟
در تعریف مفصل فایبر به دیوارهای برشی بایستی دو مفصل تعریف شود، یکی برای مقطع بتنی و یکی برای میلگردها. مشخصات مفصل میلگردها بایستی به چه صورت باشد؟ در صورت انتخاب گزینه specified rebar layout تنظیمات باید چطور تعریف شود؟
عکس کاربر
0پاسخ
فصای خورشیدی: محاسبه سطح و ضخامت دیوار پشت گلخانه یک ساختمان

سلام وقت بخیر 

من یک تمرین دارم برای مشخص کردن و محاسبه سطح و ضخامت دیوار پشت گلخانه یک ساختمان برای درس عناصر جزئیات حالا اگر خواستید پلان هم رو میفرستم براتون، و مشخص کردن مصالح ساخت اون گلخانه کنار ساختمان که دست خودمونه چه مصالحی بذاریم (مصالح بدون عایق) ،ممنون میشن کمک کنید 

به پیوست ارسال شده است

عکس کاربر
1پاسخ
در یک سازه، بیست طبقه منفی وجود دارد و خاک از کیفیت مناسبی برخوردار نیست، شما چه روشی را برای اجرای سازه پیشنهاد می کنید؟
در یک سازه، بیست طبقه منفی وجود دارد و خاک از کیفیت مناسبی برخوردار نیست، شما چه روشی را برای اجرای سازه پیشنهاد می کنید؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...