ویژه نامه روز مهندسی نشریه طاق چاپ و منتشر شد

12 اسفند 1396 - 23:25
ویژه نامه روز مهندسی نشریه طاق چاپ و منتشر شد

ماهنامه طاق ؛ نشریه سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی ویژه نامه روز مهندس را ضمیمه روزنامه قدس خراسان رضوي | جنوبي و شمالي  در 8 صفحه و تيراژي بالغ بر 40 هزار نسخه منتشر کرد.

در این ویژه نامه که شنبه پنجم اسفندماه به چاپ رسیده است می خوانیم:

مهندسی؛نگاه آرمانگرایانه جامعه ؛رسالت مهندسان صیانت از حقوق مردم؛ براي اجراي مبحث بيست و دوم مقررات ملي همت کنیم؛روز پاسداشت خلاقیت؛نقش مهندسان در هويت بخشي جامعه؛اشتغال یک میلیون دانش آموخته مهندسی در سال  1400 ؛ مهندسی یعنی زایش و سازندگی؛پتانسیل های فنی _ مهندسی در خدمت دولت و شهروندان؛روز مهندس و همه چیزدان غریب توس؛بقدر کافی تکنسین های اجرایی تربیت نکرده ایم!؛ نگارگران عرصه سازندگی؛ اخلاق حرف های ضامن خدمات مهندسی در ساختمان ها؛براي فرزندانمان محكم و استوار بسازيم؛بهانه ای برای پاسداشت ارزش های ماندگار؛خود را در عرصه رقابت منطق های و بین المللی ندیده ایم؛یادآر ز شمعِ مرده! یادآر!

دریافت فایل ویژه نامه روز مهندسی

منبع خبر

سوالات مرتبط
عکس کاربر
79پاسخ
مهندسی بیکارم، چه کنم؟
سلام وقت بخیر خدمت مهندسین و اساتید گرامی بنده 30 سالم هستش ، فارغ التحصیل عمران اجرایی از دانشکده ثامن الحجج مشهد . متاسفانه بنا به شرایط و کم کاری که داشتم تابحال نتونستم بصورت حرفه ای وارد بازار کار بشم، یک مدت هم از کار فاصله گرفتم و کار دیگه ای انجام میدادم. متاسفانه سابقه ی کاری زیادی هم ندارم ، مجموعا یکسال سابقه ی کار دارم که حدود 4 ماهش مربوط به یک شرکت بتن بوده که نمونه میگرفتم فقط و 8 ماهم سرپرست کارگاه و اجرا بودم که اونم مربوط به شرکت بتن و کارهای ترمیمی بوده . بعد از اون دیگه فعالیتی نداشتم . نرم افزاری به شدت ضعیفم ، و بدلیل فاصله ای که مدتی گرفتم خیلی از مباحث و فرمولا و من الحیث المجموع کلا باعث شده صفر صفر باشم و اعتماد به نفس ورود به بازار کار ازم گرفته بشه . حتی چندین جا هم برای مصاحبه رفتم ولی متاسفانه اکثرا بدلیل سابقه کم و .. قبول نمیکنن یا میگن باید رایگان بیای وایسی که برام مقدور نیست . خواستم خواهش کنم اگر امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید چه کاری انجام بدم و با این شرایط از کجا شروع کنم تا خودمو برسونم و کم کاری و خلاء که هست رو جبران کنم.
عکس کاربر
1پاسخ
تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی
با سلام تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی در امور اجرایی و حقوقی ،بخصوص در بحث اجرا در چیست؟ و آیا ممکن است دفتر را زیرمجموعه‌ی شرکت به حساب اورد یا خیر
عکس کاربر
1پاسخ
صلاحیت مهندس محاسب
سلام و احترام من کاردانی پیوسته رشته ساختمان دارم در حال گذراندن کارشناسی عمران اجرایی اگر کارشناسی ارشد سازه یا زلزله بخوانم صلاحیت محاسبه تعلق خواهد گرفت؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...