جلسه دوم از دوره آنلاین اسکچاپ و دوره آنلاین اصول گودبرداری و پایدارسازی از امشب

2 خرداد 1394 - 11:57

 دومین جلسه از دوره های آنلاین اسکچاپ و دوره آنلاین اصول طراحی گودبرداری و پایدارسازی  این هفته در تاریخ های نبه ساعت 17-20 دوره اسکچاپ  و یکشنبه ساعت 17-20 دوره اصول طراحی گودبرداری برگزار میگردد.

علاقه مندانی که هنوز موفق به ثبت نام در این دو دوره نشده اند میتوانند جهت ثبت نام در دوره آنلاین اسکچاپ با مراجعه به این صفحه و جهت ثبت نام در دوره آنلاین اصول گودبرداری و پایدارسازی با مراجعه به این صفحه ثبت نام بفرمایند و لینک ورود به جلسات پیش رو از این دو دوره را از طریق ایمیل دریافت کنند.

همچنین لینک دانلود فیلم جلسه اول رایگان از این دو دوره در این قسمت قابل مشاهده میباشد:

لینک دانلود فیلم جلسه اول رایگان از دوره آنلاین اصول گودبرداری و پایدارسازی

 

دانلود فیلم جلسه اول از دوره آنلاین اسکچاپ

مطالب پیشنهادی برای ادامه

مطلب پیشنهادی موجود نمی باشد.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
نحوه وارد کردن مدل به Grasshopper و بهینه سازی آن
با سلام و عرض ادب بنده تازه یادگیری گرس هاپر را شروع کرده ام. در ویدئو آموزشی که خریداری کردم، در ابتدای مدلسازی عنوان نموده که برای بهینه سازی فرم ها سعی کنید از فرم های بسته و با خطوط موازی استفاده کنید. سوالی که من برایم پیش آمده، این است که من اگر قبلا در پروژه ای طراحی را در اسکچاپ انجام دادم ولی به صورت فرم نیم دایره با اختلاف ارتفاع ها، آیا می توانم آن را به راینو وارد کنم و با گرس هاپر بهینه بودن آن را از جهات مختلف ارزیابی نمایم؟ یا از ابتدا باید مدلسازی در فضای راینو باشد؟ و اینکه آیا فقط با مدل و فرم های خاصی می توان مدل بهینه ساخت؟ ممنون و سپاسگزار پاسخ شما خواهم بود.
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...