کارگاه آموزشی دوستی با ضوابط اندرکنش خاك و سازه

کارگاه آموزشی دوستی با ضوابط اندرکنش خاك و سازه
کارگاه آموزشی دوستی با ضوابط اندرکنش خاك و سازه

دوستی با ضوابط اندرکنش خاك و سازه با رویکرد مفهومی

مدرس : مهندس علیرضا سیادت

 این دوره در تاریخ جمعه 15 مرداد به مدت 5 ساعت از ساعت 9-14  و به صورتحضوری-آنلاین برای علاقه مندان برگزار میگردد. افرادی که تمایل به شرکت حضوری در این کارگاه آموزشی را دارند میتوانند در روز و ساعت اعلام شده به محل موسسه 808 به نشانی تهران ابتدای گیشا ، ابتدای فروزانفر ، پلاک1 واحد 7 تشریف بیاورند  و افرادی که از شهرستان مایلند این دوره را به صورت آنلاین دنبال کنند میتوانند از طریق لینک ارائه شده بعد از ثبت نام در ساعت مربوطه از این کارگاه همزمان استفاده کنند.(فیلم کارگاه بعد از برگزاری به همه ثبت نام کنندگان در دوره حضوری  و آنلاین به صورت لینک دانلود ارسال میگردد)

 

رویکرد دوره

رویکرد این دوره مفهومی است. ضوابط اندرکنش خاك و سازه در مجموع جدید هستند و اصول آنها غالبا در پرده ابهام قرار دارد. به ویژه استاندارد 2800 که تفسیر ندارد و افراد نمیتوانند به راحتی متوجه اصول و مبانی پشتپرده آن شوند.

چکیده دوره

در پایان این دوره شما خواهید توانست تا مفاهیم پشت پرده روابط آییننامههاي لرزهاي در بخش اندرکنش خاك و سازه را درك کنید و از آنها آگاهانه و با طیب خاطر استفاده نمایید. به علت عدم آگاهی از نحوه به دست آمدن ضوابط، روابط و نمودارها، ضوابط اندرکنش خاك و سازه براي بسیاري از افراد در جامعه مهندسی دافعه دارد. با دانستن شیوه به دست آمدن ضوابط لرزهاي اندرکنش خاك و سازه خواهید توانست تا از استفاده آگاهانه آن لذت ببرید.

مطالب مرتبط:

سوالات مرتبط
عکس کاربر
1پاسخ
درخواست راهنمایی برای صحت سنجي پايان نامه با موضوع اندرکنش خاک و سازه
سلام و عرض خدا قوت دوستان و همکاران گرامی ممنون میشم در مورد اندرکنش خاک وسازه برای سازه بتنی متعارف کمک کنید تشکر
عکس کاربر
0پاسخ
مدلسازی اندر کنش خاک و سازه با opensees
سلام بنده برای مدلسازی رفتار اندر کنش خاک و سازه از نرم افزار opensees استفاده کردم.برای این که نودهای پایین ستونهای طبقه اول سازه بهم متصل شوند و بروی مدل خاک یکپارچه عمل کنند از المان regidlink beam استفاده کردم ولی هنگام اجرای مدل سازه فروپاشی میکنه و المان را درنظر نمیگیرد. اگر در این مورد اطلاعات دارید خوشحال میشم از راهنماییتون استفاده کنم. سپاس
عکس کاربر
2پاسخ
نمودار نیرو تغییر‌مکان در آباکوس
با سلام.من یک قاب‌ دارای مهاربند قطری طراحی کردم که یک میراگر وسط مهاربند قطری قرار دارد و خک و فونداسیون هم زیر قاب من قرار دارد و اثرات اندرکنش خک و سازه اعمال شده.در نهایت نمودار نیرو تغییر مکان من مطابق این عکس به دست آمده.میخواستم در مورد درست بودنش مطمئن بشم.آیا این نمودار درسته؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .