پیغام خطا

  • Notice: Undefined index: und در include() (خط 34 از /home/civilcom/domains/civil808.com/public_html/sites/all/modules/808/company_profile/company-profile-view.tpl.php).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() در include() (خط 34 از /home/civilcom/domains/civil808.com/public_html/sites/all/modules/808/company_profile/company-profile-view.tpl.php).

کارا دکور

کارا دکور

تعداد دنبال کننده: 2

بنیان گروه کارا از سال ۱۳۸۱ با ورود به عرصه طراحی، نظارت و اجرای ساختمان شکل گرفت که با گذشت زمان و انجام پروژه های عمرانی مختلف به عنوان مجری، محاسب، مشاور و نماینده کارفرما با کسب تجربه فراوان توانست از جایگاه خوبی در صنعت ساختمان برخوردار شود. نظارت بر طرحهای دانشگاهی، اجرای پروژه های ملی و عمرانی در سطح کشور و همکاری با شهرداری تهران از اهم این تجربیات می باشد.مدیریت پیمان پروژه های متعدد ساختمانی، ساخت و اجرای سازه های فلزی حجیم، طراحی و اجرای انواع پروژه های بتنی و اجرای دقیق انواع سقف ها و سازه های خاص از دیگر تجارب مفید مدیران گروه طراحی، نظارت و اجرای ساختمان کارا می باشد. تواماً با فعالیت در حوزه های تخصصی راه و ساختمان در سالهای اخیر گروه کارا با رصد نیاز جامعه مهندسین برای تسهیل امور جاری، اقدام به ایجاد نرم افزارهای تخصصی گوشی های هوشمند و ارائه آن در سطح اینترنت و ایجاد بستر مناسب برای کارکرد عموم، بنماید و توانست حضور قدرتمند و پر رنگی در عرصه اینترنت و شبکه های اجتماعی داشته باشد. بدین جهت با توجه به فراگیر شدن گوشی های هوشمند اقدام به تشکیل گروه برنامه نویسی و طراحی وب سایت کارا با جذب افراد خلاق و مجرب نمود که نه تنها نیازهای سایر اعضای گروه کارا را برآورده می ساخت، بلکه با تکیه بر توان علمی خود توانسته تاکنون پروژه های متعدد طراحی وب سایت های تخصصی، بانک های اطلاعاتی و نرم افزارهای تخصصی فنی و مهندسی را به سرانجام برساند. در حال حاضر این مجموعه متشکل از متخصصین کارآمد، ماشین آلات و تجهیزات کامل و بروز در غالب شرکت ها و دفاتر مهندسی دارای شعب فعال در سراسر ایران می باشد که در ادامه، شرح خدمات آنها به تفصیل اشاره شده است.

مشاهده وبسایت
  • نام سازمان/شرکت:
  • وبسایت:
  • زمینه کاری:
  • موقعیت:
  • آدرس:
  • شماره تماس:
  • اندازه:
  • صاحب پروفایل:

تاکنون فرصت شغلی ثبت نشده است.

فروش کاغذ دیواری

قیمت حدودی: تماس بگیرید

انواع کاغذ دیواری بر اساس طرح_رنگ_آلبوم و قیمت ...

فروش پوستر دیواری

قیمت حدودی: تماس بگیرید

انواع پوستر دیواری بر اساس طرح و اندازه و قیمت.. ...

فروش لمینیت

قیمت حدودی: تماس بگیرید

انواع لمینیت بر اساس برند _ ضخامت و قیمت ...

فروش کفپوش

قیمت حدودی: تماس بگیرید

فروش انواع کفپوش بر اساس رنگ -برند و قیمت ...

فروش دیوارپوش

قیمت حدودی: تماس بگیرید

انواع دیوارپوش بر اساس رنگ و طرح وقیمت ...

فروش ابزار پروفیل

قیمت حدودی: تماس بگیرید

فروش ابزار پروفیل ...

فروش سقف کاذب

قیمت حدودی: تماس بگیرید

فروش سقف کاذب ...