مقاله تحلیلی:9 زبان برتر دنیا که مهندسان باید بدانند

مقاله تحلیلی:9 زبان برتر دنیا که مهندسان باید بدانند

تقریباً در تمام بخش‌های زندگی، از مرحله طراحی محصول تا ساخت ساختمان، نیاز به مهندسان وجود دارد؛ اما همه آنان به یک زبان یکسان صحبت نمی‌کنند. مهندس بودن به معنی وفق دادن خود با چالش‌های موجود است، بنابراین چرا باید با دانستن فقط یک زبان، توانایی‌های خود را در کار کردن محدود کنیم؟ اما مسئله اصلی این است که کدام زبان‌ها را باید فرا گرفت؟ در حالت کلی، حدود 6500 زبان مورد استفاده در جهان وجود دارد. تصمیم گیری در مورد اینکه کدام زبان فرا گرفته شود، به مقدار زیادی به زبان‌های مورد استفاده در مجاورت شما و یا حتی به مکانی که شما آرزوی تحقق پروژه‌های مهندسی شگفت انگیز را در آن دارید، بستگی دارد. به‌منظور کمک به شما در انتخاب زبان مناسب برای یادگیری، ما فهرستی شامل نه زبان برتر را که مهندسان بایستی فرا بگیرند، جمع آوری نموده‌ایم:

 

دریافت فایل کامل مقاله: 

top_9_languages_that_engineers_need_to_know_.pdf

 

 

منبع :+

ترجمه شده توسط تیم خبری 808 

اگر دوست دارید به تیم خبری 808 بپیوندید، با ما تماس بگیرید.

فایل
درباره نویسنده
عکس‌های یلدا رحمتی

یلدا رحمتی

تحصیلات کارشناسی را در رشته عمران در دانشگاه صنعتی امیر کبیر گذرانده و مدرک کارشناسی ارشد را در گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل از دانشگاه صنعتی شریف اخذ نموده ام. برای ادامه تحصیل در خارج از کشور اقدام کرده ام.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
79پاسخ
مهندسی بیکارم، چه کنم؟
سلام وقت بخیر خدمت مهندسین و اساتید گرامی بنده 30 سالم هستش ، فارغ التحصیل عمران اجرایی از دانشکده ثامن الحجج مشهد . متاسفانه بنا به شرایط و کم کاری که داشتم تابحال نتونستم بصورت حرفه ای وارد بازار کار بشم، یک مدت هم از کار فاصله گرفتم و کار دیگه ای انجام میدادم. متاسفانه سابقه ی کاری زیادی هم ندارم ، مجموعا یکسال سابقه ی کار دارم که حدود 4 ماهش مربوط به یک شرکت بتن بوده که نمونه میگرفتم فقط و 8 ماهم سرپرست کارگاه و اجرا بودم که اونم مربوط به شرکت بتن و کارهای ترمیمی بوده . بعد از اون دیگه فعالیتی نداشتم . نرم افزاری به شدت ضعیفم ، و بدلیل فاصله ای که مدتی گرفتم خیلی از مباحث و فرمولا و من الحیث المجموع کلا باعث شده صفر صفر باشم و اعتماد به نفس ورود به بازار کار ازم گرفته بشه . حتی چندین جا هم برای مصاحبه رفتم ولی متاسفانه اکثرا بدلیل سابقه کم و .. قبول نمیکنن یا میگن باید رایگان بیای وایسی که برام مقدور نیست . خواستم خواهش کنم اگر امکانش هست بنده رو راهنمایی کنید چه کاری انجام بدم و با این شرایط از کجا شروع کنم تا خودمو برسونم و کم کاری و خلاء که هست رو جبران کنم.
عکس کاربر
1پاسخ
تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی
با سلام تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی در امور اجرایی و حقوقی ،بخصوص در بحث اجرا در چیست؟ و آیا ممکن است دفتر را زیرمجموعه‌ی شرکت به حساب اورد یا خیر
عکس کاربر
1پاسخ
صلاحیت مهندس محاسب
سلام و احترام من کاردانی پیوسته رشته ساختمان دارم در حال گذراندن کارشناسی عمران اجرایی اگر کارشناسی ارشد سازه یا زلزله بخوانم صلاحیت محاسبه تعلق خواهد گرفت؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .