مقاله تحلیلی:9 زبان برتر دنیا که مهندسان باید بدانند

مقاله تحلیلی:9 زبان برتر دنیا که مهندسان باید بدانند

تقریباً در تمام بخش‌های زندگی، از مرحله طراحی محصول تا ساخت ساختمان، نیاز به مهندسان وجود دارد؛ اما همه آنان به یک زبان یکسان صحبت نمی‌کنند. مهندس بودن به معنی وفق دادن خود با چالش‌های موجود است، بنابراین چرا باید با دانستن فقط یک زبان، توانایی‌های خود را در کار کردن محدود کنیم؟ اما مسئله اصلی این است که کدام زبان‌ها را باید فرا گرفت؟ در حالت کلی، حدود 6500 زبان مورد استفاده در جهان وجود دارد. تصمیم گیری در مورد اینکه کدام زبان فرا گرفته شود، به مقدار زیادی به زبان‌های مورد استفاده در مجاورت شما و یا حتی به مکانی که شما آرزوی تحقق پروژه‌های مهندسی شگفت انگیز را در آن دارید، بستگی دارد. به‌منظور کمک به شما در انتخاب زبان مناسب برای یادگیری، ما فهرستی شامل نه زبان برتر را که مهندسان بایستی فرا بگیرند، جمع آوری نموده‌ایم:

 

دریافت فایل کامل مقاله: 

top_9_languages_that_engineers_need_to_know_.pdf

 

 

منبع :+

ترجمه شده توسط تیم خبری 808 

اگر دوست دارید به تیم خبری 808 بپیوندید، با ما تماس بگیرید.

فایل
درباره نویسنده
عکس‌های یلدا رحمتی

یلدا رحمتی

تحصیلات کارشناسی را در رشته عمران در دانشگاه صنعتی امیر کبیر گذرانده و مدرک کارشناسی ارشد را در گرایش مهندسی و برنامه ریزی حمل و نقل از دانشگاه صنعتی شریف اخذ نموده ام. برای ادامه تحصیل در خارج از کشور اقدام کرده ام.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
7پاسخ
تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی
با سلام تفاوت دفتر مهندسی و شرکت مهندسی در امور اجرایی و حقوقی ،بخصوص در بحث اجرا در چیست؟ و آیا ممکن است دفتر را زیرمجموعه‌ی شرکت به حساب اورد یا خیر
عکس کاربر
1پاسخ
صلاحیت مهندس محاسب
سلام و احترام من کاردانی پیوسته رشته ساختمان دارم در حال گذراندن کارشناسی عمران اجرایی اگر کارشناسی ارشد سازه یا زلزله بخوانم صلاحیت محاسبه تعلق خواهد گرفت؟
عکس کاربر
1پاسخ
پکیج آموزشی صفر تا صد کارشناسان دفاتر فنی شرکتهای عمرانی
آموزش صفر تا صد کارشناسان دفاتر فنی شرکتهای عمرانی رو چطور تهیه کنم؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

    تقویم آموزشی

    موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

    پکیج استثنایی 808