مقاله تحلیلی: خانه درختی رؤیاهای کودکی به حقیقت پیوست

مقاله تحلیلی: خانه درختی رؤیاهای کودکی به حقیقت پیوست

خانه درختی یکی از رؤیاهای دوران کودکی اغلب ما به حقیقت پیوست اما همه ما به اندازه کافی خوش شانس نبودیم که در دوران کودکی یکی از این خانه ها را در حیاط خلوت خانه خود داشته باشیم. در حالی که ما روز به روز از دوران کودکی خود فاصله می گرفتیم این رؤیا نیز کم رنگ و کم رنگ تر شد تا جایی که به دست فراموشی سپرده شد. با این حال، این رؤیا هرگز در ذهن معمار قزاق Aibek Almasov نه تنها کم رنگ نشد بلکه سبب شد تا بعد ها وی خانه ای را طراحی کند که باور نکردنی ترین خانه درختی تا به کنون محسوب می شود.

 

دریافت مقاله : 

tree_house_2.pdf

منبع :+

ترجمه شده توسط تیم خبری 808 

اگر دوست دارید به تیم خبری 808 بپیوندید، با ما تماس بگیر

 

پیوستاندازه
PDF icon node_8704-tree_house_2.pdf984.9 KB
فایل
درباره نویسنده
عکس‌های baharehbl328

بهاره بهرامی

فارغ التحصیل مهندسی مدیریت پروژه. علاقه مند به زبان انگلیسی و ترجمه به خصوص به متون تخصصی عمران و معماری. سرپرست تیم مترجمین 808 و پشتیبان محتوای سایت.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
طراحی معماری ویلا

اگر بخواهیم ویلایی در شمال در فاصله 500متری از ساحل دریا طراحی کنیم،این فاصله از نظر اقلیمی چه تاثیری بر طراحی ویلا ما میگذارد؟

عکس کاربر
2پاسخ
فایل اکسل سوله
سلام سوله ای رو بر اساس فایل اکسل بار باد بارگذاری و طراحی کردم ولی کارفرما به دلیل اینکه اکسل قفل دارد نمی پذیرد و اذعان می دارد که نتایج درست نیست . و به محاسبات آنلاین سایت جاباکوس ارجاع می دهد
عکس کاربر
0پاسخ
محاسبه بار باد در سوله با نرم افزار تحت اکسل
سلام .سوله ای که من طراحی میکنم از 3 قاب تشکیل شده با توجه به خروجی نرم افزار که برای قاب میانی و قاب شماره 2 مقادیر مختلفی میده من چیکار کنم.چون قاب میانی من همان قاب شماره 2 هستش.کدوم رو معیار طراحی قرار بدم .با تشکر.
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...