درباره‌ ما

درباره‌ ما

سازه ۸۰۸ از سال ۸۶ با مدیریت مجتبی اصغری سرخی ، مفتخر است تا تمام تلاش خود را برای انتقال دانش تخصصی سازه و زلزله به مهندسان به کار گرفته و به عنوان یک مرکز خصوصی خود را در امر تولید این دانش طی سال‌های اخیر در کشور با تلفیقی از تجربیات جهانی پیش قدم می‌داند. در حال حاضر، مجموعه فعالیت‌های ۸۰۸ تلفیقی است از آموزش‌های حضوری و آنلاین در وبسایت ۸۰۸، دفتر مرکزی موسسه در تهران و نمایندگی‌های ۸۰۸ در فضای آنلاین و سراسر کشور که با ادغام تکنولوژی و جدیدترین تجربیات جهانی در امر آموزش مهندسی در کلیه گرایش‌های عمران و معماری در کنار نگاه ویژه به مقوله اتصال دانش به صنعت مشغول به فعالیت است. چشم‌انداز آینده ۸۰۸، بین‌المللی کردن آموزش‌های ارائه شده و از بین بردن مرز‌های آموزش در انتقال دانش تخصصی عمران و معماری بین مهندسان و متخصصان در سرتاسر جهان است.

موسسه آموزشی مهندسی ۸۰۸ با شماره ثبت ۵۲۶۴۴۹ از اردیبهشت ماه ۹۷ تحت نام شرکت "پردیس علم و کاوش هزاره" به ثبت رسیده است.

 

تاریخچه فعالیت‌های ۸۰۸ از ابتدا تاکنون:

 • آبان ۸۶ ورود سازه ۸۰۸ به فضای وبلاگ نویسی تخصصی کشور
 • مهر ۸۷، ۸۰۸ در کنار مقاله‌نویسی تخصصی، برای اولین بار در کشور اقدام به ارائه آموزش‌های تخصصی سازه و زلزله در فضای مجازی و انتشار ویدئو‌های آموزشی در وبسایت مجموعه کرد.
 • آذر ۹۰، فضایی اختصاصی در وبسایت مجموعه جهت آموزش‌های تخصصی آنلاین، تهیه و انتشار رادیو پادکست اینترنتی، تهیه و انتشار آنلاین ایبوک‌های تخصصی، راه اندازی کرد.
 • مرداد ۹۲، بخش تازه‌ای با عنوان مقالات تحلیلی به فعالیت‌های ۸۰۸ اضافه شد که در این مقالات به تحلیل و ترجمه تخصصی‌ترین موضوعات در حوزه‌های سازه و زلزله در کشور و جهان توسط کارشناسان جوان، متخصص و فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی کشور در حوزه‌های مربوطه با همراهی تیم مترجمین ۸۰۸ پرداخته می‌شود.
 • مرداد ۹۳ با رونمایی بخش فروشگاه آنلاین خود اقدام به عرضه تخصصی‌ترین آموزش‌ها از قبیل کتاب، نرم‌افزار ، DVD و غیره کرد. 
 • در نهایت از آبان ۹۳ با افتتاح دفتر مرکزی آموزشگاه ۸۰۸ در تهران، سعی کرد تا کوله‌بار سال‌ها آموزش تخصصی سازه و زلزله ۸۰۸ را از صرف آنلاین بودن به فضای فیزیکی بسط و توسعه دهد.
 دستاوردهای ۸۰۸

خلاصه‌ای از معرفی وبسایت ۸۰۸ (آمار دستاوردهای ۸۰۸ در طی ده سال اخیر):

 • بیش از 21 هزار صفحه اینترنتی محتوا
 • بیش از ۸ هزار محتوای تولیدی منتشر شده در سایت ۸۰۸ به صورت اختصاصی
 • بیش از ۱۵۰ عنوان مجموعه فیلم آموزشی با میزان  جمعا ۵۰۰۰ ساعت فیلم آموزشی
 • بيش از 20 هزار كاربر عضو سايت 
 • وبسایت ۸۰۸ دارای دامنه اصلی Civil808.com.ir است و دامنه‌های زیرمجموعه: بخش عمرانی  Saze808.com.ir- بخش معماری Arch808.com.ir- بخش طراحی عملکردی PBD808.com.ir- بخش آزمون ورود به حرفه ENG808.com.ir و بخش مدلسازی اطلاعات ساختمان BIM808.com.ir  است.

 مشاهده صفحه ویکی پدیای وبسایت Civil808

برای همکاری با ما می‌توانید از این صفحات اقدام کنید:

پرتال جذب نمایندگیپرتال استخدام نیرو همكاری در فروش محصول

 
در تيم ٨٠٨، ۱۵ نفر پرسنل اصلی و تمام وقت شامل مهندسان ارشد و دكتری (مسئول دپارتمان‌های توليد محتوا)، گرافيست، برنامه‌نويس سايت، مسئول فروش و افراد منتشر كننده محتوا در بخش‌های مختلف سايت (مقالات تحلیلی، ويدئوگالری، اخبار و ...) و ويراستاران بخش مترجمين مشغول به فعالیت هستند. همچنین، مفتخر است که بيش از ٢٠٠ نفر مدرس، متخصص، مترجم و مولف و درمجموع نخبگان ملی حاضر و غایب عاشق فراگیر کردن دانش در کشور به صورت دوركاری و پاره وقت با اين مجموعه در توليد محتوای اختصاصی و آموزش حرفهای همكاری دارند. کلیه خدمات ارائه شده به صورت انتفاعی و بدون هیچگونه حمایت معنوی و مادی از پژوهشکده‌ها، مراکز علمی و اجرایی دولتی تأمين می‌شود.
اين مركز مانند ده‌ها مركز استارتاپی ارزش‌آفرين ديگر در كشور كه با فكر و بيزينس پلن شخصی ولی با دغدغه‌ای متفاوت و صرفا توسعه بی‌محدودیت دانش و ایجاد نوآوری در فرایند آموزش شکل گرفته است و  بيشتر از حمایت هر نهاد دولتی یا خصوصی به حمايت معنوی شما کاربر عزیز در عدم انتشار غیرقانونی محتویات آموزشی نيازمند است.
موسسه ٨٠٨ از ابتدای شكل‌گيری رسمی طَی فعاليت ۵ ساله خود مفتخر به توليد بيش از ١١ هزار نوع محتوای تخصصی است كه از بين آنها بيش از نيمی كاملا توليدی و اختصاصی اين موسسه است.
جهت آشنايی بيشتر با كارخانه توليد اطلاعات ٨٠٨ تصاويری منتخب از برخی برنامه‌های اين موسسه را در وبسايت قرار داده‌ايم:
 
درباره ۸۰۸:
به صورت ویدئوکست راهنمای سایت مشاهده بفرمایید:

دانلود ویدئوکست راهنمای سایت به حجم ۱۲ مگا بایت

 
سخنرانی موسس ۸۰۸ در ارتباط با اهداف شکل‌گیری و معرفی وبسایت جدید Civil808
اگر می‌خواهید به طور خلاصه و جامع مطلع شوید که ما در ۸۰۸ جدید به دنبال چه هستیم، پیشنهاد می‌کنم این ویدئو کم‌حجم را مشاهده بفرمایید. (سخنران: مجتبی اصغری سرخی مدیر و موسس ۸۰۸) .(این برنامه در لابلای کارگاه آموزشی طراحی حالت حدی برگزار شده توسط ۸۰۸ در خرداد ۹۳ در نظام مهندسی استان گلستان ضبط شد.)

 
مدیریت گروه آموزشی ۸۰۸:
گروه آموزشی ۸۰۸ توسط یک تیم خبری آموزشی همکار با سایت و با مدیریت سردبیر بخش خبری اداره می‌شود:
مجتبی اصغری سرخیموسس و مدیر عامل 

کارشناس ارشد سازه

مهران بی‌پروا

گرافیستکارشناس هنری
میثم رزمیبرنامه‌نویس سایتکارشناس نرم‌افزار
مرجان آشفتهبرنامه‌نویس سایتکارشناس نرم‌افزار
علی بناییبرنامه‌نویس سایتکارشناس نرم‌افزار
محبوبه پوریوسفیپشتیبان محتوا، سرپرست دانشنامهکارشناس ارشد عمران
الهام بخشیانپشتیبان محتوا، سرپرست دانشنامهکارشناس ارشد عمران
محمد امین اکبریمعاون اجراییکارشناس ارشد عمران
آرین حسین زادهدوبلور و مجریکارشناس ارشد عمران
الهام آقاباقریپشتیبان فروش و محتواکارشناس ارشد عمران
بهاره بهرامیویراستار و سرپرست تیم مترجمینکارشناس ارشد عمران
 
 آشنایی با موسسه 808 :

در حال حاضر موسسه 808 دارای 10 نیروی ثابت مستقر در دفتر ، 2 نیروی دورکاری فنی تمام وقت ، 2 نیروی دورکاری فنی پاره وقت ، 3 نفر عضو تیم دوبلورهای اختصاصی ، 31 نفر عضو تیم مترجمین اختصاصی همکار با سایت، 162 نفر مدرس مشاور همکار با سایت و 67 نفر نمایندگان فروش همکار با سایت است. در حال حاضر موسسه 808 دارای تنها یک دفتر مرکزی به نشانی تهران ، جلال آل احمد ، گیشا ، ابتدای فروزانفر پلاک 1 واحد 7 میباشد و هیچ شعبه حضوری در جای دیگر از کشور ندارد.

وبسايت ٨٠٨ با بيش از ١١ سال فعاليت متمركز با توليد نزديك به ده هزار ساعت فيلم آموزشي، ١٥٠٠ صفحه دانشنامه تخصصي، ٣٥٠٠ مقاله تحليلي، صد ها ايبوك و پادكست و گزارش ويدئويي اختصاصي در مجموع با انتشار بيش از ٢٠ هزار محتواي آموزشي بر روي وبسايت و اپليكيشن خود، توانسته است بيش از ٩٠٪؜ از نياز آموزشي يك مهندس و دانشجوي گرايش هاي مختلف رشته عمران معماري را بي نياز از هر منبع و كلاس درس و دانشگاهي تماما رايگان تأمين كند تا در هر زمان و مكان با مراجعه به سايت و اپليكيشن اين موسسه نامحدود از اين آموزش ها برخوردار باشند 

روزانه نزديك به ٤ هزار نَفَر متخصص عمران معماري كشور در مجموع بيش از ١٠ هزار صفحه از وبسايت ٨٠٨ (با رتبه اول پربازديد ترين وبسايت عمران و معماري كشور) را با صرف زمان ميانگين دو دقيقه و نيم بازديد ميكنند

نزديك به ٢٠ هزار متخصص صنعت ساختمان كشور هم اكنون در وبسايت ٨٠٨ پروفايل رزومه كاربري دارند كه از اين بين نزديك به 360 نَفَر همكار در بخش هاي تاليف،تدريس،ترجمه،دوبله و نمايندگي فروش با ٨٠٨ در حال همكاري هستند.بيش از ١٥٠ نَفَر مشاور آماده پاسخگويي تماما رايگان به سوالات كاربران در موضوعات تخصصي در بخش پرسش پاسخ سايت و اپليكيشن ٨٠٨ پلاس هستند

فروشگاه محصولات و خدمات مهندسي ٨٠٨ حاوي بيش از ٦ هزار محصول از بيش از ٧٠٪؜ از تأمين كنندگان خرد و كلان ناشران،شركت هاي نرم افزاري و مراكز فروش حضوري و آنلاين متعدد جامعه مهندسي با قابليت ارتباط مستقيم مشتريان با تأمين كنندگان قبل و بعد از خريد ميباشد كه بيش از ٦٠ همكار فروش آنلاين در راستاي اطلاع رساني و فروش بيشتر اين محصولات به اين موسسه در حال همكاري ميباشند.

موسسه ٨٠٨ مفتخر است در سه موضوع طراحي عملكردي سازه، آمادگي هاي ورود به حرفه داخلي و خارجي، مدلسازي اطلاعات ساختمان بيم با أخذ نمايندگي هاي مراكز و موسسات بين المللي (از جمله نمایندگی انحصاری شرکت Seismosoft در ایران) و فعاليت در راستاي بومي سازي علم و تلاش جهت ترويج و شبكه سازي متخصصين اين علوم در لبه دانش دنيا گام بر ميدارد و به دنبال حل مساله است

در انتشار محتوای آموزشی ۸۰۸ همکارانمان ما را در زمینه‌های تدریس، تالیف مقالات و ایبوک‌ها و طراحی محاسابات سازه‌ها همراهی می‌کنند که لیست کامل هریک از آنها را از این قسمت می‌توانید مشاهده بفرمایید.
 
کوتاه درباره موسس:
مجتبی اصغری هستم، کارشناس ارشد سازه، دیوانه‌ای که فکر می‌کند می‌تواند دنیا را تغییر دهد، مولف کتب، وبلاگ‌نویس تخصصی و مدرس دروس تخصصی عمران که علاقه عجیبی به وب و IT دارم و به نوعی یک گیک عمرانی محسوب می‌شم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه‌مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون تشکیل تیم ۸۰۸ از مهر ماه ۸۶ شد و امروز امیدوارم تونسته باشم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمون با کمک همکارانم در گروه آموزشی ۸۰۸ تغییری ایجاد کنم.

اگر می‌خواهید با ایمیل مستقیم با من در ارتباط باشید از این طریق می‌توانید.

 

مطالب مرتبط:
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
 • نظرات