وب سمینار "The Evolution of AutoCAD Civil 3D"

28 مهر 1394 - 12:28
وب سمینار "The Evolution of AutoCAD Civil 3D"

وب سمینار تکامل اتوکد سه­بعدی عمران

آیا شما هنوز هم هر روزه از صفحه کار برنامه لند استفاده می کنید؟ یا اینکه هنوز هم با محصول قبلی برنامه اتوکد سه بعدی عمران کار می کنید؟ در حالیکه هنوز هم فکر می­کنید نیازی به استفاده از نسخه جدید این برنامه ندارید؟

شاید در نظر داشته باشید که از ورژن جدید برنامه اتوکد سه بعدی عمران استفاده کنید. در این مجموعه تحت وب، ما در ورای زمان سفر کرده و به آسانی نحوه استفاده از برنامه اتوکد سه بعدی عمران  و انتقال داده­ها از برنامه لند را به شما آموزش می­دهیم.

همچنین در این سری صحبتی نیز در مورد سبک­ها خواهیم داشت. در عمل جهت تطابق با الگوهای شرکت خود به چه چیز و چه مقدار نیاز دارید؟

ما محصولات خود از سال 2011 تا 2016 را معرفی نموده و دلایل عمده جهت حرکت به­سوی ورژن جدید برنامه اتوکد سه بعدی عمران را بیان می­نماییم.

پس منتظر چه هستید؟ روش صرفه­جویی در وقت و افزایش بازدهی با استفاده از ابزارها و ویژگی­های موجود در آخرین نسخه نرم­افزار اتوکد سه­بعدی عمران را دریابید.

  • چگونه بدون دردسر پروژه­های لند را به اتوکد سه­بعدی عمران منتقل نماییم.

چهارشنبه 94.8.6 ساعت 10.00 صبح

  • ویرایش مقاطع، ­ترازها، تقاطع­ها و کریدورها

چهارشنبه 94.8.27 ساعت 10.00 صبح

  • سال­های میانی اتوکد سه­بعدی عمران:

مدیریت ارتفاع زیاد، آنالیز بهداشتی و رگبار، مدیریت سبک

چهارشنبه 94.9.25 ساعت 10.00 صبح

  • اتوکد سه بعدی عمران در سال­های اخیر:

داشبورد احجام، لوله­های تحت فشار

چهارشنبه 94.10.23 ساعت 10.00 صبح

  • اتوکد سه­بعدی عمران امروز:

مدیریت میان­بر داده­ها، لیبل­گذاری، بهبود توانایی رد و بدل داده

چهارشنبه 94.11.21 ساعت 10.00 صبح

اطلاعات بیشتر

سوالات مرتبط
عکس کاربر
2پاسخ
Autodesk advance concrete
سلام هر ورژنی از اتوکد که نصب می کنم بازهم نرم افزار advance concrete پیغام میده اتوکد شناسایی نشد لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟ ممنون
عکس کاربر
0پاسخ
خطای محدودیت در هنگام اجرای برنامه اتوکد و رویت
با سلام بنده موقعی که به نت وصل میشم این خطا رو میده چه برنامه اتوکد چه در برنامه رویت هر دوتاش هم اکتیو شدن موقع نصب اما الان مشکل ساز شده برام.نمیتونم نت رو هم دائم قطع کنم چون نیاز دارم تو کار.حتی دسترسی هر دوبرنامه رو قطع کردم به نت ولی کارساز نبوده با تشکر از عوامل سایت تصویر به پیوست ارسال شده است
عکس کاربر
6پاسخ
به نظر شما کدوم زمینه در بازار الان و آینده عمران موفقه؟ چیزی که یاد بگیری و بیکار نشی.
سلام خدمت مهندسین عزیز من با مشکل هدف گذاری برای آینده مهندسی رو به رو هستم کارشناسی عمران دارم و مهرماه هم آزمون نظارت و اجرا متاسفانه اصلا نمیدونم چکار باید بکنم در زمان دانشگاه فکر میکردم علاقه زیاددی به طراحی سازه دارم. ایتبس و رویت یاد گرفتم تا حدودی اما الان بازار کار بدجوری گیجم کرده و اصلا نمیدونم باید چکار کنم و به چه سمتی حرکت کنم به نظر شما کدوم زمینه در بازار الان و آینده عمران موفقه؟؟ چیزی که یاد بگیری و بیکار نشی. لطفا نگید علاقه و تخصص.. لطفا منطقی راهنمایی کنید من به خیلی از نرم افزارهای طراحی تسلط نسبی دارم که میتونم تکمیلشون کنم اما حقیقت این روزا خیلی از بیکاری میترسم ممنون از راهنمایی هاتون
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...