مقاله تحلیلی: هزینه بالای پارکینگ مسکونی

مقاله تحلیلی: هزینه بالای پارکینگ مسکونی

طرح تازه هوشمند سیاتل برای دادن مجوز موقت به اجاره نشینان به جای فضاهای پارکینگ کمک می کند که مسکن برای همه بیشتر در دسترس باشد.برای درک این که فقط مستاجران چه مقدار پول می توانند صرفه جویی کنند، شهر به پژوهش(2012) همسایه خود پورتلند در پاسیفیک نورث وست  در این موضوع تکیه کرد که که چطور پارکینگ می تواند بر توان خرید تاثیر بگذارد. این کار هم به دلیل شفافیت و هم نتیجه گیری هایش حیرت انگیز است پس اجازه بدهید نگاهی دقیق به آن بیاندازیم.

 

 

node_3517-civil808_2.pdf

ترجمه شده توسط تیم خبری 808 

منبع :+

پیوستاندازه
PDF icon node_3517-civil808_2.pdf280.58 KB
درباره نویسنده
عکس‌های roozbeh

روزبه محمدی

کارشناس ترافیک و برنامه ریز حمل و نقل مدرس دروس ترافیک و برنامه ریزی حمل و نقل
سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
رسم و مدل سازی رمپ گرد در ایتبس
با سلام میشه لطفا بگید چجوری رمپ زیر رو که سازه فولادی با کاربری پارکینگ هست رو در ایتبس رسم و مدل سازی بکنم ؟ چند تا هم ستون کنار رمپ هست اونارو چیکار کنم ؟ این پروژه فولاد هست باید انجام بدم کلا این قسمت رمپ هارو موندم درضمن هیچ اطلاعات دیگری نداده ممنون میشم واقعا کمکم بکنید
عکس کاربر
4پاسخ
نحوه مدلسازی رمپ در ETABS
دوستان، عرض سلام و خسته نباشید. رمپ در ایتبز چگونه باید مدل شود؟ بنده دو طبقه پارکینک دارم که با رمپ به هم متصل می شوند. رمپ را بصورت یک سقف شیبدار از طبقه همکف تا زیر زمین -1 و از زیرزمین 1- تا -2 تعریف کرده ام، و رمپ ها را به صورت یک دیافراگرم صلب در نظر گرفته ام. آیا این رویه صحیح است. در صورت امکان ممنون میشم از دوستانی که تجربه مشابه دارند، در نحوه آنالیز و طراحی راهنمایی کنند.
عکس کاربر
0پاسخ
نرم افزار AgTek
از دوستان کسی اطلاع داره از این نرم افزار و این که از کجا میتونم پیداش کنم؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .