دوره آنلاین آمادگی آزمون ورود به حرفه عمران و معماری (محاسبات-نظارت-اجرا) شروع از 1 خرداد

دوره آنلاین آمادگی آزمون ورود به حرفه عمران و معماری (محاسبات-نظارت-اجرا) شروع از 1 خرداد
دوره آنلاین آمادگی آزمون ورود به حرفه عمران و معماری (محاسبات-نظارت-اجرا)

همواره این کیفیت برتر آموزشی است که در کنار آنلاین بودن و خارج از محدودیت زمان و مکان برخورداری از کلاس های آموزشی دلیل اصلی استقبال  شرکت کنندگان در دوره های موسسه 808 بوده است. اما این بار با تکیه بر تجربیات گذشته و برگزاری دوره های گوناگون در زمینه آزمون ورود به حرفه در هر سه رشته محاسبات-نظارت و اجرا قصد داریم در کنار پکیج های آموزشی تالیفی شامل فیلم و ایبوک  و آزمون های تالیفی ، دوره هایی را در خدمت شما عزیزان باشیم که صرفا به حل تست در آن بپردازیم. هدف اصلی برگزاری این دوره ها تسلط و بالابردن سرعت در حل مسایل می باشد که برای مهندسینی که در دوره های عمومی شرکت نموده اند اکیدا شرکت در این دوره ها توصیه می شود.  اگر برای اولین بار هست که با آزمون های آمادگی ورود به حرفه آشنا میشوید برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید این یادداشت را مطالعه بفرمایید. جهت ثبت نام در هریک از دوره های تدارک دیده شده در این ترم از انتهای صفحه میتوانید اقدام بفرمایید.

 

به همراه سه دوره آزمون تالیفی در حین دوره 

مزایای شرکت در دوره های آنلاین موسسه 808:

 • بعد ثبت نام برای شما لینک ورود به جلسات هفتگی دوره های آنلاین از طریق ایمیل ارسال میگردد که در زمان ذکر شده قادر خواهید بود آنلاین و زنده از روی دسکتاپ کامپیوتر خود از تدریس استاد استفاده بفرمایید و زنده سوالات خود را صوتی یا نوشتاری بپرسید.
 • علاقه مندان به شرکت در این دوره میتوانند بعد ثبت نام ، فیلم هر جلسه از کلاس را بعد برگزاری هر کلاس دریافت بفرمایند
 • در تلگرامی گروهی مختص این دوره تشکیل میشود که شرکت کنندگان در دوره قادر خواهند بود در آن با استاد در ارتباط با دوره هر زمان پرسش و پاسخ  داشته باشند.
 • این دوره به همراه جزوات رایگانی هست که توسط استاد دوره هر جلسه به شرکت کنندگان داده میشود.

برای ثبت نام به انتهای همین صفحه مراجعه بفرمایید

 • ورکشاپ آنلاین رایگان آمادگی آزمون ورود به حرفه (محاسبات-نظارت-اجرا)

برای آشنایی هرچه بیشتر شما با روند برگزاری دوره های آنلاین موسسه 808 ورکشاپ رایگانی بدین منظور در تاریخ سه شنبه 18 آبان برگزار کردیم که  فیلم این ورکشاپ را از این صفحه میتوانید مشاهده بفرمایید:

 لینک مشاهده فیلم ورکشاپ رایگان

 

توضیحات مهم برای استفاده از کلاس های آنلاین 808 :
دوره های آموزش آنلاین 808 به این نحو است که ثبت نام شدگان دوره لینک ورود به کلاس را پس از کسر موجودی و ثبت نام بلافاصله از طریق ایمیل دریافت خواهند کرد که با کلیک روی آن به صفحه رجیستری منتقل میگردند.کافیست اطلاعات اسم و فامیل و ایمیل خودشان را در آن صفحه وارد کنند. سپس ایمیلی برایشان ارسال میگردد که در آن ایمیل توضیحات نحوه ورود به کلاس و لینک اصلی ورود به کلاس ارسال میگردد. در آن ایمیل که با سابجکت Gotowebinar میباشد لینکی وجود دارد که در زمان شروع همان کلاس درج شده است که از طریق آن لینک میتوانید وارد صفحه مربوطه شده و از کلاس آنلاین استفاده بفرمایید. 
کلاس آنلاین به نحویست که استاد تمام دسکتاپ خود را با شما به اشتراک میگذارد به طوریکه هر فایل پاورپوینت یا نرم افزاری که روی دسکتاپ خود باز میکند بدون وقفه زمانی برای شما به نمایش در می آید و هرکجا هم فایلی نیاز باشد برای شرکت کنندگان در دوره ارسال گردد از طریق همان سیستم نرم افزاری خود با شما به اشتراک میگذارد و شما در حین تدریس دوره نه تنها صدای استاد را بدون وقفه خواهید داشت بلکه در صورت تمایل و داشتن سرعت بالای اینترنت میتوانید وبکم مدرس را هم داشته باشید.
شرکت کنندگان در دوره هر زمان که سوالی داشتند میتوانند سوالات خود را بدون محدودیت به صورت پیامی ارسال نمایند و هر کجا نیاز بود سوال را شفاف تر بپرسند در صورت وصل بودن میکروفون سیستم خودشان میتوانند از مدرس تقاضای شرکت صوتی در کلاس را داشته باشند که با باز نمودن میکروفون کلاس توسط مدرس میتوانند سوال خود را به صورت صوتی با مدرس و سایر شرکت کنندگان کلاس در میان بگذارند.
برای استفاده بدون وقفه از صدای استاد در دوره لازم است حداقل سرعت اینترنت شما 256k باشد.

آنچه در دوره های ورود به حرفه ( محاسبات + نظارت ) ترم بهار خواهیم داشت

با توجه به روندی که آزمون های ورود به حرفه بخود گرفته علی الخصوص آزمون اسفند 95، برآن هستیم در این ترم شکلی کاملا متفاوت به دوره های خود دهیم.  در هر دوره، 3 مرحله آزمونک تالیفی خواهیم داشت که همگام با اتمام فصل های مورد نظر، برگزار خواهد شد که از چند جنبه برای داوطلبان بسیار مفید خواهد بود. اول اینکه فصل های تدریس شده با این سوالات بخوبی مرور خواهند شد و برای انتهای دوره مطالب روی هم انباشته نخواهد شد.مزیت دیگر اینکه سعی شده آزمونک ها شبیه سازی آزمون اصلی باشد که بیشتر شباهت با آزمون اسفند ماه 95 مد نظر می باشد. باهمیاری داوطلبان در طول دوره، آن دسته از عزیزانی که میانگین لازم را بیاورند، میتوانند از تخفیفات ویژه این دوره بهره مند شوند.

دوره های ورودبه حرفه محاسبات بهار 96

تخفیفات ویژه 

 

دوره های ورودبه حرفه نظارت بهر 96


 

 مطالب مرتبط:

 •  پکیج فیلم  و جزوات آموزشی کمکی:

با توجه به تجربه 4 ساله موسسه آموزشی 808 در برگزاری نزدیک به 8 دوره آنلاین و حضوری آمادگی ورود به حرفه پکیج های فیلم های آموزشی به صورت جایگزینی برای کلاس های حضوری برای علاقه مندان به یادگیری خصوصا آنهایی که در نقاط دور افتاده و محروم به سر میبرند تهیه شده است تا بدون محدودیت زمان و مکان از اطلاعات با تجربه ترین اساتید عمرانی کشور برای آمادگی هرچه بیشتر قبولی در آزمون های محاسبات، نظارت ، اجرا برخوردار شوند. در حال حاضر پکیج های آموزشی 808 برای مهندسان عمران و معماری به شکل زیر میباشد:

پکیج فیلم آموزش آمادگی ورود به حرفه اجرا همراه با جزوات کمک آموزشی       پکیج فیلم آموزش آمادگی ورود به حرفه عمران-نظارت همراه با جزوات کمک آموزشی - شهریور 95     پکیج فیلم آموزش آمادگی ورود به حرفه عمران-نظارت همراه با جزوات کمک آموزشی - شهریور 95         

فیلم دوره آموزشی آمادگی آزمون ورود به حرفه معماری طراحی-دکتر مرتضی صدیق          آموزش های مباحث مقررات ملی ساختمان آمادگی ورود به حرفه عمران و معماری

از این صفحه می توانید به لیست کلی دوره های ورود به حرفه دسترسی داشته و ثبت نام نمایید. همچنین می توانید از این صفحه اطلاعات پکیج تولید شده در موسسه 808 برای آزمون ورود به حرفه بهمن 94 را مشاهده  بفرمایید.(پکیج های شماره S15-S16-S21)

ورود به صفحه اصلی وبسایت تخصصی مراجع کمک آموزشی آمادگی آزمون ورود به حرفه

www.ENG808.com  

قسمت هايي از فيلم آمادگي ورود به حرفه عمران- محاسبات، آزمون ورود به حرفه سال 94، موسسه آموزشی Civil808، درس فولاد

دانلود فیلم ورکشاپ آنلاین قدم های اساسی در قبولی آزمون ورود به حرفه ویژه مهندسین عمران و معماری 

دوره های ورود به حرفه محاسبات عمران

کد دورهنام دورهاستاد دورهمدت دورهزمان برگزاریشهریه (ریال)توضیحات
Herfe-M1طراحی سازه های فولادی+سه دوره آزمون دوره ای تالیفیمصطفی دوگوهرانی40ساعتدوشنبه-چهارشنبه 24-213,200,000

جلسه اول دوشنبه 8 خرداد ساعت21

Herfe-M2طراحی سازه های بتنی+سه دوره آزمون دوره ای تالیفیجواد قدرتی40ساعتیکشنبه-سه شنبه 20-173,200,000

جلسه اول سه شنبه 9 خرداد ساعت17

Herfe-M3بارگذاری (مبحث ششم و استاندارد 2800+سه دوره آزمون دوره ای تالیفیمصطفی دوگوهرانی40ساعتدوشنبه-چهارشنبه 20-173,200,000

جلسه اول دوشنبه 8 خرداد ساعت 17

Herfe-M4اصول مهندسی پی+تحلیل سازه هامصطفی دوگوهرانی24ساعتیکشنبه ها 20 -171,900,000

جلسه اول یکشنبه 14 خرداد ساعت17

Herfe-M5دو مرحله آزمون جامع محاسباتگروه اساتید30ساعت1,500,000
Herfe-Mکل پکیج محاسباتگروه اساتید174ساعت13,000,000

دوره های ورود به حرفه نظارت عمران

کد دورهنام دورهاستاد دورهمدت دورهزمان برگزاریشهریه (ریال)توضیحات
Herfe-N1نظارت کد 1 ( فولاد و جوش+ بتن )+ سه مرحله آزمون دوره ایمصطفی دوگوهرانی35ساعتشنبه - سه شنبه 20-172,750,000

شروع از شنبه 13 خرداد ساعت 17

Herfe-N2نظارت کد 2 ( مباحث 5 + 6 + آیین نامه 2800+ 7 + 8+ 11+ 12 )+ سه مرحله ازمون دوره ایمصطفی دوگوهرانی35ساعتشنبه - سه شنبه 24-212,750,000

شروع از شنبه 13 خرداد ساعت 21

Herfe-N3دو مرحله آزمون جامع مصطفی دوگوهرانی10ساعت1,000,000
Hefe-Nکل پکیج نظارتمصطفی دوگوهرانی80ساعت6,500,000