دوره های آنلاین آمادگی آزمون ورود به حرفه عمران و معماری ترم پاییز ۹۶

دوره های آنلاین آمادگی آزمون ورود به حرفه عمران و معماری ترم پاییز ۹۶
دوره های حضوری آنلاین آمادگی آزمون ورود به حرفه عمران و معماری ترم تابستان 96

همواره این کیفیت برتر آموزشی است که در کنار آنلاین بودن و خارج از محدودیت زمان و مکان برخورداری از کلاس‌های آموزشی دلیل اصلی استقبال شرکت‌کنندگان در دوره‌های موسسه ۸۰۸ بوده است. اما این بار با تکیه بر تجربیات گذشته و برگزاری دوره‌های گوناگون در زمینه آزمون ورود به حرفه در هر سه رشته محاسبات- نظارت و اجرا قصد داریم در کنار پکیج‌های آموزشی تالیفی شامل فیلم و ایبوک و آزمون‌های تالیفی، دوره‌هایی را در خدمت شما عزیزان باشیم که صرفا به حل تست در آن بپردازیم. هدف اصلی برگزاری این دوره‌ها تسلط و بالابردن سرعت در حل مسائل است که برای مهندسینی که در دوره‌های عمومی شرکت کرده‌اند، اکیدا شرکت در این دوره‌ها توصیه می‌شود. اگر برای اولین بار هست که با آزمون‌های آمادگی ورود به حرفه آشنا می‌شوید برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید این یادداشت را مطالعه کنید. جهت ثبت نام در هریک از دوره‌های تدارک دیده شده در این ترم از انتهای صفحه می‌توانید اقدام فرمایید.

 

ورکشاپ حضوری رایگان آمادگی آزمون ورود به حرفه (عمران و معماری)

جهت مشاهده فیلم ورکشاپ‌های قبلی از این صفحه می‌توانید مشاهده بفرمایید:

 لینک مشاهده فیلم ورکشاپ های رایگان قبلا برگزار شده

    

توضیحات مهم برای استفاده از کلاس های آنلاین ۸۰۸:

دوره های آموزش آنلاین ۸۰۸ به این نحو است که ثبت نام‌شدگان دوره لینک ورود به کلاس را پس از کسر موجودی و ثبت نام بلافاصله از طریق ایمیل دریافت خواهند کرد که با کلیک روی آن به صفحه رجیستری منتقل می‌شوند. کافیست اطلاعات اسم و فامیل و ایمیل خودشان را در آن صفحه وارد کنند. سپس ایمیلی برایشان ارسال می‌شود که در آن ایمیل توضیحات نحوه ورود به کلاس و لینک اصلی ورود به کلاس ارسال می‌شود. در آن ایمیل که با سابجکت Gotowebinar میباشد لینکی وجود دارد که در زمان شروع همان کلاس درج شده است که از طریق آن لینک می‌توانید وارد صفحه مربوطه شده و از کلاس آنلاین استفاده بفرمایید. 
کلاس آنلاین به نحویست که استاد تمام دسکتاپ خود را با شما به اشتراک می‌گذارد به طوریکه هر فایل پاورپوینت یا نرم‌افزاری که روی دسکتاپ خود باز می‌کند بدون وقفه زمانی برای شما به نمایش در میآید و هرکجا هم فایلی نیاز باشد برای شرکت‌کنندگان در دوره ارسال شود، از طریق همان سیستم نرم‌افزاری خود با شما به اشتراک می‌گذارد و شما در حین تدریس دوره نه تنها صدای استاد را بدون وقفه خواهید داشت بلکه در صورت تمایل و داشتن سرعت بالای اینترنت میتوانید وبکم مدرس را هم داشته باشید.

شرکت‌کنندگان در دوره هر زمان که سوالی داشتند می‌توانند سوالات خود را بدون محدودیت به صورت پیامی ارسال کنند و هر کجا نیاز بود سوال را شفاف‌تر بپرسند در صورت وصل بودن میکروفون سیستم خودشان می‌توانند از مدرس تقاضای شرکت صوتی در کلاس را داشته باشند که با باز کردن میکروفون کلاس توسط مدرس می‌توانند سوال خود را به صورت صوتی با مدرس و سایر شرکت‌کنندگان کلاس در میان بگذارند.
برای استفاده بدون وقفه از صدای استاد در دوره لازم است حداقل سرعت اینترنت شما ۲۵۶K باشد.

با توجه به روندی که آزمون های ورود به حرفه بخود گرفته به خصوص آزمون اسفند ۹۵، بر آن هستیم در این ترم شکلی کاملا متفاوت به دوره‌های خود دهیم.  در هر دوره، ۳ مرحله آزمونک تالیفی خواهیم داشت که همگام با اتمام فصل‌های مورد نظر، برگزار خواهد شد که از چند جنبه برای داوطلبان بسیار مفید خواهد بود. اول اینکه فصل‌های تدریس شده با این سوالات به خوبی مرور خواهند شد و برای انتهای دوره مطالب روی هم انباشته نخواهد شد. مزیت دیگر اینکه سعی شده آزمونک‌ها شبیه‌سازی آزمون اصلی باشد که بیشترین شباهت را با آزمون اسفند ماه ۹۵ داشته باشند. با همیاری داوطلبان در طول دوره، آن دسته از عزیزانی که میانگین لازم را بیاورند، می‌توانند از تخفیفات ویژه این دوره بهره‌مند شوند.

مزایای شرکت در دوره های آنلاین موسسه ۸۰۸:

  • بعد ثبت نام برای شما لینک ورود به جلسات هفتگی دوره‌های آنلاین از طریق ایمیل ارسال می‌شود که در زمان ذکر شده قادر خواهید بود آنلاین و زنده از روی دسکتاپ کامپیوتر خود از تدریس استاد استفاده بفرمایید و زنده سوالات خود را صوتی یا نوشتاری بپرسید.
  • علاقه‌مندان به شرکت در این دوره می‌توانند بعد ثبت نام، فیلم هر جلسه از کلاس را بعد برگزاری هر کلاس دریافت فرمایند.
  • در تلگرامی گروهی مختص این دوره تشکیل می‌شود که شرکت‌کنندگان در دوره قادر خواهند بود در آن با استاد در ارتباط با دوره هر زمان پرسش و پاسخ  داشته باشند.
  • این دوره به همراه جزوات رایگانی هست که توسط استاد دوره هر جلسه به شرکت کنندگان داده می‌شود. 

مطالب مرتبط:

  • پکیج فیلم و جزوات آموزشی کمکی:

با توجه به تجربه ۴ ساله موسسه آموزشی ۸۰۸ در برگزاری نزدیک به ۸ دوره آنلاین و حضوری آمادگی ورود به حرفه پکیج‌های فیلم‌های آموزشی به صورت جایگزینی برای کلاس‌های حضوری برای علاقه‌مندان به یادگیری خصوصا آنهایی که در نقاط دور افتاده و محروم به سر می‌برند تهیه شده است تا بدون محدودیت زمان و مکان از اطلاعات باتجربه‌ترین اساتید عمرانی کشور برای آمادگی هرچه بیشتر قبولی در آزمون‌های محاسبات، نظارت، اجرا برخوردار شوند. در حال حاضر پکیج های آموزشی ۸۰۸ برای مهندسان عمران و معماری به شکل زیر است:

پکیج فیلم آموزش آمادگی ورود به حرفه اجرا همراه با جزوات کمک آموزشی  پکیج فیلم آموزش آمادگی ورود به حرفه عمران-نظارت همراه با جزوات کمک آموزشی  -  شهریور 95  پکیج فیلم آموزش آمادگی ورود به حرفه عمران-نظارت همراه با جزوات کمک آموزشی  -  شهریور 95   فیلم دوره آموزشی آمادگی آزمون ورود به حرفه معماری طراحی-دکتر مرتضی صدیق      آموزش های مباحث مقررات ملی ساختمان آمادگی ورود به حرفه عمران و معماری

از این صفحه می‌توانید به لیست کلی دوره‌های ورود به حرفه دسترسی داشته و ثبت‌نام نمایید. همچنین می‌توانید از این صفحه اطلاعات پکیج تولید شده در موسسه ۸۰۸ برای آزمون ورود به حرفه را مشاهده بفرمایید. (پکیج‌های شماره S15-S16-S21)

ورود به صفحه اصلی وبسایت تخصصی مراجع کمک آموزشی آمادگی آزمون ورود به حرفه

www.ENG808.com  

قسمت هايی از فيلم آمادگی ورود به حرفه عمران- محاسبات، آزمون ورود به حرفه موسسه آموزشی Civil808، درس فولاد

دانلود فیلم ورکشاپ آنلاین قدم های اساسی در قبولی آزمون ورود به حرفه ویژه مهندسین عمران و معماری 

فیلم معرفی دوره های ورود به حرفه

دوره های آنلاین ورود به حرفه محاسبات عمران

کد دورهنام دورهاستاد دورهمدت دورهزمان برگزاریشهریه (تومان)توضیحات
Herfe-MF-1طراحی سازه های فولادیمصطفی دوگوهرانی۴۵+۵ ساعتشنبه‌ها ۲۰:۰۰-۱۷:۰۰ سه‌شنبه‌ها ۲۰:۰۰-۱۷:۰۰450,000

دانلود فیلم معرفی دوره

Herfe-MF-2طراحی سازه های بتنیمصطفی دوگوهرانی۴۵+۵ ساعتیکشنبه‌ها ۲۰:۰۰-۱۷:۰۰ چهارشنبه‌ها ۲۰:۰۰-۱۷:۰۰450,000

دانلود فیلم معرفی دوره

Herfe-MF-3بارگذاری+آیین نامه ۲۸۰۰مصطفی دوگوهرانی۴۰+۵ ساعتشنبه‌ها ۲۴:۰۰-۲۱:۰۰ چهارشنبه‌ها ۲۴:۰۰-۲۱:۰۰400,000

دانلود فیلم معرفی دوره

Herfe-MF-4پی سازی و مصالح بناییمصطفی دوگوهرانی۲۰+۵ ساعتدوشنبه‌ها ۲۴:۰۰-۲۱:۰۰200,000

دانلود فیلم معرفی دوره

Herfe-MF-5۵ آزمون دوره‌ای با رفع اشکالمصطفی دوگوهرانی۱۰ ساعتهمزمان با شروع دوره100,000
Herfe-MFکل پکیج محاسبات (ترم پاییز ۹۶)مصطفی دوگوهرانی۱۷۰ ساعتشروع از 5 اسفند ۹۶1,500,000
Herfe-MFtestآزمون جامع آزمایشی آنلاین آمادگی ورود به حرفه عمران همراه با کلاس رفع اشکال آنلاینمصطفی دوگوهرانی۲۴۰ دقیقه۱۴ اردیبهشت100,000

دوره های آنلاین ورود به حرفه نظارت عمران

کد دورهنام دورهاستاد دورهمدت دورهزمان برگزاریشهریه (تومان)توضیحات
Herfe-NF1نظارت کد ۱ (فولاد و جوش+ بتن)+ سه مرحله آزمون دوره ایمصطفی دوگوهرانی۳۵+۵ ساعتدوشنبه‌ها ۲۰:۰۰-۱۷:۰۰ سه شنبه‌ها ۲۴:۰۰-۲۱:۰۰350,000

دانلود فیلم معرفی دوره 

Herfe-NF2نظارت کد ۲ (مباحث ۵+ ۶ + آیین نامه ۲۸۰۰+ ۷+ ۸+ ۱۱+ ۱۲)+ سه مرحله ازمون دوره ایمصطفی دوگوهرانی۳۵+۵ ساعتیکشنبه‌ها ۲۴:۰۰-۲۱:۰۰350,000

دانلود فیلم معرفی دوره 

Herfe-NF3دو مرحله آزمون آنلاین آزمایشیمصطفی دوگوهرانی۱۰ ساعتهمزمان با شروع دوره100,000
Herfe-NFکل پکیج نظارت (ترم پاییز ۹۶)مصطفی دوگوهرانی۸۰ ساعتشروع دوره از ۵ اسفند ۹۶700,000
Herfe-NFtestآزمون جامع آزمایشی آنلاین آمادگی ورود به حرفه عمران همراه با کلاس رفع اشکال آنلاینمصطفی دوگوهرانی۱۵۰ دقیقه۱۴ اردیبهشت60,000

دوره های حضوری-آنلاین آمادگی ورود به حرفه معماری (نظارت- اجرا- طراحی)

کد دورهنام دورهاستاد دورهمدت دورهزمان برگزاریشهریه (تومان)توضیحات
Herfe-MN1مباحث ۱۸ و۱۳-۱۹-۲۰-۲۱-۲۲-۱۵-۱۱-۲-۳-۴-۵حامد مسیح تهرانی۳۰ ساعتبه زودی300,000

برگزاری حضوری و همزمان آنلاین

دوشنبه ها ساعت 17-21

Herfe-MN2مباحث ۷، ۸، ۹، ۱۰ و آیین‌نامه جوشمصطفی دوگوهرانی۳۰ ساعتبه زودی300,000

برگزاری حضوری و همزمان آنلاین

سه شنبه ها ساعت 17-21

Herfe-MN3نقشه کشی فاز ۲ (آزمون طراحی)سید مهدی میرابیانه۱۰۰ ساعتبه زودی1,000,000

برگزاری دوره به صورت حضوری

Herfe-MN4دو مرحله آزمون آنلاین آزمایشی نظارت و اجراگروه اساتید۵ ساعتبه زودی50,000