طرح عضویت طلایی (VIP)،هدیه 808 به مخاطبان وفادار خود (آپدیت اردیبهشت 97)

طرح عضویت طلایی (VIP)،هدیه 808 به مخاطبان وفادار خود (آپدیت اردیبهشت 97)

آپدیت اردیبهشت 97

جهت اهدای امتیازات ویژه به کاربران همیشگی و دائمی سایت تصمیم به راه اندازی بخشی با عنوان کاربران طلایی سایت گرفتیم. کاربران طلایی دارای امتیازات خاص تری نسبت کاربر های عادی سایت هستند که این امتیازات عبارتند از:

  • 1-شرکت رایگان در ورکشاپ های هفتگی 808 به صورت آنلاین و حضوری ویژه کاربران طلایی و متعاقبا دانلود فیلم حاصل از این ورکشاپ ها (مشاهده لیست ورکشاپ ها)
  • 2-نمایش آیکن VIP در  پروفایل کاربران طلایی به نحویکه اکانت آنها از مابقی متمایز می باشد.
  • 3-امکان مشاهده Full Profile همه کاربران توسط کاربران طلایی با امکان ارسال پیغام خصوصی و مشاوره نامحدود با اساتید سایت- ( تاریخچه مقالات و رادیو ها و کلیه فعالیت های آموزشی که کاربران در سایت دارند برای کاربران طلایی قابل رویت است)
  • 4- امکان استفاده رایگان از بیش از نیمی از ایبوک های انتشارات الکترونیکی سایت (مشاهده لیست ایبوک ها)
  • 5- خرید کلیه محصولات تولیدی 808 شامل ایبوک ها ، دوره و فیلم های آموزشی اختصاصی تولید شده 808 در مدت زمان کاربری VIP برای این اعضا با 10% تخفیف میباشد. (فیلم های آموزشی - دوره های آموزشگاه) ، این تخفیف بدون نیاز به اعمال کد تخفیف و به طور خودکار در قیمت نهایی وارد میشود.

 

سه روش برای تبدیل پروفایل شما به کاربری VIP وجود دارد:

  • 1- تکمیل پروفایل خود:

با تکمیل پروفایلتان به نحویکه 100% از اطلاعات مورد نیاز در پروفایلتان را تکمیل کرده باشید میتوانید به رایگان از 1 ماه کاربری VIP سایت برخوردار شوید.

 

  • 2-با ارسال محتوای آموزشی خود برای وبسایت

این محتوا میتواند در هریک از بخش های رایگان یا پولی سایت از قبیل مقالات تحلیلی-ایبوک-گالری تصاویر ، فیلم ، دوره های آموزشی و محصولات فروشگاهی منتشر گردد. بعد تائید محتوا اکانت شما به رایگان  و به طور دائمی به حالت VIP در خواهد آمد.برای اطلاع از نحوه همکاری با ما تماس بگیرید.

 

  •  3- پرداخت حق عضویت برای تبدیل اکانت شما به VIP

کاربران عادی با پرداخت حق عضویت از طریق همین صفحه از روی تعرفه های ارائه شده در جدول زیر میتوانند به عضویت طلایی سایت در آیند تا از مزایای کاربری VIP در طول مدت خریداری شده برخوردار شوند.

توجه: بعد از پرداخت حداکثر تا 24 ساعت بعد ایمیلی از سوی تیم پشتیبانی سایت خدمت شما ارسال خواهد شد که ضمن تبدیل کاربری شما در سایت از حالت عادی به طلایی توضیحات مربوط به کد تخفیف و سایر موارد نیز به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

کد دورهنام دورهاستاد دورهمدت دورهزمان برگزاریشهریه (تومان)توضیحات
عضویت کاربر طلایی یکماهه50,000
عضویت کاربر طلایی سه ماهه120,000
عضویت کاربر طلایی 6 ماهه220,000
عضویت کاربر طلایی یکساله420,000