طرح عضویت طلایی (VIP)،هدیه نوروزی 808 به مخاطبان دائمی خود

طرح عضویت طلایی (VIP)،هدیه نوروزی 808 به مخاطبان دائمی خود

جهت اهدای امتیازات ویژه به کاربران همیشگی و دائمی سایت تصمیم به راه اندازی بخشی با عنوان کاربران طلایی سایت گرفتیم. کاربران طلایی دارای امتیازات خاص تری نسبت کاربر های عادی سایت هستند که این امتیازات عبارتند از:

1-در بخش مقالات تحلیلی برخی از مقالات خاص شامل لینک مشاهده پخش زنده رایگان وبینار های انجمن ها و همایش های داخلی و متعاقبا دانلود فیلم وبینار برگزار شده همان همایش و پخش شده توسط 808 تنها برای کاربران طلایی به صورت رایگان قابل مشاهده میباشد و سایر اعضا میبایست با صرف هزینه 5 هزار تومان از  این لینک ورود به پخش زنده رایگان همایش ها برخوردار شوند.

(لازم به توجه است همین امکان به تنهایی با توجه به برگزاری حداقل حدود 10 وبینار در ماه توسط 808 برای کابران عادی سایت صرفه جویی معادل ماهانه 50 هزار تومانی به همراه خواهد داشت!)

2-شرکت رایگان در ورکشاپ های هفتگی 808 به صورت آنلاین و حضوری ویژه کاربران طلایی (ورکشاپ های آنلاین هفتگی 808 در سال 94 برای کاربران عادی با مبلغ 5 هزار تومان خواهد بود.)

3-در بخش سازه 808 برای کاربران طلایی ارسال پیشنهاد قیمت و همچنین تعریف پروژه بدون هزینه می باشد.

4-عضویت خودکار در خبرنامه ایمیلی پیامکی ویژه جهت خبر رسانی انچام پروژه های طراحی مشاوره برای کاربران طلایی

5-امکان ارسال پیغام خصوصی به کاربران سایت

(کاربران عادی به طور معمول برای هیچ کاربری از سایت امکان ارسال ایمیل ندارند)

6-ایمیل کاربران سایت فقط برای کاربران طلایی قابل رویت میباشد و ایمیل کاربران طلایی به هیچ عنوان برای هیچ کاربری از سایت قابل رویت نمیباشد.

7-مشاهده نام کاربری افرادی که از پروفایل شخص کاربر طلایی سایت بازدید کرده اند 

(ارسال به صورت Notification در پروفایل و ایمیل به کاربر طلایی)

8-نمایش آیکن VIP در  پروفایل کاربران طلایی به نحویکه اکانت آنها از مابقی متمایز می باشد.

(از امتیاز این ویژگی اینست که در هنگام ارائه پیشنهاد انجام کار در بخش سازه 808 ، کاربر طلایی دارای امتیاز خاص تر و برجسته تری نسبت به سایر کاربران سایت میباشد)

9-امکان مشاهده Full Profile همه کاربران توسط کاربران طلایی

( تاریخچه مقالات و رادیو ها و کلیه فعالیت های آموزشی که کاربران در سایت دارند برای کاربران طلایی قابل رویت است)

10- کاربران VIP جهت شرکت در دوره های آنلاین و حضوری مختلف از 30% تخفیف برخوردار خواهند بود که در صورت تمایل هر کاربر VIP جهت ثبت نام یا خرید هر محصولی که در مدت VIP بودن اکانت کاربری اشان در سایت تمایل به تهیه آن را داشت میتواند از طریق ایمیل با موسسه 808 در ارتباط باشد. 

 

در این طرح هر کاربری که در حداقل 3 دوره آموزشی شامل همایش ، کارگاه آموزشی و دوره های آموزشگاهی 808 طی یکسال اخیر شرکت داشته است (حدودا 350 کاربر سایت طی یکسال اخیر در حداقل 3 دوره آموزشی حضوری یا آنلاین  و همایش های سایت شرکت داشته اند) میتواند به مدت 3 ماه رایگان به عنوان کاربر طلایی در سایت فعالیت داشته باشد. بنابراین کاربران فوق می توانند از طریق ایمیل (info@Civil808.com) به 808 درخواست تغییر نوع کاربری از عادی به طلایی را از ما داشته باشند.

 

کاربران عادی با پرداخت حق عضویت از طریق همین صفحه از روی تعرفه های ارائه شده در جدول زیر میتوانند به عضویت طلایی سایت در آیند:

توجه: بعد از پرداخت حداکثر تا 24 ساعت بعد ایمیلی از سوی تیم پشتیبانی سایت خدمت شما ارسال خواهد شد که ضمن تبدیل کاربری شما در سایت از حالت عادی به طلایی توضیحات مربوط به کد تخفیف و سایر موارد نیز به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

 

کد دورهنام دورهاستاد دورهمدت دورهزمان برگزاریشهریه (ریال)توضیحات
عضویت کاربر طلایی یکماهه500,000
عضویت کاربر طلایی سه ماهه1,200,000
عضویت کاربر طلایی 6 ماهه2,200,000
عضویت کاربر طلایی یکساله4,200,000