تبلیغات شرکت های عمرانی در سایت 808 (پلن های تبلیغاتی سایت به روز شد)

تبلیغات شرکت های عمرانی در سایت 808 (پلن های تبلیغاتی سایت به روز شد)

در بین کلیه فعالیت های موسسه 808 قسمت مربوط به بخش وبسایت « موسسه آموزشی مهندسی 808» هیچگاه از ابتدا تاکنون رویکردی تجاری نداشته و نخواهد داشت، به همین علت، حتی وقتی از آگهی و پذیرش تبلیغ در «808» صحبت می‌کنیم، هدف فراهم آوردن بستر و یک شرایط اولیه، برای توسعه محتوایی این سایت در آینده است. منتها تبلیغات در 808 تنها محدود به فضای آنلاین نمیشود بلکه در پکیج جدید تلفیقی از تبلیغات فیزیکی و آنلاین با بیشترین برد تبلیغاتی برای شرکت های متقاضی مدنظر است و ما اعتقاد داریم این تبلیغات بیش از هر نوع تبلیغ دیگری بهتر میتواند در بلند مدت منجر به برند سازی شرکت ها گردد.

– وبسایت 808 دارای پیج رنک گوگل ۴ است. به طور متوسط هر روز، حدود 4 تا 5 هزار بازدید از سایت میشود و به طور متوسط هفتگی 30  الی 40 محتوای آموزشی تالیف شده (از قبیل مقاله تحلیلی، ایبوک ، رادیو ، دوره آموزشی ) در سایت اضافه میگردد.

– در حال حاضر وبسایت کنونی 808 دارای 5700 عضو میباشد (توضیح: قالب وبسایت فعلی از تیر 93 شروع به کار نموده و طی 6 سال قبل رونمایی قالب کنونی این وبسایت در قالب های قبلی 808 سیستم عضو گیری موجود نبوده است) که از بین کاربران سایت اساتید دانشگاهی ، مدیران عامل شرکت های بزرگ و بعضا برخی از شرکت ها نیز دیده میشود.(لیست کاربران سایت جهت مشاهده رزومه تک تک کاربران از این صفحه برای تمامی افراد قابل رویت میباشد)

- «سازه808» از 9 سال پیش، یعنی دقیقا از ۲۹ آذر سال 86 آغاز به کار کرده است و تا کنون بدون وقفه به کار خود ادامه داده است. در این بازه زمانی ۸ ساله، بیش از 7500 پست تالیفی در این وبسایت نوشته شده است که نشاندهنده سرعت بسیار بالای به روز شدن سایت می‌باشد. 

– از لحاظ میزان تأثیرگذاری، این وبسایت از سوی شمار زیادی از وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌ها و خبرگزاری‌های معتبر و مطرح عمرانی فارسی، لینک شده است. کافی است در گوگل «وبسایت 808» را جستجو کنید.

– گرچه مخاطبان808 را بیشتر نسل جوان تازه فارغ التحصیل و افراد تحصیل کرده عموما با مدرک کارشناسی ارشد به بالاتر و علاقه مند به مباحث تخصصی سازه و زلزله تشکیل می‌دهند، اما در میان خوانندگان این وبسایت هر قشری را می‌توان پیدا کرد، از مهندسان اجرایی گرفته تا مهندسان محاسب ، از مدیران عامل شرکت های مشاور تا اساتید دانشگاه های سراسر کشور و بعضا خارج از کشور .

- درجه تأثیرگذاری «808» روی مخاطب: اما چیزی که فراتر از اعداد و میزان کلیک‌هاست و معمولا توسط آگهی‌دهنده‌ها جدی گرفته نمی‌شود، درجه تأثیرگذاری و برد رسانه‌‌ای سایت‌هاست. چیزی که برای یک آگهی‌دهنده مهم است، میزان افزایش فروش محصول یا فرضا خوب خوانده شدن مطالب یک سایت یا وبلاگ اطلاعاتی بعد از درج آگهی است. خوشبختانه «808» توانسته است در مدت 8 سال فعالیت اش اعتبار بسیار زیادی میان مخاطبان خود کسب کند، به نحویکه آثار آن را در فروش آنلاین نرم افزار هایی با قیمت بیش از 3 میلیون تومان در بخش فروشگاه سایت میتوان جستجو کرد.

 

 

شرایط عمومی قبول آگهی در وبسایت 808:

 «808» و اصولا هر نشریه آنلاین یا کاغذی دیگر، راهی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها ندارد. «808» هیچگونه رابطه کاری با صاحبان آکهی‌ها مندرج ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آگهی‌های درج شده ندارد و نمی‌پذیرد. با این همه ما آگهی‌هایی را که به صورت آشکار ناقض قوانین داخل کشور هستند، پذیرش نمی‌کنیم و در مواردی هم مثل تبلیغات مربوط به خدمات محصولات نوین صنعت ساختمان ، مجوز تبلیغ از مرکز تحقیقات مسکن و ساختمان درخواست می‌کنیم. 

 1.  تخفیف فقط در موارد خاص مثل سفارش آگهی به مدت سه ماه و بیشتر و یا درخواست آگهی با تعداد زیاد، ممکن است.
 2.  در وبسایت 808 شرکت های تبلیغ دهنده میتوانند ، کلیه شرکت های ساختمانی ، صنوف مرتبط با عمران ، کنفرانس های عمرانی باشند.
 3.  808 به جهت ماموریت اصلی خود از قبول آگهی های مرتبط با آموزش از جمله بخش های کلاس های آموزشی ، انتشارات و هر موردی که به آموزش مهندسی مربوط میگردد معذور است.
 

نحوه سفارش آگهی:

برای دریافت تعرفه کامل تبلیغاتی مرتبط با حرفه خود در وبسایت 808  می توانید با مدیر بخش تبلیغات سایت از طریق مشخصات صفحه تماس با ما و  یا با ایمیل Saze808@gmail.com تماس حاصل فرمایید.

 

کوتاه درباره 808:

سازه808  تمام تلاش خود را برای انتقال دانش تخصصی سازه و زلزله به کار گرفته است و به عنوان یک موسسه خصوصی خود را در امر تولید این دانش در کشور با تلفیقی از تجربیات جهانی پیش قدم میداند.

 • جهت اطلاع از نحوه مدیریت وبسایت 808 و نیز آشنایی با مدیریت سایت میتوانید به این صفحه مراجعه بفرمایید.
 •  
 • انتشار مطالب تخصصی در سایت 808 تابع قوانینی سختگیرانه ای با حفظ احترام به قانون کپی رایت بین المللی میباشد که برای آشنایی با آن میتوانید این صفحه را مطالعه بفرمایید. برای مثال حتی از قراردادن لینک دانلود نسخه های کرک شده نرم افزار های روز دنیا و یا دانلود کتاب های تخصصی عمران در دنیا در سایت 808 از روز اول تا کنون خودداری شده است.
 •  
 • همچنین همکارانی که به عنوان (مدرس ، مولف و تهیه کننده محصول) با ما در سایت جهت انتشار مطالب تماما تالیفی همکاری میکنند پس از بررسی و تائید رزومه علمی آنها از سوی مدیریت 808 از طریق فرمتی از پیش تهیه شده اقدام به تهیه اختصاصی مطالب و ارسال جهت انتشار در سایت از طریق این صفحه  میکنند.
 •  
 • برای آشنایی مختصر با 808 و شناخت تفاوت های آشکار بین این وبسایت با کلیه وبسایت های موجود در وب عمرانی فارسی ، کافیست به این صفحه مراجعه بفرمایید تا از نظرات اساتید برجسته داخلی و خارجی عمران کشور در ارتباط با ما مطلع شوید.
 •  
 • یکی از نقاط قوت 808 حضور فعال در کلیه شبکه های احتماعی با تاثیر گذاری مستقیم بر روی نزدیک به 40 هزار فالو کننده های صفحات مختلف 808 در این شبکه هاست که از این صفحه میتوانید به برخی از این آدرس ها مستقیم دسترسی داشته باشید.
 •  
 • در حال حاضر برنامه 808 تلفیقیست بین آموزش های حضوری و آنلاین بین وبسایت 808 و دفتر مرکزی موسسه در تهران و نمایندگی های 808 در فضای آنلاین و حضوری سراسر کشور. در این صفحه میتوانید با تعدادی از نمایندگی هایی که طی سالیان اخیر با درخواست آنها جهت اشاعه این فرهنگ و هدف در کشور موافقت گردیده است آشنا شوید.
 •  
 • یکی از فعالیت های 808 در کنار انتشار محتوای آموزشی در بخش های رادیو ، انتشارات ، آموزشگاه و مقالات تحلیلی ، پخش زنده وبینار کنفرانس ها و همایش های مختلف عمرانی کشور است که توسط دانشگاه ها ، مراکز دولتی و انجمن های تخصصی علمی عمران کشور برگزار میگردد. از طریق این صفحه میتوانید با برخی از این خدماتی که توسط 808 انجام میگیرد میتوانید آشنا شوید.
 •  
 • 808 طی سال های اخیر همواره به مقوله فرهنگ سازی اعتقاد داشته است به نحویکه ساعت های زیاد با تهیه و انتشار یادداشت های آموزشی تحلیلی فرهنگی مختلف در بخش وبلاگ سایت سعی در ایجاد تحولی از نوع تغییر باور سنتی افکار آموزشی کشور در زمینه صنعت ساختمان بوده است که از این صفحه میتوانید به یادداشت های 808 دسترسی داشته باشید.

 

 

 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .