یادداشت 89: شیوه نامه همکاری با 808 در تولید محتوا های آموزشی عمران و معماری (آپدیت فروردین 96)

یادداشت 89: شیوه نامه همکاری با 808 در تولید محتوا های آموزشی عمران و معماری (آپدیت فروردین 96)
یادداشت 89: شیوه نامه همکاری با 808 در تولید محتوا های آموزشی عمران و معماری (آپدیت فروردین 95)

انتشار محتواهای آموزشی شما در بستر  خلاقانه 808 ، با امکان قیمت گذاری و خرید محتواهای از پیش تولید شده ی شما جهت انتشار اختصاصی ، امکان پذیر است. لازم به ذکر است ، محتواها پس از ارزیابی کیفی  توسط تیم تخصصی 808 ، با نام شما در سایت منتشر خواهند شد.

به دلیل درخواست های تعدادی از  کاربران وبسایت 808 جهت همکاری با موسسه در جهت تولید و انتشار محتوا، تصمیم گرفتیم شیوه نامه مالی و حقوقی مدونی برای انواع مختلف همکاری با موسسه در زمینه تولید - انتشار  و نمایندگی پخش انواع محتوا های آموزشی مهندسی عمران و معماری در نظر بگیریم.

عزیزانی که تمایل دارند از این طریق به جمع همکاران ما بپیوندند میتوانند پس از  مطالعه جدول زیر ،  از طریق تماس با ایمیل info@Civil808.com ضمن ارسال رزومه خود یا آدرس پروفایل کاربری اشان در وبسایت 808 ، ردیف همکاری مورد تمایل خود را اعلام نمایند.

خلاصه محتوای مورد نیاز جهت ارزیابی کیفی محتوا  توسط اعضای هیئت علمی 808 عبارتست از:

  • چنانچه موضوع کتاب باشد سرفصل کتاب و چند صفحه به دلخواه از داخل فصول 1 به بعد کتاب
  • چنانچه نرم افزار باشد ، نسخه دموی محدود شده از نرم افزار که قابلیت تست نتایج را داشته باشد
  •  و چنانچه موضوع از قبیل فیلم یا تدریس در دوره باشد ، خلاصه ای از فیلم و یا جزوه تدریس دوره خود را برای ما ارسال بفرمایند.

 

 

 

توضیحات مرتبط:

  • پیش شرط شروع همکاری در هریک از سه قسمت فوق ارزیابی کیفی خلاصه محتوا توسط اعضای هیئت علمی 808 میباشد تا درصورت تامین حداقل های تعیین شده محتوا به جمع همکاران ما بپیوندید.
  • در قسمت تولید محتوا ، مدیریت و تیم علمی 808 در کلیه بخش های فرآیند تولید محتوا نظارت دقیق داشته و با تامین کلیه امکانات فیزیکی و نرم افزاری مورد نیاز، فرآیند تولید را در درون خود موسسه زیر نظر میگیرد. محصولات این بخش قبل و حین برگزاری دوره در صفحه Civil808.com/college و پس از تولید فیلم از صفحه Civil808.com/store وبسایت 808 قابل تهیه میباشد.

 اعضای هیئت علمی 808 جهت تولید مداوم و آپدیت محصولات تولید شده قبلی میبایست به صورت تمام وقت در طول هفته با موسسه همکاری داشته باشند و از دیگر وظایف این افراد بررسی کیفی محتواهای آموزشی بخش های مختلف سایت در حوزه موارد تخصصی ایشان میباشد.

  • در قسمت دریافت محتوا ، کلیه محتواهای آموزشی دانلودی از قبیل : فیلم - نرم افزار ، و کتاب های الکترونیکی پس از ارزیابی کیفی اعضای هیئت علمی 808 در بخش مربوطه درسایت به نشانی Civil808.com/Article منتشر میگردد.
  • در قسمت نمایندگی فروش ، با هدف تامین و ارائه کلیه موارد آموزشی مرتبط در زمینه مهندسی عمران و معماری با دریافت کمترین درصد حق فروش از مولفین محترم، سعی در ارائه بهترین محصولات آموزشی از قبیل  (کتاب- فیلم آموزشی و نرم افزار ) در بخش فروشگاه سایت به نشانی shop.Civil808.com میباشد.
  • بدیهیست در همه ردیف های ذکر شده نام مدرس یا مولف محصول حتما چه در سایت و چه در حالت عرضه فیزیکی محصول  در محتوا درج میگردد.

 

             

 مطالب مرتبط:

Comments

ادرس تارنمای بنده abibanaha.blogfa.com in google نمونه های فیلم به صورت رایگان وغیر رایگان طراحی سه بعدی وسازه به زودی
عکس‌های SASANKM
SASANKM
سلام مهندس سرخی بنده کردمیر هستم. لینک فیلمهای مربوط به رویت مقدماتی 2014 را امروز فرستادم. در آینده بعد از تایید شما ادامه آنها را تهیه کرده و لینک آنها را برای شما خواهم فرستاد. با همین نام کاربری SASANKM ساسان کردمیر
عکس‌های SASANKM
SASANKM

سلام جناب مهندس کردمیر ، ممنون از شما ، هم اکنون فیلم های شما در بخش ویدئو گالری وبسایت جهت استفاده علاقه مندان قرار گرفته است

عکس‌های Civil808-Admin
Civil808-Admin