ورکشاپ های تخصصی

فیلم وبینار آشنایی مقدماتی با نرم افزار OpenSees

فیلم وبینار آشنایی مقدماتی با نرم افزار OpenSees  با تدریس هادی اسلام نیا در تاریخ  ۹ مرداد برگزار شد.برای تهیه پستی به این صفحه از فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار تبادل داده های اطلاعاتی بین نرم افزارهای Revit و Excel

فیلم وبینار تبادل داده های اطلاعاتی بین نرم افزارهای Revit و  Excel در تاریخ برگزاری ۲۷ تیرماه برگزار شد.برای تهیه پستی به این صفحه از فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار Conceptual Modeling In Mass ،ایده پردازی و طراحی کانسپت در محیط مدلسازی مس نرم افزار رویت

وبینار Conceptual Modeling In Mass ،ایده پردازی و طراحی کانسپت در محیط مدلسازی مس نرم افزار رویت در ۲۱ تیرماه  برگزار شد. برای تهیه پستی آن به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار بررسی مهمترین تغییرات مبحث نهم ویرایش پنجم (۹۹) و کاربرد نرم افزاری آن

وبینارآنلاین بررسی مهمترین تغییرات مبحث نهم ویرایش پنجم (۹۹) و کاربرد نرم افزاری آن با تدریس علیرضا فاروقی برگزار شد. برای تهیه پستی به این صفحه از فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینارمدلسازی اطلاعات ساختمان با نرم افزار Tekla structures

ورکشاپ آنلاین مدلسازی اطلاعات ساختمان با نرم افزار Tekla structures با تدریس مجتبی لاریجانی در تاریخ ۵ تیرماه ۹۹ برگزار شد.برای تهیه پستی محصول به این صفحه از سایت مراجعه کنید

فیلم وبینار تاثیر مقاومت الکتریکی در میزان دوام و خوردگی سازه های‌ بتنی ، نحوه انجام آزمایش و بررسی الزامات در ویرایش جدید مبحث نهم

وبینار تاثیر مقاومت الکتریکی در میزان دوام و خوردگی سازه های‌ بتنی ، نحوه انجام آزمایش و بررسی الزامات در ویرایش جدید مبحث نهم با تدریس حامد فرح ابادی برگزار شد.برای تهیه پستی محصول به این صفحه از سایت مراجعه کنید

فیلم وبینار بررسی کاربردی اندرکنش خاک و سازه از منظر آیین نامه ۲۸۰۰

وبینار بررسی کاربردی اندرکنش خاک و سازه از منظر آیین نامه ۲۸۰۰ با تدریس نوید حسینی در تاریخ ۱۵ تیرماه ۹۹ برگزارشد.برای تهیه پستی به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

کلاس های آنلاین نکته و حل تست آمادگی کنکور دکتری عمران 99 (سازه- زلزله- ژئوتکنیک)

کنکور دکتری عمران، امسال نیز مانند سال‌های گذشته برگزار خواهد شد و در منابع ذکر شده درس‌های تخصصی ملاک طرح سوال قرار گرفته و سوالات عمومی شامل دروس زبان و استعداد تحصیلی است.

ورکشاپ آنلاین آموزش جامع و کاربردی نرم افزار Revit و Enscape

ورکشاپ آنلاین آموزش جامع و کاربردی نرم افزار Revit و Enscape در تاریخ ۲۶ خرداد ساعت ۱۹ تا ۲۱ با تدریس مهندس حسین سماعی برگزار می شود.

ایران پس از کرونا چه شکلی خواهد بود؟! وبینار شماره 4، دوشنبه - 22 اردیبهشت

مجموعه وبینار های رایگان 808 با همکاری  شرکت های فعال در ساخت و ساز کشور

هر هفته دوشنبه شب ها از فاصله دو متری همراه شما هستیم!

فیلم آموزشی شبیه سازی عددی ساخت و آبگیری سدخاکی در FLAC3D

فیلم آموزشی شبیه سازی عددی ساخت و آبگیری سدخاکی در FLAC3D با تدریس علیرضا رشید دل در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۹۹ برگزار شد. برای تهیه محصول پستی آن به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

فیلم وبینار پاسخگویی به سوالات در حوزه اجرا و بهینه سازی دیتیل های ساختمانی

 وبینار پاسخگویی به سوالات در حوزه اجرا و بهینه سازی دیتیل های ساختمانی با تدریس  سید مهدی میر ابیانهدر تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۹۹ برگزارشد. برای تهیه پستی محصول به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار معرفی نرم‌افزارکاربردی PLAXIS 2D 2020 در مهندسی ژئوتکنیک

 وبینار معرفی نرم‌افزارکاربردی  PLAXIS 2D  2020 در مهندسی ژئوتکنیک با تدریس محب اله آگاه ناو در تاریخ  ۹ اردیبهشت ۹۹ برگزار شد.برای تهیه پستی محصول به این صفحه مراجعه کنید

فیلم وبینار شبیه سازی جامع حفاری مکانیزه سپری تونل با TBM در نرم افزار FLAC 3D-قسمت دوم

فیلم وبینار شبیه سازی جامع حفاری مکانیزه سپری تونل با TBM در نرم افزار FLAC 3D-قسمت دوم باتدریس علیرضا رشید دل در تاریخ یکشنبه ۷ اردیبهشت برگزارشد. برای تهیه پستی آن به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار مساحی در ساختمان

 وبینار مساحی در ساختمان با تدریس  سعید محمدی اصل درتاریخ برگزاری ۲۲ فروردین ۹۹ برگزار شد. برای تهیه پستی آن به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار شبیه سازی جامع حفاری مکانیزه سپری تونل با TBM در نرم افزار FLAC 3D - قسمت اول

 وبینار شبیه سازی جامع حفاری مکانیزه سپری تونل با TBM در نرم افزار FLAC 3D با تدریس علیرضا رشید دل در تاریخ  ۳۱ فروردین ماه ۹۹ برگزار شد. برای تهیه پستی محصول آن به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار چالش های پژوهش های عددی در مسیر انتشار مقاله موفق، قسمت دوم: روشهای ارزیابی رفتار سازه ها

 وبینار چالش های پژوهش های عددی در مسیر انتشار مقاله موفق، قسمت دوم: روشهای ارزیابی رفتار سازه ها با تدریس سید علیرضا جلالی  در تاریخ ۲۱ فروردین برگزار شد. برای تهیه پستی به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

فیلم وبینار مدلسازی شبه استاتیکی و شبه دینامیکی مدل های ژئوتکنیکی با نرم افزار FLAC 2D

وبینار مدلسازی شبه استاتیکی و شبه دینامیکی مدل های ژئوتکنیکی با نرم افزار  FLAC 2D با تدریس  علیرضا رشید دل در تاریخ  ۱۶ فروردین ۹۹ برگزار شد. برای تهیه پستی به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار مدلسازی عددی تست برش مستقیم خاک و تاثیر تزریق دوغاب بوسیلهFLAC 2D

وبینار مدلسازی عددی تست برش مستقیم خاک و تاثیر تزریق دوغاب بوسیلهFLAC 2D باتدریس  علیرضا رشید دل در تاریخ  ۹ فروردین ۹۹ برگزار شد.برای تهیه پستی آن به این صفحه از فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

 

فیلم وبینار جمع بندی و حل تست تئوری الاستیسیته (آمادگی کنکور دکتری ۹۹)

وبینار جمع بندی و حل تست تئوری الاستیسیته (آمادگی کنکور دکتری ۹۹) با تدریس نوید حسینیدر تاریخ  ۳۰ فروردین ۹۹ برگزار شد.برای تهیه محصول پستی به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار جمع‌ بندی و حل تست دینامیک سازه ها آمادگی کنکور دکتری ۹۹

 فیلم وبینار جمع‌ بندی و حل تست دینامیک سازه ها آمادگی کنکور دکتری ۹۹ با تدریس میثم رمضانی در تاریخ ۵ اردیبهشت ۹۹ برگزار شد.برای تهیه پستی محصول به این صفحه از فروشگاه سایت مراجعه کنید.

 

فیلم وبینار تحليل سازه و مقاومت مصالح (ويژه ارشد و دكتری عمران ٩٩)

وبینار تحليل و مقاومت  ويژه ي ارشد و دكتري عمران ٩٩ با تدریس تیام شیرزادی در تاریخ 7 فروردین 99  برگزار شد. برای تهیه محصول پستی به این صفحه از سایت مراجعه کنید.

صفحه‌ها

تقویم آموزشی

31 مرداد 1399
دبیرخانه دائمی کنگره
18 شهريور 1399
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
18 شهريور 1399
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
1 آبان 1399
مرکز مطالعات و تحقیقات علوم و فنون بنیادین در جامعه
18 آبان 1399
کمیته ملی سدهای بزرگ ایران
20 آبان 1399
انجمن مکانیک سنگ ایران
10 بهمن 1399
انجمن بتن ایران

موسسه 808 نماینده موسسات جهانی در ایران

پکیج استثنایی 808