دوره های تاپیک Architect

اسلاید شو صفحه معماری
دوره های تخصصی مهندسی معماری

نرم افزار - آزمون های ورود به حرفه

توضیحات دوره های معماری

اطلاعاتی از دوره فشرده مدلینگ و رندرینگ معماری (R.S.V.P):

در 3 جلسه اول ، مدلینگ مقدماتی آموزش داده میشود و هنر جو در طی این 6 ساعت ، نقشه کشیِ 3D به همراه در و پنجره گذاری و سه بعدی سازی انواع پلان ها و طرح هایی که از سمت کارفرما داری نقشه دو بعدی هستند را فرا خواهد گرفت . پس از آن در مدلینگ پیشرفته ، هنرجو طراحی انواع سقف ها ، دیوار ها ، کف ها ، راه پله ها ، رمپ ها و ... و طراحی انواع ویلا و فرم های دکوراتیو داخلی را طی 5 جلسه فرا خواهند گرفت . پیش از پایان دوره مدلینگ پیشرفته (پس از اتمام کار در نرم افزار رویت) ، به مدت 1 جلسه وارد نرم افزار اسکچاپ شده و طراحی انواع فرم های کرو و قوس دار نظیر طراحی انواع گنبد ، انواع ناقوس های کلیسا و انواع سقف ها با کرویت بالا ، آموزش داده میشود . بعد از پایان مدلینگ و اطمینان خاطر از طراحی انواع مدل های معماری وارد مبحث وی ری می شویم . در وی ری ساختن انواع متریال ها ، شیشه ها ، رنگ ها ، آینه و انواع نور پردازی در 2 جلسه به هنرجو آموزش داده می شود . خروجی یا رندر نهایی از طرح مورد آموزش در این مرحله تولید می گردد .

پس از وی ری ، خروجی نهایی که در غالب عکس درآمده ، وارد نرم افزار فتوشاپ میشود و عملیات پست پروداکشن (فتوشاپ معماری) طی دو جلسه آموزش داده میشود . اوج کار دوره در این مرحله قرار دارد زیرا که با انجام فتوشاپ معماری بر روی رندر خامی که از مراحل قبل بدست آمده ، به بیشتر واقعی شدن خروجی نهایی می انجامد .

  • دوره ها

    دوره نظارت ورود به حرفه معماری
    در حال ثبت نام
    علاقه مندان به شرکت در این دوره میتوانند بعد ثبت نام ، فیلم جلسات برگزار شده تا این لحظه را دریافت نموده و در ادامه جلسات به صورت آنلاین و زنده شرکت داشته باشند. برای این منظور از تخفیف 20% برای ثبت نام میتوانند برخوردار شوند طول دوره: 70ساعت هزینه ثبت نام: 5,000,000 شروع دوره: 9 بهمن 1395 زمان برگزاری کلاس ها: شنبه‌ها و دوشنبه‌ها 17 تا 21