موسسه 808 نمایندگی رسمی شرکت EITexperts در ایران

موسسه 808 نمایندگی رسمی شرکت EITexperts در ایران

به اطلاع مهندسان عمران کشورمان میرسانیم هم اکنون موسسه آموزشی 808 به عنوان نماینده رسمی موسسه EITexpets  با مدیریت جناب دکتر جهانیان مستقر در کشور آمریکا كه برگزار کننده دوره های آنلاین آمادگی قبولی در آزمون های بین المللی مهندسی موسوم به FEو PE  ميباشد این امکان را برای مهندسان کشورمان فراهم کرده است تا از طریق وبسایت این موسسه از امکان ثبت نام در آزمون  و استفاده از دوره های آنلاین و خدمات مشاوره ای این شرکت برخوردار شوند. (معرفی بخش همکار  EITexpert در ایران در وبسایت این موسسه )

سوالات متداول:

آزمون  PE و FE چیست؟

(Professional Engineering) PE و (Fundamental of Engineering) FE

برای گرفتن مدرک PE در ابتدا شما باید امتحان FE بدهید ومدرک انرا دریافت نمایید. بنابراین مدرک FE راهی است به سوی گرفتن مدرک PE . امتحان FE شامل سوالهایی ابتدایی در رشته مهندسی مورد نظر شما می باشد. این سوالات بیشتر بصورت تیوری است تا عملی و حرفه ای. با گذراندن امتحان FE ،آنها فقط می خواهند بدانند که شما مفهوم و اصل موضوع رشته خود را درک کرده اید و میدانید. به همین خاطر سوالات در این امتحان ، سوال هایی سطحی و مفهومی هستند . برای قبولی در این امتحان دانستن یک سری نکات و تکنیکهای تستی ضروری میباشد. قابل به ذکر است که این نکات و تکنیکها کاملا با امتحانات کنکور در ایران فرق دارند. خیلی از عزیزان دانش خوبی دارند، ولی این تکنیکها را بلد نیستند و همین امرموجب رد شدن آنها در امتحان می شود. بعلاوه همانطور که میدانید دوره لیسانس دامنه وسیعی از مطالب مرتبط به رشته شما را در بر میگیرد و مطالعه مجدد انها بسیار زمانبر و مشکل میباشد. اما کادر اموزشی با تجربه ما این راه را برای شما ساده کرده است. با سالیان سال تجربه در این زمینه، ما به شما می اموزیم که چه بخش هایی را مطالعه نمایید. بعلاوه تکنیکها و چگونگی پاسخگویی به سوالات در طول دوره به شما بطور کامل اموزش داده می شود تا قبولی شما با یکبار امتحان تضمین شود. در این امتحان احتیاجی نیست شما وارد عمق بعضی از بخش ها شوید، یا از الف تا ی کتاب را بدانید و بخوانید. پس بسیار مهم است که چه بخوانید و چگونه و با چه تکنیکی جواب سوالات را بدهید .

بعد از گرفتن مدرک FE ، میتوانید برای گرفتن مدرک اصلی یعنی PE اقدام نمایید. همانطور که اشاره کردیم ، PE به شما قدرت میدهد و باعث می شود که شرکتهای مختلف شما را به عنوان یک مهندس حرفه ای در رشته خود به حساب اورند. بنابراین احتمال استخدام شما را بسیار بالا میبرد. بعلاوه مهندسانی که مدرک PE را دارند نسبت به انهایی که این مدرک را ندارند حقوق بسیار بالاتری دارند. حتی اگر بخواهید کار خود را داشته باشید این مدرک کمک بزرگی به شما میکند، تا شما راحت تر لایسنس کار خود را بگیرید و مشتریان خود را داشته باشید. این مدرک امریکایی امروزه در بسیاری از کشورها ی جهان به عنوان یک مدرک بسیار مهم به حساب میاید. سوالات در امتحان PE با امتحان FE متفاوت می باشد. برخلاف FE سوالات PE بیشتر عملی بوده و نشان دهنده میزان و عمق تجربه کاری شما میباشد. این امتحان نیز تکنیک ها ی خاص خود را دارد و حتی در این امتحان شیوه ثبت نام نیز متفاوت میباشد. اما شما نمی خواهد نگران هیچ چیز باشید زیرا تیم مجرب ما در تمام این مراحل با شما ست و راه را برای رسیدن به هدفتان که گرفتن مدرک PE میباشد آسان می نماید .

سوالاتی که درذهن شما بوجود امده : 

 

Q1 - چگونه ثبت نام نمایم ؟ 
Q2 - امتحان را کجا باید داد ؟ 
Q3 - چگونه خود را برای امتحان اماده نمایم؟ 
Q4 - ایا مدرک دانشگاهی ایران که مورد اعتبار EAC/ABET  ندارد ، قابل قبول است؟ چگونه و به کجا مدارک خود را بفرستم، آ یا برای NCEES باید فرستاد یا محلی که می خواهیم امتحان بدهیم ؟ 
Q5 - ایا هر کسی میتواند این امتحان را بدهد یا باید دوره ویژه ای بگذراند ؟ 

A1 - این سوالی است که در ذهن خیلی ها نقش بسته است. چگونه ما می توانیم ثبت نام کنیم. اصلا لازم به نگرانی نیست. تیم مجرب ما این کار را برای شما انجام میدهد. شما کافی است با ما تماس بگیرید و بقیه کار را به عهده ما بگذارید. 
A2 - امتحان در ایران برگزار نمی گردد و این امتحان با امتحانی که در ایران برگزار می شود به نام مهندسی حرفه ای بسیار فرق دارد.  نزدیکترین و بهترین مکان برای شما ایرانیان عزیز دانشگاه شارجه هست. برای ثبت نام شما ما با انها تماس خواهیم گرفت و تمام مراحل کاری را انجام خواهیم داد. 
A3 -  کادر مجرب ما تمام تجربیات خود را در اختیار شما می گذارد و شما را با تمام بخشهای مورد نیاز برای مطالعه و تکنیکها و اصطلاحات لازم اشنا مینماید. بعلاوه با بر گذاری چند سری امتحان شبیه به امتحان اصلی به شما کمک میکند تا  با اعتماد به نفس بالا در امتحان اصلی شرکت نموده و همان بار اول قبول شوید. 
A4 - مدارکتان را کافی استscan کرده و برای ما بفرستید و ما انها را ارزشیابی کرده و به شما می گوییم که  ایا مدارک دانشگاهی شما قابل قبول است یا احتیاج به دریافت مدارک دیگری دارید. 
A5 - هر کسی که مدرک مهندسی دارد یا حد اقل 4 سال به عنوان مهندس کار کرده است می تواند در این ازمون شرکت نماید.

 

 آیا آزمون در کشور ایران برگزار میشود؟

هم اکنون امکان شرکت در آزمون در داخل کشور نیست و بهترین روش استفاده از خدمات یکی از مراکز برگزار کننده در اطراف کشور ایران است که شارجه امارات به عنوان نزدیک ترین محل به کشورمان توصیه میشود. در این ارتباط میتوانید این متن یادداشت را مطالعه بفرمایید

 

چگونه میتوانم در آزمون ثبت نام کنم و خودمان را برای قبولی در این آزمون آماده کنیم؟

تیم مجرب ما می تواند به شما کمک کند تا براحتی و در زمان بسیار کوتاه برای امتحان FE آمادگی خود را بدست آورید. همچنین ما می توانیم کمکتان کنیم تا بدون هیچ مشکلی مدارکتان ارزشیابی شده و در آزمون FE ثبت نام نمائید . شما می توانید تمام کارها را به ما بسپارید و با خیال راحت به خواندن و آمادگی برای FE بپردازید. 

پکیج آموزشی برای آمادگی FE شامل :
 • Recorded Lectures and Workshops
 • Several Problems with Solutions for each topic
 • Calculator Learning Video
 • Strategy for Studying & Taking the exam
 • Quiz after each topic
 • Two 6 hours ,Full-length, Practice exams which simulate the actual FE Civil CBT exam
 • Key Points (the most important parts of each subject in 1-3 lines)
 • Unit Conversions, English and SI units with several problems.
 • All lectures are designed based on new NCEES reference manual. (CBT)
 • We teach you how to manage your time during studying and while taking the exam
 • Fully get familiar with NCEES ref.manual and calculator, two power tools in the exam
 • We teach assuming you have been out of school for several years or have not taken some of the required FE courses
 • In all lectures different innovative teaching techniques is used to enhance the learning capability of students
 • Emphasis of course is to teach you how to study smart not hard

جزییات همکاری جهت اخذ مدارک FE/EIT , PE

 • مشاوره کلی در مورد ارزیابی پرونده تحصیلی و ارائه تصویر کلی از آزمون، قوانین بوردها ، نتایج و هدفگذاری برای برنامه زمانی ارسال درخواست ها و مطالعه
 • مشاوره جهت معادل سازی مدارک (در صورت نیاز)
 • رجیستر کردن در National Council of Examiners for Engineering and Surveying
 • مشاور و یا ثبت نام و ارائه مدارک به بورد مورد نظر که در گام اول انتخاب شده برای رزرو وقت آزمون FE
 • مشاوره در خصوص نحوه و محتوای آزمون FE با جزییات
 • منابع کاملی جهت آزمون FE برای رشته عمران
 • مشاوره و ارسال درخواست گواهینامه FE پس از قبولی در بورد
 • مشاوره در خصوص آزمون PE بررسی مدارک مورد نیاز برای بورد جهت رزرو صندلی برای آزمون PE
 • مشاور و ارسال مدارک به بورد برای رزرو صندلی برای آزمون PE
 • منابع آزمون PE عمران
 • مشاوره جهت تکمیل مدارک و سوابق کاری برای درخواست گواهینامه PE

  ميثم شعباني

  مهندسی عمران خاک و پی
  دانشگاه امیر کبیر
  جهت کسب اطلاعات بیشتر و پرداخت هزینه با شماره تماس 021-88272694 یا آدری ایمیل info@Civil808.com با ما در تماس باشید

   مطالب مرتبط:

   

 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .