درباره‌ ما

در ارتباط با Civil808:

سازه808 از سال 86 با مدیریت مجتبی اصغری سرخی ، مفتخر است تا تمام تلاش خود را برای انتقال دانش تخصصی سازه و زلزله به مهندسان به کار گرفته است و به عنوان یک مرکز خصوصی خود را در امر تولید این دانش طی سال های اخیر در کشور با تلفیقی از تجربیات جهانی پیش قدم میداند. در حال حاضر برنامه 808 تلفیقیست بین آموزش های حضوری و آنلاین بین وبسایت 808 و دفتر مرکزی موسسه در تهران و نمایندگی های 808 در فضای آنلاین و حضوری سراسر کشور بوسیله ادغام تکنولوژی با جدیدترین تجربیات جهانی در امر آموزش مهندسی مرتبط با کلیه گرایش های عمران و معماری در کنار نگاه ویژه به مقوله اتصال دانش به صنعت. قدم بعدی 808 بین المللی کردن این آموزش و از بین بردن مرز های آموزش در انتقال دانش تخصصی عمران و معماری بین مهندسان دنیا میباشد.

موسسه آموزشی مهندسی 808 با شماره ثبت 479768 و شناسه ملی 14005256303 از مهر ماه 94 تحت نام شرکت "سیمرغ دانش سازآب" به ثبت رسیده است.

تاریخچه فعالیت های 808 از ابتدا تاکنون:

  • آبان 86 ورود سازه808 به فضای وبلاگ نویسی تخصصی کشور
  • مهر 87 ، 808 جهت وسعت آموزش های تخصصی سازه و زلزله خود در کنار مقاله نویسی تخصصی و انتشار ویدئو های آموزشی سازه بر روی سایت همزمان اقدام به ورود به دنیای عرضه DVD های آموزشی در سطج کشور نمود
  • آذر 90 وبسایت مجزایی جهت اختصاصا آموزش از طریق کلاس های آنلاین ، رادیو پادکست اینترنتی و انتشار آنلاین ایبوک ها راه اندازی نمود.
  • مرداد 92 بخش تازه ای با عنوان مقالات تحلیلی با تحلیل تخصصی ترین موضوعات سازه و زلزله ای کشور به فعالیت های 808 اضافه شد.
  • فروردین 93 با تلفیق دو سایت قبلی در یک وبسایت کلیه امکانات آموزشی 808 در هم ادغام شد تا اینبار با افتتاح بخش جدیدی جهت اتصال مستقیم پروژه ها بین کارفرما به پیمانکار، آموزش های 808 از دانش به صنعت متصل گردد.
  • مرداد 93 با رونمایی بخش فروشگاه آنلاین خود اقدام به عرضه تخصصی ترین آموزش ها از قبیل کتاب ، نرم افزار ، DVD و غیره نمود.
  • در نهایت از آبان 93 با افتتاح دفتر مرکزی آموزشگاه 808 در تهران، سعی کرد تا کلیه تخصص سال ها آموزش تخصصی سازه و زلزله 808 را از صرف آنلاین بودن به فضای فیزیکی بسط و توسعه دهد.
تيم ٨٠٨ با ١٥ نفر پرسنل اصلي و تمام وقت شامل مهندسان ارشد و دكتري (مسئول دپارتمان هاي توليد محتوا)، گرافيست، برنامه نويس سايت ، مسئول فروش و افراد منتشر كننده محتوا در بخش هاي مختلف سايت از قبيل مقالات، ويدئو و ...و ويراستاران بخش مترجمين كه به طور تمام وقت روي اين پروژه در حال كار هستند و بيش از ٢٠٠ نفر مدرس، مترجم و مولف كه به صورت دوركاري و پاره وقت با اين مجموعه در توليد محتواي اختصاصي همكاري دارند نه وابسته به مركز دولتي ميباشد و نه از پول بادآورده اي تأمين مالي ميشود، اين مركز مانند ده ها مركز استارتاپي ارزش آفرين ديگر در كشور كه با فكر و بيزينس شخصي خود شكل گرفته است ولي با دغدغه اي متفاوت و صرفا نوآوري در آموزش ، امروز بيش از هر نهاد دولتي و اسم حقيقي به حمايت معنوي شما در عدم كپي مطالب نياز دارد.
موسسه ٨٠٨ از ابتداي شكل گيري رسمي طَي فعاليت ٥ ساله خود مفتخر به توليد بيش از ١١ هزار نوع محتواي تخصصيست كه از بين آنها بيش از نيمي كاملا توليدي و اختصاصي اين موسسه ميباشد
جهت آشنايي بيشتر با كارخانه توليد اطلاعات ٨٠٨ تصاويري منتخب از برخي برنامه هاي اين موسسه را در وبسايت قرار داده ايم :
 
درباره 808:
به صورت ویدئوکست راهنمای سایت مشاهده بفرمایید

دانلود ویدئوکست راهنمای سایت به حجم 12 مگا بایت

 
سخنرانی موسس 808 در ارتباط با اهداف شکلگیری و معرفی وبسایت جدید Civil808
اگر میخواهید به طور خلاصه و جامع مطلع شوید که ما در 808 جدید به دنبال چه هستیم پیشنهاد میکنم این ویدئو کم حجم را مشاهده بفرمایید.(سخنران : مجتبی اصغری سرخی مدیر و موسس 808) .(این برنامه در لابلای کارگاه آموزشی طراحی حالت حدی برگزار شده توسط 808 در خرداد 93 در نظام مهندسی استان گلستان ضبط گردید.)

 
مدیریت گروه آموزشی 808:
گروه آموزشی 808 توسط یک تیم خبری آموزشی  همکار با سایت و با مدیریت سردبیر بخش خبری اداره میشود:
مجتبی اصغری سرخیمدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

کارشناس ارشد سازه

آرمین نوربخشعضو هیئت مدیرهکارشناس ارشد آب
شیوا مردانیمدیر دپارتمان معماریکارشناس ارشد معماری
مصطفی دوگوهرانیمدیر دپارتمان آزمونکارشناس ارشد سازه
جواد قدرتیمدیر دپارتمان زلزله

کارشناس ارشد زلزله

احسان نیریمسئول فروش

کارشناس ارشد مدیریت ساخت

مهران بی پروا

گرافیستکارشناس هنری
میثم رزمیبرنامه نویس سایتکارشناس نرم افزار
مرجان آشفتهبرنامه نویس سایتکارشناس نرم افزار
الهام بخشیانپشتیبان محتوا (عمران)، سرپرست دانشنامهکارشناس ارشد عمران
محیا محسنیپشتیبان محتوا (معماری)کارشناس معماری
بهاره بهرامیویراستار و سرپرست تیم مترجمینکارشناس عمران
 
 
در انتشار محتوای آموزشی808 همکارانمان ما را در زمینه های تدریس ، تالیف مقالات و ایبوک ها و طراحی محاسابات سازه ها همراهی میکنند که لیست کامل هریک از آنها را از این قسمت میتوانید مشاهده بفرمایید
 
تماس با 808:

آدرس دفتر مرکزی :

تهران ، ابتدای گیشا ، ابتدای فروزانفر ، جنب بانک صادرات، پلاک 1، واحد 7

تلفن: 88272694-021     -     تلفکس:  88275253-021      

پست های الکترونیکی برای ارتباط با بخش های مختلف گروه آموزشی 808

edu@civil808.com                                                           مدیریت بخش آموزشی

shop@saze808.com                                               مدیریت بخش فروش و فروشگاه

support@saze808.com                                  مدیریت  بخش فنی وب سایت / پشتیبانی

 
 
کوتاه درباره موسس:
مجتبی اصغری هستم ، کارشناس ارشد سازه ، دیوانه ای که فکر میکند میتواند دنیا را تغییر دهد ، مولف کتب، وبلاگ نویس تخصصی و مدرس دروس تخصصی عمران که علاقه عجیبی به وب و IT دارم و به نوعی یک گیگ عمرانی محسوب میشم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون تشکیل تیم  808 از مهر ماه 86 شد و امروز امیدوارم بتونم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمون با کمک همکارانم در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کنم.
صفحات کاری من در شبکه های اجتماعی:
برای ارتباط مستقیم با من کافیست به ایمیل شخصیم مستقیما ایمیل بفرستید.
 

مطالب مرتبط:
امیر حجازی           همکار کارشناس عمران        

    هادی دربندی           

   همکار                  خبرنگار خبرگزاری جوان   
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • نظرات