درباره‌ ما

درباره‌ ما

سازه808 از سال 86 با مدیریت مجتبی اصغری سرخی ، مفتخر است تا تمام تلاش خود را برای انتقال دانش تخصصی سازه و زلزله به مهندسان به کار گرفته و به عنوان یک مرکز خصوصی خود را در امر تولید این دانش طی سال‌های اخیر در کشور با تلفیقی از تجربیات جهانی پیش قدم می‌داند. در حال حاضر، مجموعه فعالیت‌های 808 تلفیقی است از آموزش‌های حضوری و آنلاین در وبسایت 808، دفتر مرکزی موسسه در تهران و نمایندگی‌های 808 در فضای آنلاین و سراسر کشور که با ادغام تکنولوژی و جدیدترین تجربیات جهانی در امر آموزش مهندسی در کلیه گرایش‌های عمران و معماری در کنار نگاه ویژه به مقوله اتصال دانش به صنعت مشغول به فعالیت است. چشم‌ انداز آینده 808، بین‌المللی کردن آموزش‌های ارائه شده و از بین بردن مرز‌های آموزش در انتقال دانش تخصصی عمران و معماری بین مهندسان و متخصصان در سرتاسر جهان می‌باشد.

موسسه آموزشی مهندسی 808 با شماره ثبت 479768 و شناسه ملی 14005256303 از مهر ماه 94 تحت نام شرکت "سیمرغ دانش سازآب" به ثبت رسیده است.

 

تاریخچه فعالیت‌های 808 از ابتدا تاکنون:

 • آبان 86 ورود سازه808 به فضای وبلاگ نویسی تخصصی کشور
 • مهر 87 ، 808 در کنار مقاله نویسی تخصصی، برای اولین بار در کشور اقدام به ارائه آموزش‌های تخصصی سازه و زلزله در فضای مجازی و انتشار ویدئو‌های آموزشی در وبسایت مجموعه نمود.
 • آذر 90، فضایی اختصاصی در وبسایت مجموعه جهت آموزش‌های تخصصی آنلاین، تهیه و انتشار رادیو پادکست اینترنتی، تهیه و انتشار آنلاین ایبوک‌های تخصصی، راه اندازی نمود.
 • مرداد 92 بخش تازه‌ای با عنوان مقالات تحلیلی به فعالیت‌های 808 اضافه شد که در این مقالات به تحلیل و ترجمه تخصصی‌ترین موضوعات در حوزه‌های سازه و زلزله در کشور و جهان توسط کارشناسان جوان، متخصص و فارغ‌التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی کشور در حوزه‌های مربوطه با همراهی تیم مترجمین 808 پرداخته می‌شود.
 • مرداد 93 با رونمایی بخش فروشگاه آنلاین خود اقدام به عرضه تخصصی‌ترین آموزش‌ها از قبیل کتاب، نرم‌افزار ، DVD و غیره نمود. 
 • در نهایت از آبان 93 با افتتاح دفتر مرکزی آموزشگاه 808 در تهران، سعی کرد تا کوله‌بار سال‌ها آموزش تخصصی سازه و زلزله 808 را از صرف آنلاین بودن به فضای فیزیکی بسط و توسعه دهد.
 دستاوردهای ۸۰۸

خلاصه ای از معرفی وبسایت ۸۰۸ (آمار دستاوردهای ۸۰۸ در طی ده سال اخیر):

 • بیش از ۱۶ هزار صفحه اینترنتی محتوا
 • بیش از ۸ هزار محتوای تولیدی منتشر شده در سایت ۸۰۸ به صورت اختصاصی
 • بیش از ۱۵۰ عنوان مجموعه فیلم آموزشی با میزان  جمعا ۵۰۰۰ ساعت فیلم آموزشی
 • بيش از ١٠ هزار كاربر عضو سايت 
 • وبسایت ۸۰۸ دارای دامنه اصلی Civil808.com.ir است و دامنه‌های زیرمجموعه: بخش عمرانی  Saze808.com,ir-  بخش معماری Arch808.com,ir - بخش طراحی عملکردی PBD808.com,ir- بخش آزمون ورود به حرفه ENG808.com,ir  است.

 

برای همکاری با ما می‌توانید از این صفحات اقدام کنید:

پرتال جذب نمایندگیپرتال استخدام نیرو همكاری در فروش محصول

 
در تيم ٨٠٨، ١٥ نفر پرسنل اصلی و تمام وقت شامل مهندسان ارشد و دكتری (مسئول دپارتمان‌های توليد محتوا)، گرافيست، برنامه‌نويس سايت، مسئول فروش و افراد منتشر كننده محتوا در بخش‌های مختلف سايت (مقالات تحلیلی، ويدئو گالری، اخبار و ...) و ويراستاران بخش مترجمين مشغول به فعالیت هستند. همچنین، مفتخر است که بيش از ٢٠٠ نفر مدرس، متخصص، مترجم و مولف و درمجموع نخبگان ملی حاضر و غایب عاشق فراگیر نمودن دانش در کشور به صورت دوركاری و پاره وقت با اين مجموعه در توليد محتوای اختصاصی و آموزش حرفهای همكاری دارند. کلیه خدمات ارائه شده به صورت انتفاعی و بدون هیچگونه حمایت معنوی و مادی از پژوهشکده‌ها، مراکز علمی و اجرایی دولتی تأمين می‌شود.
اين مركز مانند ده‌ها مركز استارتاپی ارزش‌آفرين ديگر در كشور كه با فكر و بيزينس پلن شخصی ولی با دغدغه‌ای متفاوت و صرفا توسعه بی محدودیت دانش و ایجاد نوآوری در فرایند آموزش شکل گرفته است و  بيشتر از حمایت هر نهاد دولتی یا خصوصی به حمايت معنوی شما کاربر عزیز در عدم انتشار غیر قانونی محتویات آموزشی نيازمند است.
موسسه ٨٠٨ از ابتدای شكل‌گيری رسمی طَی فعاليت ٥ ساله خود مفتخر به توليد بيش از ١١ هزار نوع محتوای تخصصي است كه از بين آنها بيش از نيمی كاملا توليدی و اختصاصی اين موسسه می‌باشد.
جهت آشنايی بيشتر با كارخانه توليد اطلاعات ٨٠٨ تصاويری منتخب از برخی برنامه‌های اين موسسه را در وبسايت قرار داده‌ايم :
 
درباره 808:
به صورت ویدئوکست راهنمای سایت مشاهده بفرمایید

دانلود ویدئوکست راهنمای سایت به حجم 12 مگا بایت

 
سخنرانی موسس 808 در ارتباط با اهداف شکلگیری و معرفی وبسایت جدید Civil808
اگر میخواهید به طور خلاصه و جامع مطلع شوید که ما در 808 جدید به دنبال چه هستیم پیشنهاد میکنم این ویدئو کم حجم را مشاهده بفرمایید.(سخنران : مجتبی اصغری سرخی مدیر و موسس 808) .(این برنامه در لابلای کارگاه آموزشی طراحی حالت حدی برگزار شده توسط 808 در خرداد 93 در نظام مهندسی استان گلستان ضبط گردید.)

 
مدیریت گروه آموزشی 808:
گروه آموزشی 808 توسط یک تیم خبری آموزشی  همکار با سایت و با مدیریت سردبیر بخش خبری اداره میشود:
مجتبی اصغری سرخیموسس و مدیر عامل 

کارشناس ارشد سازه

آرمین نوربخشعضو هیئت مدیرهکارشناس ارشد آب
مصطفی دوگوهرانیمدیر دپارتمان آزمون ورود به حرفهکارشناس ارشد سازه
جواد قدرتیمدیر دپارتمان طراحی عملکردی

کارشناس ارشد زلزله

مهران بی پروا

گرافیستکارشناس هنری
میثم رزمیبرنامه نویس سایتکارشناس نرم افزار
مرجان آشفتهبرنامه نویس سایتکارشناس نرم افزار
علی بناییبرنامه نویس سایتکارشناس نرم افزار
محبوبه پوریوسفیمسئول فروشکارشناس ارشد عمران
الهام بخشیانپشتیبان محتوا ، سرپرست دانشنامهکارشناس ارشد عمران
روزبه محمدی پشتیبان محتوا (عمران)کارشناس ارشد عمران
آرین حسین زادهدوبلور و مجریکارشناس ارشد عمران
بهاره بهرامیویراستار و سرپرست تیم مترجمینکارشناس ارشد عمران
 
 
در انتشار محتوای آموزشی808 همکارانمان ما را در زمینه های تدریس ، تالیف مقالات و ایبوک ها و طراحی محاسابات سازه ها همراهی میکنند که لیست کامل هریک از آنها را از این قسمت میتوانید مشاهده بفرمایید
 
کوتاه درباره موسس:
مجتبی اصغری هستم ، کارشناس ارشد سازه ، دیوانه ای که فکر میکند میتواند دنیا را تغییر دهد ، مولف کتب، وبلاگ نویس تخصصی و مدرس دروس تخصصی عمران که علاقه عجیبی به وب و IT دارم و به نوعی یک گیک عمرانی محسوب میشم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون تشکیل تیم  808 از مهر ماه 86 شد و امروز امیدوارم تونسته باشم در سیستم کنونی آموزش مهندسی کشورمون با کمک همکارانم در گروه آموزشی 808 تغییری ایجاد کنم.

اگر میخواهید با ایمیل مستقیم با من در ارتباط باشید از این طریق میتوانید

 

مطالب مرتبط:
 • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .