رادیو 808: شماره 46- مصاحبه با دکتر دیانت، رئیس هیئت مدیره انجمن سازه های فضاکار

  • بررسی عملکرد و برنامه های انجمن علمی سازه های فضاکار
رادیو 808: شماره 46- مصاحبه با دکتر دیانت، رئیس هیئت مدیره انجمن سازه های فضاکار

 

بعد از وقفه ای نسبتا طولانی مفتخریم تا با یکی دیگه از شماره های رادیو 808 در خدمت شما باشیم . تو مدتی که نبودیم در صدد یکسری تغییرات زیربنایی و اساسی در برنامه ریزی های گروه آموزشی 808 بودیم که یکی از مهمترین نتیجه گیری های گروه این بود که به جهت فرصت برای برنامه ریزی بهتر و دقیق تر ، از این به بعد رادیو 808 را به صورت ماهانه یک شماره برای شما ضبط و آماده پخش کنیم. امیدواریم تو 45 شماره گذشته از رادیو 808 از خروجی برنامه ها و مصاحبه های ضبط شده امان در رادیو 808 خرسند بوده باشید.

همانطور که در اطلاع رسانی چند ماه گذشته ما از طریق این صفحه  به خاطر دارید در رادیو 808 تصمیم گرفیتم از این پس هر چند شماره به سراغ یکی از انجمن های علمی عمرانی مطرح در کشور برویم و شما را با برنامه های در پیش روی این انجمن ها آشنا کنیم و برای سوالاتی که در ذهنتان در ارتباط با عملکرد این انجمن ها در بخش های مختلف از قبیل نحوه عضویت و چاپ مقالات و اطلاع رسانی شرکت در همایش های برگزار شده توسط این انجمن ها  و... دارید جواب بگیریم.

همانطور که اطلاع دارید در فروردین ماه 92 در اولین شماره از این سری برنامه ها در شماره 45 رادیو 808 به سراغ هیئت مدیره انجمن ایرانی مهندسان محاسب ایران رفتیم اینک به عنوان  دومین انجمن مفتخریم در این شماره در رادیو 808 میهمان یکی دیگر از انجمن های مطرح مهندسی عمران کشورمان هستیم که مختص مهندسان سازه و معماری کشور است.

 

این هفته میهمان هیئت مدیره انجمن علمی سازه های فضاکار ایران هستیم تا بتوانیم شما را بیشتر با اهداف و برنامه های این انجمن آشنا سازیم و سوالاتی در ارتباط با نحوه عضویت و مواردی مرتبط با وبسایت اینترنتی انجمن و غیره را که احیانا در ذهن مهندسان ما میباشد را از هیئت مدیره انجمن علمی سازه های فضاکار از جمله جناب دکتر دیانت رئیس هیئت مدیره این انجمن بپرسیم.

 

 

دکتر نصراله دیانت:

رئیس هیئت مدیره

عضو هیئت مؤسس

1345- فوق ليسانس راه و ساختمان- دانشكده فني دانشگاه تهران

1353- فوق ليسانس سازه هاي فولادي- دانشگاه Surrey انگلستان

1358- دكتراي سازه هاي فولادي- دانشگاه Surrey انگلستان

برای کسب اطلاعات از برنامه های انجمن علمی سازه های فضاکار و نیز استفاده از خبرنامه ها و فروم علمی این انجمن می توانید  به نشانی www.iioss.ir  مراجعه فرمایید.

شما را به شنیدن  این مصاحبه دعوت میکنیم.(بابت کیفیت پایین ضبط این مصاحبه که به دلیل مشکلات در سیستم ضبط صوتی برنامه بوده است پیشاپیش از شما شنوندگان گرامی عذرخواهی میکنیم)

دانلود فایل صوتی مصاحبه


مطالب بیشتر:

درباره نویسنده

مجتبی اصغری سرخی

مجتبی اصغری هستم ، پژوهشگر،محقق و نویسنده حوزه صنعت ساختمان ، دیوانه ای که فکر میکند میتواند دنیا را تغییر دهد ، علاقه عجیبی به وب و IT دارم. از درون دانشگاه متوجه به علاقه همزمان تکنولوژی و مهندسی عمران در خودم شدم و سعی کردم در حرفه آینده خودم این دو علاقه مندی رو با دو توانایی دیگرم در آموزش و کارآفرینی ادغام کنم و ماحصل اون شد 808 (از مهر ماه 86) و امروز امیدوارم تونسته باشم در صنعت ساختمان کشورمون با کمک همکارانم در شبکه اجتماعی 808 تغییری ایجاد کرده باشم.
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...

    هر آنچه در رابطه با یک موضوع تخصصی می خواهید ( فیلم، عکس، مقاله، اخبار و ... )، فقط در یک صفحه

    صفحه اصلی دانشنامه