پیغام هشدار

You are not authorized to view who bought that item. Please contact your site or shop administrator

کمپانی Taylor Devices

کمپانی Taylor Devices

کمپانی Taylor Devices

کمپانی Taylor Devices در تاریخ ۲۲ جولای سال ۱۹۵۵ میلادی رسما به ثبت رسید و در طراحی، توسعه، ساخت و بازاریابی ابزارهای ضربه‌گیر، کنترل سرعت و دستگاه‌های ذخیره‌سازی انرژی برای استفاده در انواع مختلف ماشین‌آلات، تجهیزات و سازه‌ها مشغول فعالیت است. این شرکت گروهی از محصولات مشابه را تولید می‌کند و به فروش می‌رساند که طیف وسیعی از کاربردها را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد.

دسته‌بندی محصولات شرکت عبارتند از:

  • دمپرهای لرزه‌ای
  • Fluidicshoks (کمک‌فنرهای فشرده که در صنایع تجاری، دفاع و هوافضا استفاده می‌شود.)
  • جرثقیل و بافر صنعتی (نسخه‌های بزرگتری از Fluidicshoks با ظرفیت ۶۰٬۰۰۰٬۰۰۰ اینچ-پوند که برای کاربردهای صنعتی در جرثقیل‌ها، کشتی‌ها، قطارها، اسکله‌های کامیون، ماشین‌آلات ریخته‌گری و واگن‌های برقی است.)
  • ضربه‌گیرها و کمک‌فنرهای خود تنظیم‌شونده
  • دمپرهای ارتعاشی مایع

دمپرهای لرزه‌ای این شرکت برای بهبود اثرات لرزه‌ای زلزله بر روی سازه‌ها طراحی شده است.

کمک‌فنرهای خود تنظیم‌شونده که شامل نسخه‌های Fluidicshoks و جرثقیل و بافرهای صنعتی هستند، به طور خودکار برحسب شرایط مختلف ضربه، تنظیم شده و برای برنامه دوره گردش با درجه بالا در صنایع سنگین طراحی شده‌اند. فنرهای مایع به عنوان اجزای ماشین‌آلات و تجهیزات مورد استفاده در ساخت ابزارها و قالب‌ها استفاده می‌شوند. دمپرهای ارتعاشی اساسا توسط صنایع دفاع و هوافضا برای کنترل پاسخ سیستم‌های الکترونیکی و نوری تحت تاثیر ارتعاش هوا، کشتی یا فضاپیما استفاده می‌شوند.

این شرکت با فناوری‌های متحد رقابت می‌کند.

منبع

تهیه‌کننده و مترجم: محبوبه پوریوسفی