پیغام هشدار

You are not authorized to view who bought that item. Please contact your site or shop administrator

ابزارهای لیدی باگ، Ladybug Tools

ابزارهای لیدی باگ، Ladybug Tools

ابزارهای لیدی باگ، Ladybug Tools

ابزارهای لیدی باگ مجموعه‌ای از برنامه‌های کامپیوتری است که از آموزش و طراحی محیط زیست پشتیبانی می‌کند. از بین تمامی بسته‌های نرم‌افزاری طراحی محیط زیست، ابزارهای لیدی باگ جامع‌ترین این ابزارها است که طراحی سه بعدی کامپیوتری (CAD) را به یک میزبان از موتورهای شبیه‌سازی معتبر متصل می‌کند.

Ladybug و Honeybee دو پلاگین تجزیه و تحلیل محیطی برای Grasshopper و Rhino هستند. لیدی باگ هندسه در راینو و رابط پارامتریک در گرس هاپر را با داده‌های آب و هوایی متن باز انرژی پلاس (فایل‌های epw.) برای ایجاد نمودارها و تصاویر گرافیکی تجزیه و تحلیل آب و هوا ترکیب می‌کند.

هانی بی، هندسه راینو و قابلیت‌های گرس هاپر را برای انتخاب مدل‌های پیشرفته انرژی و شبیه‌سازی برنامه‌هایی مثل Radiance ،Daysim ،EnergyPlus ،OpenStudio و gbXML به هم متصل می‌کند.

Ladybug و Honeybee دو پلاگین محیط زیست متن باز و رایگان برای Grasshopper است که به طراحان کمک می‌کند تا یک طراحی معماری آگاهانه محیط زیستی را تولید کنند.

هنگامی که هانی بی و لیدی باگ نصب و کار می‌شود، می‌توانید به سرعت و به آسانی شروع به ساخت نمودارهای دقیق کنید. بسیاری از نمودارها در قابلیت افزونه ساخته شده‌اند، اما همچنین امکان ساخت هندسه وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد که نمودارها و طراحی‌ها را به صورت آگاهانه ایجاد کنید.

منبع

تهیه‌کننده و مترجم: محبوبه پوریوسفی

برچسب ها: 
اتصال به تخصص های کاربران: 
مشاوران دارای این تخصص: 
#: 1
امیر تبادکانی
نقش‌ها: Vip, مشاور, همکاران
عضو به مدت: 1 سال 6 ماه