رپورتاژ آگهی: چگونه کرونا بر آینده مهندسان تأثیر می‌گذارد؟

11 شهريور 1399 - 10:02

چگونه کرونا بر آینده مهندسان تأثیر می‌گذارد؟ بحران همه‌گیر جهانی به ما آموخته است که طراحی داخلی ماده است. فضاهای اداری، مناطق مهمان‌نوازی، طرح‌های مسکونی طراحی ویلا در مورد هر صنعت در مورد چگونگی طراحی مجدد داخلی و تعریف مجدد برای محافظت از سلامت و رفاه ما، در سراسر صنعت مورد بحث قرار می‌گیرد. بااین‌حال قرار گرفتن در قرنطینه و انزوا از جهان، این فرصت را به ما داد تا وقت بیشتری را در خانه بگذرانیم و آگاهی بیشتری از نحوه تأثیر فضاهای داخلی ما بر راحتی، خلق‌وخو و انگیزه ما برای تحریک کار داشته باشیم.

 در اینجا چند روش وجود دارد که طراحان معتقدند Covid-19  آینده طراحی داخلی را تغییر می‌دهد.

 آیا منازل ایرانی انعطاف‌پذیرتر هستند؟

 آینده برای خانه‌ها با استفاده از فضای چندگانه و حکاکی رویکردی مشابه باقابلیت‌های ویلاهای مدرن با شامل سالن‌های ورزشی، فضای کاری و یا ایجاد اتاق‌های مخصوص برای بچه‌ها که از راه دور در کلاس‌های مجازی آموزش ببینند، ساخته خواهد شد. فضاهای جدید دیگری ایجاد می‌شود مانند بالا رفتن سینماهای خانگی و مکان‌های تفریحی قریب‌الوقوع است.

چرا مردم به خانه‌های روستایی روی آوردند؟

 بسیاری از طراحان داخلی اعلام کرده‌اند که بعد از اقدامات قفل شونده و اقدامات قرنطینه، چگونه کرونا بر آینده مهندسان تأثیر می‌گذارد؟  بسیاری از مشتریان خواستار فضاهای کوچک و بزرگ در فضای باز هستند و سبک زندگی روستایی را ترجیح می‌دهند. تخت‌های بلند شده، چکش چوبی در حیاط یا مرواریدها مطمئناً بیشتر خواستار خواهند شد.

تأثیر کرونا بر طراحی پایدار

 درحالی‌که وقت آزادتری را در قرنطینه سپری می‌کردید، متوجه شدم که قبض‌های سودمندی بالاتر می‌پردازید. بنابراین کارآیی انرژی جای خود را به‌عنوان اولویت اصلی برای افرادی که می‌خواهند خانه‌های خود را نوسازی کنند، گرفت. برای کاهش مشکل، ساخت ویلا اثربخش‌ترین روش، حفظ انرژی برای استفاده از القاء مؤثر است. این باعث می‌شود که ما در خانه‌های خود مواد پایدارتری را اجرا کنیم.

 تأثیر رنگ‌های ترند در کرونا

همه‌گیرى به‌طور واضح احساس بی‌قراری، اندوه و اضطراب را در بین بسیاری از ما افزایش داده است. این به معنای دیدن طراحی بیوفیلی بیشتر به‌ویژه در مناطق ساکنین شهر است یعنی به سمت تنهایی که از احساس بودن در طبیعت تقلید می‌کند؛ بنابراین انتخاب رنگ‌هایی با الهام از طبیعت که احساس اطمینان و آسایش را برای آینده غیرقابل‌پیش‌بینی ایجاد می‌کنند، ضروری است.

تأثیرات مهم کرونا برای دفاتر منزل

 با قفل شدن، بسیاری از شرکت‌ها کار خود را به خانه منتقل کرده‌اند و برای کار در آن به یک فضای کاری جذاب، راحت و کاربردی احتیاج دارند. فناوری در خط مقدم دفاتر منازل است.  کتابخانه، مجموعه رسانه‌ها، چگونه کرونا بر آینده مهندسان تأثیر می‌گذارد؟ استودیوی ضبط.  همه شرکت‌ها متوجه می‌شوند که اکنون زندگی آنلاین است و خانه‌های ما باید از این امر پشتیبانی کنند. اگر مشاغل تصمیم بگیرند که کار از راه دور به همان اندازه کارآمد باشد که دفتر باشد، ممکن است تعیین کند که دفتر فیزیکی یک هزینه غیرضروری است و مدل کسب‌وکار را از راه دور دائمی می‌کند و این باعث تقویت طراحی دفاتر خانه می‌شود!

ظهور صنعت طراحی داخلی در زمان کرونا

 علاقه به طراحی داخلی بیشتر خواهد شد زیرا همه می‌خواهند خانه خود را در اسرع وقت بدون ترس از قفل شدن به دلیل شیوع احتمالی آینده، ساخت تالار نوسازی کنند. پیشنهادهای نوسازی روزافزون در حال افزایش است، زیرا آن‌ها می‌دانند ذهن مردم در حال حاضر به زندگی در خانه‌ای زیبا، مثبت و دارای توانایی حفظ آن‌ها هنگام بسته شدن سایر نقاط جهان بستگی دارد. اساساً طراحی داخلی پس از همه‌گیر ممکن است مثل یک ترکیب کامل از نسخه بهتری امروزه تصور شود.

 

 

سوالات مرتبط
عکس کاربر
0پاسخ
فصای خورشیدی: محاسبه سطح و ضخامت دیوار پشت گلخانه یک ساختمان

سلام وقت بخیر 

من یک تمرین دارم برای مشخص کردن و محاسبه سطح و ضخامت دیوار پشت گلخانه یک ساختمان برای درس عناصر جزئیات حالا اگر خواستید پلان هم رو میفرستم براتون، و مشخص کردن مصالح ساخت اون گلخانه کنار ساختمان که دست خودمونه چه مصالحی بذاریم (مصالح بدون عایق) ،ممنون میشن کمک کنید 

به پیوست ارسال شده است

عکس کاربر
0پاسخ
آیا ارشد معماری داخلی میتواند امضای طراحی نظام مهندسی دریافت کند؟
ایا ارشدمعماری داخلی میتواند امضای طراحی نظام مهندسی دریافت کند؟موردقبول نظام مهندسی است؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...