تصاویر برگزاری دوره طراحی سقف های پس کشیده و نحوه دریافت اطلاعات این دوره آموزشی

27 شهريور 1394 - 19:25
تصاویر برگزاری دوره طراحی سقف های پس کشیده و نحوه دریافت اطلاعات این دوره آموزشی

دوره طراحي سقف هاي پس كشيده با نرم افزار ADAPT به شكل كاملا اجرايي و كاربردي امروز در محل موسسه ٨٠٨ برگزار شد، استاد اين دوره مديرعامل يكي از شركت هاي معتبر اجرايي اين موضوع تو كشور با يكسري لوازم اجراي سقف پس كشيده مسائل رو به صورت كاملا اجرايي و نرم افزاري تدريس ميكنند با نسخه اورجينال نرم افزار ADAPT .

اين دقيقا خود هدف موسسه ٨٠٨ هست كه از سال هاي قبل كه شكل گرفت قصد داشت به اين روز برسد ، ته آموزش از كلاس هاي مقاومت و تحليل كارشناسي گرفته تا بتن پيشرفته ارشد و دكتري و كلاس هاي ورود به حرفه و آموزش سپ و ايتبز و همه اينا اينه كه خروجيش بشه يه چنين دوره هايي كه برا مملكت سازنده باشه و تهش يه تعداد مهندس طراح حرفه اي به كشور اضافه كنيم اين بزرگترين افتخار ٨٠٨ است كه ما را در مسير تمايز نگه ميدارد.

همچنین به اطلاع آندسته از افرادی که تمایل به دریافت اطلاعات کامل فیلم دو روز برگزاری این دوره دارند میرسانم با ثبت نام در این صفحه که مروبط به دوره آنلاین این کلاس میباشد با پرداخت 250 هزار تومان شهریه دوره آنلاین میتوانید بلافاصله پس از ثبت نام از همان صفحه  لینک فولدر دراپ باکس مربوط به فیلم این دوره را تهیه بفرمایید.

صفحه ثبت نام بخش آنلاین دوره طراحی سقف های پس کشیده و دریافت لینک دانلود

 

مطالب پیشنهادی برای ادامه

مطلب پیشنهادی موجود نمی باشد.
سوالات مرتبط
عکس کاربر
1پاسخ
در خصوص آموزش ADAPT
با سلام برای شروع آموزش اول کدام دوره را باید تهیه کنم لطفا در خصوص این دوره ها توضیح مختصری بفرمایید که ترتیب خرید آموزش ها به چه وجهی باید باشد ،ممنون
عکس کاربر
2پاسخ
منظور از پس کش کردن کابل چیست؟
پس کش کردن کابل یعنی چه ؟
ورود به بخش پرسش و پاسخ
  • برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .
  • در دانشنامه 808 بیشتر بخوانید ...